320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • zelee
    replied
    Lisan ühe veel mis tundus päris pädev.

    Brazil Cup 2014



    Ajakava, alagrupid, statistika, tulemused, staadionid. See ja kõik eelnevad peaks andma kellaajad vastavalt ajavööndile, ehk midagi ise näppima ei pea selles suhtes.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    MM on suurel kiirusel lähenemas ning üaljudel meist on ka taskus nutiföön milles tiksub android, siis võtsin vaevaks ja otsisin rakendusi. FIFA ametlikku äppi ma ei suutnud tuvastada (kui keegi siiski teab et selline asi on olemas parandage mind). Valiku tegin puhtalt enda subjektiivse arvamuse ja lühiajalise näppimise põhjal ning tekkis tunne et võibolla võiks isegi rakenduse alles jätta telefoni.

    World Cup 2014 Brazil



    Saab muuta mida rakendus kuvab sulle. Kas mõne üksiku alagrupi, või kõik. Sama lugu mängudega. Lisaks trivia, algkoosseisud, statistika(väidetavalt).

    SofaScore World Cup LiveScore



    Sofascore livescore MM-i versioon. Alagrupid, mängud, statistika, jne. Plussiks muud liigad ja spordialad.


    World Cup 2014 Schedule



    Uudised, alagrupid, videod, mänguajad. Boonusena saab algusajale määrata meeldetuletuse.

    World Cup 2014



    Staadionid, trivia meeskondade kohta, kõik riigid eraldi välja toodud, alagrupid, mänguajad, live statistika ning taustaks Pitbull.


    ESPN FC



    Tavapärane staff.


    Üldiselt on valik suht ühesugune ja kõik taandub sellele, et milline mugavam tundub ja kus vähem reklaami on. Mina jään ilmselt 2 ja 3 rakenduse peale. Kellegil midagi head juurde jagada siis olge palun lahked.

    Kui keegi tahab live taustapilti siis adidas aitab adidas 2014 FIFA World Cup LWP

    Leave a comment:


  • Svenniid
    replied
    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
    Olen samas paadis. Usun, et nad ei jõua poolfinaaligi, ülehaibitud tiim eesotsas Messi&Co'ga

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Adidase MM-i reklaam.



    Lugu ise http://soundcloud.com/adidasfootball...thing-campaign

    Leave a comment:


  • FoxHunter789
    replied
    Argentiinal on potensiaali küll finaali jõuda. Vaadake, kes neil kõik ründes on: Agüero, Messi, Di Maria, Higuain jne. Lisaks jätkub igasse liini 1-2 meest, kes samuti on tipptasemel jalgpallurid: Zabaleta, Banega jne. Naerda siin kindlasti midagi pole.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
    ma ei välistaks seda, et Argentiina finaali võib jõuda. Kuidas seda saakski välistada, seega avaliku naermisega pigem ei kiirustaks.

    Leave a comment:


  • RR9
    replied
    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
    korralik ülehaipimine käib Argentiina kohta küll. ise Saksamaa toetajana muutun iga suurturniiriga järjest realistlikumaks, mitte ei pane Saksamaad kohe poodiumi kõrgeimale astmele. pall on ümmargune ja üllatusi juhtub.

    Leave a comment:


  • Mark-
    replied
    Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Koondiste posterid

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Juventus have supplied more World Cup winners than any other club. 22 in total.

    ilmselgelt maailma parim klubi!
    Kogu list

    22 - JUVENTUS
    20 - INTER
    17 - ROMA
    16 - Bayern
    14 - Penarol
    13 - Santos, Nacional Montevideo
    11 - Botafogo, Sao Paulo
    10 - AC MILAN
    9 - Barcelona, Real Madrid, Flamengo, Cologne
    8 - River Plate, Palmeiras, FIORENTINA
    7 - Independiente, Corinthians, Fluminense
    5 - Valencia, Liverpool, Munchengladbach, Kaiserslautern, BOLOGNA
    4 - West Ham, Arsenal, Cruzeiro, Vasco, Frankurt, PALERMO
    3 - Monaco, Auxerre, Huracan, Man Utd, Schalke, Werder, Dortmund, LAZIO, Cerro, Bella Vista
    2 - Marseille, PSG, Argentinos, Newells, Racing Club, San Lorenzo, Talleres, Boca, Bilbao, Deportivo, Blackpool, Leeds, Chelsea, Portuguesa, Bangu, Atletico, Gremio, Furth, Nuremburg, Dusseldorf, Hamburg, Stuttgart, Leverkusen, TRIESTINA, PISA, UDINESE, GENOA, PARMA, Central, Danubio, Montevideo Wanderers, Rampla Juniors
    1 - Shimizu, Metz, Lyon, Bordeaux, Nantes, Atletico Nacional, America, Escalada, Estudiantes, Ferrocarril, Velez, Elche, Villarreal, Betis, Sevilla, Fulham, Wolves, Southampton, Leicester, Tottenham, Sheffield Wed, Everton, Atletico PR, Augsburg, LUCCHESE, LECCE, LIVORNO, REGGIANA, NAPOLI, CAGLIARI, TORINO, SAMPDORIA, Miramar, Racing Montevideo, Olimpia.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Juventus have supplied more World Cup winners than any other club. 22 in total.

    ilmselgelt maailma parim klubi!

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Millisess liigas on mänginud mängjad sel ajal kui on tulnud maailma meistriks:

    108 - Serie A (Italy)...
    83 - Brasileirao (Brazil)
    63 - Bundesliga (Germany)
    44 - Primera Division (Uruguay)
    34 - Primera Clausura (Argentina)
    31 - La Liga (Spain)
    29 - Premier League (England)
    14 - Ligue 1 (France)
    1 - J.League (Japan), Liga Postobon (Columbia), Primera Division (Mexico)

    Leave a comment:


  • kuuraa
    replied
    tallinnas taolist asja ei toimu hiljem? kurat, ma pole eestis kahjuks antud kuupäeval ja ei saa osaleda, kuigi huvi oleks suur...

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas Stok
    Kui keegi läheb, võiks minu poolt esitada ka mõned küsimused.
    1. Miks toimub selline huvitav koosolek samal ajal kui linna ainukesel PL klubil on kodumäng?
    Räägitakse, et võetakse linti ja pannakse üles.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Vuvuzelade asemel siis caxirola ja pedhua. Staadionitele neid kahjuks ei lubata

    Leave a comment:

Working...
X