320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teine Bundesliga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Olen sel hooajal olude sunnil jälginud liigat. Werder on korjus ning nad koliseks ilmselt kiiresti alla tagasi. Samas kui Werder jääks 2. liigasse tiksuma, siis iga hooajaga läheks asi ilmselt vaid halvemaks (loe: Kaiserlautern). Hamburgeril ja Schalkel on vähe rohkem finantse ning nad suudaks vast vajalikud liigutused ära teha.

    Mulle on seni parima mulje jätnud Darmstadt ja Paderborn (muidugi Bremeniga mängudes).
    Schalkel pole enam mingeid finantse (laenati end metsikult lõhki ja elati üle oma võimete 4-5 hooaega - ilmselt kauemgi) - ime et see klubi veel pankrotis pole.

    Kommentaar


      relegatsiooni mang wehen - arminia. ma olen alati imestanud, et kui palju pihku pannakse inglise liigale, olgu ta selleks meie kohalikud wankerid voi valismaa, aga teadjamad on alati austanud saksa fannikultuuri, kuhu ei kuundi mitte uhegi tippklubi fannid naiteks pl liigast, null. absoluutne null. see mang oleks voinud veel hullemini minna arminia jaoks kui kapten klos poleks fannidega raakima lainud ja rahustanud, millest muidugi kasu polnud ja klos lopetas staadioni keskel taiesti uksi, pisar nii suur ja siiras, et taitsa kahju hakkas juba telekast vaadates, kusjuures tol hetkeks oli alles vist 80 minuti mangitud ja mang katkestati, kuna arminia fannid hakkas maretsema ja ainukesena jai platsile klos staadioni keskele ja apaatselt kusib ilmselt iseendalt - mis toimub. paris julm vaatepilt oli, kui sa suudad oli empaatia voimeline inimene vahekenegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        relegatsiooni mang wehen - arminia. .
        Väga huvitav mäng kusjuures, kus 3. liigast tulev sats oli veenvalt 4:0 üle 2. liiga omast. Mängu lõpp oli tõesti omaette ooper. Eks teisipäeval saab teada, kas kordusmäng mängitakse ilma publikuta või tuleb klubile muudmoodi trahv, sest Arminia ultrad olid ikka üle võlli omadega. Vaatasin mängu saksa kanalilt, seega võibolla jäi see info, mis saama hakkab, minu olematu keeleoskuse taha.

        Kommentaar


          Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

          Väga huvitav mäng kusjuures, kus 3. liigast tulev sats oli veenvalt 4:0 üle 2. liiga omast. Mängu lõpp oli tõesti omaette ooper. Eks teisipäeval saab teada, kas kordusmäng mängitakse ilma publikuta või tuleb klubile muudmoodi trahv, sest Arminia ultrad olid ikka üle võlli omadega. Vaatasin mängu saksa kanalilt, seega võibolla jäi see info, mis saama hakkab, minu olematu keeleoskuse taha.
          Väidetavalt ei tule mingeid sanktsioone teiseks mänguks DFB poolt kuna nad ei jõua piisavalt kiriesti seda keissi menetleda. Küll aga ilmselt tuleb mingi karistus hiljem.


          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            hamburgi - stutt. comebakki alustati eriliselt ilusa kuuliga, paris murgine atmosfaar ja seda koik naeb, 0, 50 sendi eest labi Telia RTL.

            Kommentaar


              2023/24 Teise Bundesliga hooaeg algas kena pauguga. Hamburg ja Schalke lõid kokku 8 väravat ja kodumeeskond lahkus areenilt 5-3 võiduga.
              Juhtima asus küll Hamburg aga esimese poolaja võitis Schalke 2-1 ja seda väravaga 45+1 minutil. Minutitel 56-66 löödi 3 väravat. Kõigepealt Hamburg viigistas, 4 minutit hiljem läksid nad juhtima ja 66 minutil Schalke viigistas. Külalised pidid mängima viimased 19 minutit normaalaega ja 9 lisaminutit vähemuses kui keskkaitsja Ibrahima Cisse teise kollase kaardi tõttu mängust eemaldati. Hamburg suutis juhtvärava lüüa alles 90+1 minutil ja lõppseis vormistati 90+9 minutil.

              Kommentaar


                Kas ma mâletan valesti, aga eelmise hooaja lõpufaasis ju räägiti, et Terodde ei jätka Schalkes?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kas ma mâletan valesti, aga eelmise hooaja lõpufaasis ju räägiti, et Terodde ei jätka Schalkes?
                  Räägiti küll. Oma Instagramis rääkis Terodde, et tunnustus klubilt ja toetajatelt mida ta pärast eelmise hooaja lõpu sai avaldas talle niipalju muljet, et lahkumine ei tulnud kõne alla ja mängib ühe hooaja veel Schalkes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas ma mâletan valesti, aga eelmise hooaja lõpufaasis ju räägiti, et Terodde ei jätka Schalkes?
                    See tuli kõigile suht ootamatult. Isegi Schalke announcement video algas sellega, et teda tänati, kuid siis ilmus välja Terodde ise ja ütles, et veel üks aasta.

                    Ibrahima Cisse meistriklass oli see mäng, muidugi. Pallist möödalöömised, valesöödud, otsesed apsud kahe värava puhul + antud penalti ja punane kaart. Ei meeldi individuaalselt kedagi klohmida, aga seekord on see igati asja eest. Korralik debüüt Schalke eest ja nüüd maandub ta mõneks ajaks pingil (peale mängukeeldu). Matriciani on igas valdkonnas temast parem. Teisalt oli imelapse Ouedraogo debüüt aga väga korralik. Sellest mängust mingeid varajaseid järeldusi teha ei saa.

                    Kommentaar


                      Unustasin mainida, et sotsiaalmeedias läks mingi punt juba käest ära ja Cisse suunas pilluti rassistlike kommentaare. Debüüt oli kohutav, aga sellisele käitumisele pole mingisugust õigustust. Väga kurb ja piinlik.

                      Kommentaar


                        image.png

                        Õudne hooaja algus Hertale, kahest mängust null punkti.

                        Kommentaar


                          Väga hea algus Hansa Rostockil ja Holstein Kielil. Kahest mängust 2 võitu. Rohkem täiseduga meeskondi pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas suits Vaata postitust
                            image.png

                            Õudne hooaja algus Hertale, kahest mängust null punkti.
                            Kaks ei jää kolmandata.

                            Kommentaar


                              Samuti on unelmate hooaja algust tegemas Schalke 04. Neljast voorust 3p ja tabelirida 16.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X