320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Augsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks aule ja kuulsusele peaks tänase mängu resultaat rahaliselt tooma sisse 1,11mln€. Ehk siis 90 minutiga ca 5% klubi (vähemalt eelmise hooaja) eelarvest. Ja kui loosiga joppab, siis miks mitte ka järgmisesse vooru ?!?

    Kommentaar


      See loosiga joppamine on suhteline värk. Loomulikult Molde või Braga suguste satside vastu oleks variandid edasi saada paremad, aga ise loodan, et joppab ja saab mõne raskekaallase. Palju ikka võimalik Euro sarjas eestlast ManU või Liverpooli suguse satsi vastu madistamas näha.

      Kommentaar


        Noh-jah, heal päeval on Liverpool võidetav, ManU vastu saab praegu olenemata sellest, kas on hea või halb päev. Päris raskekaallasteks neid ma ei nimetaks, aga sedant küll, et põnev oleks.
        BL peaks nüüd enne pausi veel punkte juurde saama, siis ehk suudetakse kuidagi ikka püsima jääda
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          See loosiga joppamine on suhteline värk. Loomulikult Molde või Braga suguste satside vastu oleks variandid edasi saada paremad, aga ise loodan, et joppab ja saab mõne raskekaallase. Palju ikka võimalik Euro sarjas eestlast ManU või Liverpooli suguse satsi vastu madistamas näha.
          Ja mis oleks parem ? Kas saada siin näiteks Spurs vastaseks ja kahes mängus sisse saada v saada I voorus Molde, nemad ära võita ja järgmises voorus kellegi kõvaga kokku minna ?? Ise eelistaks iga kell II varianti...

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ja mis oleks parem ? Kas saada siin näiteks Spurs vastaseks ja kahes mängus sisse saada v saada I voorus Molde, nemad ära võita ja järgmises voorus kellegi kõvaga kokku minna ?? Ise eelistaks iga kell II varianti...
            Tahaks ikka kohe mingi Premieri satsi vastu mängu näha, nad ju kukuvad välja ja siis ei saa nendega mängida seal.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ja mis oleks parem ? Kas saada siin näiteks Spurs vastaseks ja kahes mängus sisse saada v saada I voorus Molde, nemad ära võita ja järgmises voorus kellegi kõvaga kokku minna ?? Ise eelistaks iga kell II varianti...
              No vabandan, Spursi fani ees. Nemad ei liigitu minu jaoks kategooriasse ManU, Liverpool ja premmi satside võitmine pole võimatu. Lihtsalt mitte nii reaalne, kui Molde jne võitmine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                No vabandan, Spursi fani ees. Nemad ei liigitu minu jaoks kategooriasse ManU, Liverpool ja premmi satside võitmine pole võimatu. Lihtsalt mitte nii reaalne, kui Molde jne võitmine.
                Mis siin vabandada... ajalooliselt on selgelt Pool ja ManU suuremad klubid. Praegu on liigas üks Tottenhamist ees, teine taga. Viimaste aastate jooksul ka seis sama olnud üldiselt.

                Aga pigem ma mõtlesin seda, et mulle on jäänud mulje, et nendest kolmest satsist võtab ELi sellel hooajal kõige tõsisemalt Spurs... eniveis meeldiks mulle Augsburgi vastasena I voorus võimalikult lihtne vastane ja siis mõni suurklubi II playoff ringis

                Kommentaar


                  Klavan täna põhis. Mäng Schalke vastu algab 16:30

                  Aga vastupidiselt eelkõnelejale, ma küll ei ütleks, et enne talvepausi tingimata lisapunkte vaja on. Schalke vastu punkte võtta oleks igati tore, aga mitte elutähtis. Viimane pausieelne voor on võõrsilmäng Hamburgeriga, kes viimasel ajal mängu paremini jooksma saanud - kui ka sealt peaks nulli peale jääma, siis pole vahed ikkagi midagi märgatavat ja kõik otsustatakse hooaja II pooles.

                  Kommentaar


                    Eelmise hooaja Augsburg on tagasi! 2-1 võit Schalke vastu.

                    Kommentaar


                      Augsburg on ennast käima saanud! Super.

                      Kommentaar


                        Igati hea voor Augsburgi jaoks. Kõige pealt teevad lähikonkurendid peaaegu ideaalsed tulemused ja lõpuks võetakse Schalke vastu ise 3 punkti. Super oleks kui nüüd järgmises voorus suudetaks veel Darmstadtist ka mööda tõusta ja aasta lõpetada 12 kohaga. Siiski võõrsil HSV vastu läheb raskeks.

                        Kommentaar


                          Mu meelest oli Klavan pärast Baieri välja vahetamist Augsburgi kapten.
                          Väga kihvt mäng oli ja Schalke on jätkuvalt väga ebasümpaatne.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Väike, aga nauditavalt südi tiim on küll.

                            Kommentaar


                              Kuskilt jäi silma-kõrva, et tegemist oli Augsburgi esimese bundesligas võetud võiduga Schalke vastu.

                              Rakult väga korralik mäng (korra tegi väga otsustava tacklingu omas kastis) ja tema diagonaalsöödud (Essweinile enamasti) on jätkuvalt võrratud. Nurgalöökide ajal otsiti ka enamasti palliga just tema peanuppu.

                              Kommentaar


                                Vastaseks siis Liverpool!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X