320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vaata, kui tuleb Feyenoord, siis juhtub selline müstiline lugu, et poolteist aastat tagasi paika pandud finaali toimumise staadion on ühe finalisti kodustaadion ehk finaal toimub Rotterdamis ja see kahandaks Borussia liidristaatust võrdsete võimaluste peale.

    Kommentaar


      #32
      Vägev. See aasta on üldises plaanis saksa klubidele üsna edukas. Kõigil kolmel on head lootused edasi pääseda.


      Kas ikka arvavad uefa edetabelid, et itaalia klubid on paremad kui saksa omad
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        #33
        Originally posted by Kebab


        Vägev. See aasta on üldises plaanis saksa klubidele üsna edukas. Kõigil kolmel on head lootused edasi pääseda.


        Kas ikka arvavad uefa edetabelid, et itaalia klubid on paremad kui saksa omad
        Sa tõsimeeli usud, et Leverkusen võidab 'pooli 2 väravaga?
        Ei vaidle siiski vastu, Saksa klubid on tublid olnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Originally posted by mcnamara

          Sa tõsimeeli usud, et Leverkusen võidab 'pooli 2 väravaga?
          Ei vaidle siiski vastu, Saksa klubid on tublid olnud.
          Mina näiteks usun, et Leverkusen võidab Pooli isegi enam kui kahe väravaga, aga kahe väravaga kindlalt. Uskuma ju peab.
          Ma loodan, et tublidus kandub ka kaugemale
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #35
            Dortmund 5+. Päevakangelane: Marcio Amoroso.
            Täpsustus ründaja nime osas, mis on tõepoolest irriteeriv (seda teematkäsitleti juba eelmisel suvel vanas foorumis), kontrollisin kindluse mõttes üle. Seega:
            Marcio Amoroso - Dortmund
            Nicola Amoruso - Juve
            Lorenzo Amoruso - Rangers
            Christian Amoroso - Fiorentina
            Puudub teadmine romaani nimede sageduse kohta, kuid segadus on käegakatsutav.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #36
              Hea töö, Mel.Ma emotsioonides kunagi ei kontrolli midagi ja muudkui trükin.Eks ka seal meeskondade tutvustustes oli Amoroso õieti kirjutatud.

              Kommentaar


                #37
                Leverkusen-Liverpool

                Täna siis otsustav samm jälle vaja astuda Bayarenal - välja tuleb Liigast puksida Liverpool.Millised on võimalused - mägida kindla peale ja lüüa normaalajal üks värav ja minna lisaajale.Lisaaeg kodustaadionil - see on hea asi.
                BAyeri kooseisus on toimunud mõned muudatused.Teise kollase pärast ei saa osaleda Ramenlow, aga tagasi on Novotny ja terveks saanud Brdaric.Ka Sebescen kurtis põlveprobleeme ,aga ta peaks olema olemas paremkaitsja kohal.Nädalavahetuse mängus Kölniga oli seal Schneider, keda tänaseks eeldatakse kaitsva keskvälja mehe kohale.Pooli mängus oli ta seal koos Ballaciga, aga kodumängus on Ballack tõenäoliselt ülesse, Bastyrki kõrvale nihutatud.Ründes äärtel Ze Roberto ja Neuville ja keskel Brdaric.Vahetuses on Kirsten,Berbatov,Zivkovic,Vranjes,Babic, - neist Kirsten ründe jaoks ja Zivkovic kaitse tarvis on päris head vahetused.
                Jõudu ja jaksu Novotnyle j Luciole Heskey-Owen duo vastu

                Kommentaar


                  #38
                  [quote]Originally posted by Aramis


                  Täna siis otsustav samm jälle vaja astuda Bayarenal - välja tuleb Liigast puksida Liverpool.Millised on võimalused - mägida kindla peale ja lüüa normaalajal üks värav ja minna lisaajale.Lisaaeg kodustaadionil - see on hea asi. [quote]

                  Nojah kui Leverkusen nüüd kindla peale läheb, siis Liverpooli kaitse vastu nad küll väravat ei löö. Arvan, et nad peavad ikka suurte jõududega ründama hakkama. Ja see on ohtlik taktika. 'pool mängib täna niikuinii "jalgpalli mõrvavat" vasturünnakumängu.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #39
                    [quote]Originally posted by mcnamara


                    [quote]Originally posted by Aramis


                    Täna siis otsustav samm jälle vaja astuda Bayarenal - välja tuleb Liigast puksida Liverpool.Millised on võimalused - mägida kindla peale ja lüüa normaalajal üks värav ja minna lisaajale.Lisaaeg kodustaadionil - see on hea asi.

                    Nojah kui Leverkusen nüüd kindla peale läheb, siis Liverpooli kaitse vastu nad küll väravat ei löö. Arvan, et nad peavad ikka suurte jõududega ründama hakkama. Ja see on ohtlik taktika. 'pool mängib täna niikuinii "jalgpalli mõrvavat" vasturünnakumängu.
                    Ja õieti teeb.Mõttetud on need ,kes Pooli sellises situatsioonis ründama käsivad minna.Ma loodan, et Pool mängib oma hea mängu.Bayer saab edasi ,kui mängib veel paremini.Ja see oleks mulle kõige enam meelt mööda.Mingit "Piplica stiilis väravat(vt Bundesliiga 30 vooru kokkuvõtet), küll Dudekilt näha ei taha.
                    Samas Hyypia vastu penalt - minugi poolest , mees mängib ikkagi vea piiril ja kuigi ta mulle väga meeldib, siis BayArenal on kohtuniku valvas silm vajalik.

                    Kommentaar


                      #40
                      Kõik läks nii nagu ma lootsin.Pool ei jäänud nulli peale, ta isegi suutis tulla ülikeerulisest olukorrast välja, aga seekord oli vastane parem.Ja see vastane oli Leverkuseni Bayer - superesitus , tõeline kodumäng ja alustame Michael Ballackist - see mees väärib aploode.Esimene värav - milline tõmme, absoluutne tasemenäit, ilus löök,aga usun, et dudeki asemel oleks mõni teine väravavaht selle ära lükanud.Ja kui Liverpool õnnega pooleks viigistas, siis oli jälle Ballck see, kes saksa klubi võitlusse tagasi tõi - võimas mees!!! Ka ülejäänud olid tublid - äärtel Ze Roberto ja schneider ja loomulikult võiduvärava autor Lucio.
                      Oli moment, kus seis oli 3-1 ja ma ütlesin oma Liverpooli fännist sõbrale, et kurat kui Pool nüüd ära lööb, siis löögu Litmanen -siis olen minagi asjaga rahul.Ja Litti tõestas end jälle.Väga hea meel oli seda näha Litti fännina.Ja loomulikult hetk hiljem Lucio värav pani päevale krooni.

                      Kommentaar


                        #41
                        Real-Bayern

                        Tänaõhtust mängu kardan ma kõige enam.JA loomulikult ootan ka kõige enam.Esimese mängu 2-1 võit on psühholoogiliselt päris hea asi.Ta on suhteliselt kehv tulemus, mis tähendab, et mehed on häälestanud ennast üliteravalt.Nagu eile nägime, siis 1-0 oli liig mis liig.Aga 2-1 sunnib mõlemaid pooli kasutama uut strateegiat.Bayern teab ,et ta peab ühe golli lööma.Ja Realil on mida rohkem seda uhkem taktika.Jällegi tuleb võtta ette vasturünnakutaktika, milles meie rõmmuks tuleb tunnistada BAyern päris hea on.Eeldatakse, et eelmise mängu koosseisudes tulevad muutused, et Sagnoli kohale asub Linke ja Sergio asemele Salihmidzic.Esimeses ma poleks nii kindel, aga see, et Brazzo kohe sisse tuleb, see on kindel värk.Loodame ,et Elberi kahur on ikka paigas.Ei maksa unustada, et BAyern on ülitugevaid mänge pidanud Bernabeul ja vaid kaks aastat tagasi,kui Real liiga võitis kaotati 2-0, kuid see oli esimeses ringis.Vahe nende kahe asja vahel(1. ja 2. ring) on nagu öö ja päev ja seda näitasid ka eilsed paarid.Vastastel on tagasi Figo nii, et nende ründejõus ei saa kahtlust olla, küll aga ei tohiks nad teoorias kaitsemänu selle mehe läbi juurde saada.Mis on iseenesest hea nagu ka aeglane ja kogenud Hierro keskkaitses.Mis siin ikka - ennustama ei hakka...eks õhtul näeb, kes selle finaal väärt paarist edasi läheb.

                        Kommentaar


                          #42
                          kõigepealt, Bravo Toppi-Truppe. Sarnaselt Aramisele olin ma enam-vähem nõus leppima sellega, et Pool pääseb edasi juhul kui Litti värav jääb viimaseks (ma ise pole küll suurem osa Litti fänn, kuid mingil määral ta mul meeldib ja hea sõber on tänu Littile ja Hyypiäle ka Pooli fänn ja mõtlesin, et olgu talgi siis hea päev). Aga kui Lucio tuli ja ilusa värava tegi, mille puhul Pool üritas apelleerida suluseisule ning tuleb tunnistada, et kuigi sulgu ei olnud, vilistavad üsna tihti kohtunikud ka palju rohkem on-side olukordi ära.
                          Igatahes, Ballack on tõesti hetke nimi Saksamaal ja kuigi ma teatud ajusopis vahete vahel ei kiida objektiivselt heaks noorte ja perspektiivikate mängijate äraostmist Bayerni poolt (st muidugi mulle meeldib, kui Bayern tugevneb, kuid teinekord tahaks nagu loota ka oma kasvandikele) on mul väga hea meel, et Michi järgmine hooaeg Säbener Strassele tuleb ja loodetavasti hakkab ta ka seal mehetegusid tegema. Samuti võib kuuldavasti Münchenisse tulla Zé Roberto, kelle kohta Toppi avaldas eile lootust, et ta siiski ei lähe minema.
                          Muideks üks huvitav asi veel - väidetavalt pidi Real ihuma hammast Luciole (Hierro kohale) ning pärast eilset on neil tõenäoliselt hammas veelgi rohkem verel ja ma kardan, et Lucio oleks hea pakkumise korral (mida Realil pole raske teha) vägagi hea meel Reali siirduda.

                          Mis puutub tänasesse mängu, siis ma seda tõesti üsna korraliku kartusega ootan, aga samas ma olen teatud mõttes isegi nõus leppima Bayerni nö kriisiaasta täielikkusega kui see tuleviku seisukohalt end ära tasuks st pärast paljude tiitlite võitmist toimunud üldine pingelangus (mida Hitzfeld pole hoolimata pingutustest välja suutnud ravida) saaks valusa torke, mida tuleb järgmisel aastal parandada. Eriti kui CL-i kohast ilma suudetakse jääda nüüd Bundesliga lõpu eel.
                          ¡No Pasarán!

                          Kommentaar


                            #43
                            Ja ära me saime.Vägagi inetu kodumängu pakkus Real meile just tänu oma pealtvaatajatele ja paarile Reali "karatenipile".Kaitse oli Bayernil normaalne, aga problemaatiliseks kujunes rünnak ja mängu enda käes hoidmine.Seda viimast ei olnud.Nagu eelpool teise teema all sai mainitud sai Bayernile saatuslikuks Manu vastu kodueelise kaotamine veerandfinaalides.oleks mängud vastupidi toimunud oleks me peale jäänd(kodueelise puhul poleks me ka Reali vastasex saand muidugi).

                            Kommentaar


                              #44
                              AC Milan - Dortmund

                              Täna Uefa Karika poolfinaal Milaanos, kus AC Milan üritab älja tulla 0-4 kaotusseisust.Matthias Sammer ei taha riskeerida ja luba oma kõik kahurid välja panna hoolimata faktist, et viiel mehel on kollased all ja nende hulgas ka Rositsky ja Amoroso.Väga halb oleks nende meesteta finaali mängida.Tänase mängu juurde tulles on Borussia põhiülesanne lüüa üks värav.See viiks Milani eesmärgile jõudmisest kuue värava kaugusele ja seda on juba päris palju.
                              Hoopis huvitavam on see, mis juhtub tulevasel finaaliareenal Rotterdamis, kus kohalik Feyernoord tuleb staadionile 1-0 eduseisus, kuid vastas on Hector Cuperi Inter, kes vastavast seisust Valencia vastu suutis välja tulla.Ei oskagi midagi oodata-loota.Ühe sõbra, suure Interi fänni pärast ja ka neutraalse finaalväljaku pärast loodan Interi võitu.

                              Kommentaar


                                #45
                                Adios Bayern
                                Aga just praegu tuleb vaadata minu posti all olevat signatuuri ja pea püsti hoida ning loota, et ülejärgmisel hooajal (järgmisel kahjuks veel mitte) on Bayern taas CL-is liiga meistrina ning toob pokaali koju
                                ¡No Pasarán!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X