320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Augsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Ma ei saa jätkuvalt aru, miks on vaja 3 milli eest mingi uus kaitsja tuua. Samal ajal tuuakse mingi lambine Baseli ründaja 1 milli eest, kui ilmselgelt on vaja korraliku ründajat sinna ette. Ei saa aru lihtsalt.
    3 miljoni eest vist pole piisavalt heal tasemel ründajaid võtta. Rünnak pole ka kõige hullem olnud. Kuskil tabeli keskpaigas ollakse löödud väravate poolest. Kaitse oli siin hooaja algul see, mis korralikult lonkas. Aasta lõpu poole ka see õnneks paranes. Ma usun, et uus mees toodi puhtalt Callsen-Brackeri pikema vigastuspausi tõttu. Aga ma olen üldiselt nõus, et üks korralik ennast tõestanud tipuründaja annaks palju meeskonnale juurde aga selliseid ei ole ju eriti saadaval. Eriti keset hooaega.

    Kommentaar


      Berliinist tuli viigipunkt ära, õnneks. Statistika põhjal tundus päris kinnine mäng, tundub et Hertha domineeris. Aasta algas hästi Augsburgile.

      Kommentaar


        Järjekordne 0:0 Frankfurti vastu. Teisel poolajal vajuti korralikult ära kuid tänu Hitzi tõrjetele ei kaotatud 0:3. Ründajat oleks hädasti vaja.

        Kommentaar


          Teise poolaja alguses võeti Baier välja ja sealt edasi ei suudetud palli enam hoida. Hitz päästis punkti Augsburgile. Hertha mängu ei näinud ja ei oska kommenteerida, aga see eilne teine poolaeg oli ikka väga jõle.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Kuidas Finnbogassoniga lood on, kas saadi kätte?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Kuidas Finnbogassoniga lood on, kas saadi kätte?
              Ametlikku teadaannet pole veel tulnud kuid tundub küll, et saadi kätte.

              Kommentaar


                Kusjuures Prantsusmaa meedias liikus eile uudis, et Toulouse lükkas tagasi Augsburgi 3 miljonilise pakkumise keskkaitsja Uros Spajici eest, mida mees ka ise kinnitas. Tekitab küsimusi, et miks veel ühte keskkaitsjat otsiti/otsitakse?

                Kommentaar


                  Olemas, hooaja lõpuni laenul!

                  Kommentaar


                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      See peaks nüüd väheke mõistlikum ost olema. Lõpuks. Viimasel ajal muidugi nii palju ei skoorinud kui kaks hooaega tagasi Heerenveenis (53 väravat kahe hooajaga).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        See peaks nüüd väheke mõistlikum ost olema. Lõpuks. Viimasel ajal muidugi nii palju ei skoorinud kui kaks hooaega tagasi Heerenveenis (53 väravat kahe hooajaga).

                        Parem ikka kui Tim Matavž.

                        Kommentaar


                          Päris hea uudis.
                          Matavz läks mingisse Itaalia klubisse laenule.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Matavzi numbrid olid ka Hollandis täitsa korralikud. Islandi mees Hispaanias ja Kreekas ikka ebaõnnestus. Et ma pigem oleks skeptiline. Aga loodame ikka parimat

                            Kommentaar


                              Stafylidiselt täna mammu

                              Kommentaar


                                Tra,no imeti 2 tükki sisse...teine siis penaltist?Meie mees ei keerand miskit sitta kokku?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X