320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Amos
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    huvitav kas kusagil mingi statistika ka on kui palju inimesi on surma saanud näiteks suurvõistluste infrastruktuure ehitades? eelnevad MM-id näiteks?
    Proovisin leida statistikat kõikide kohta kokku, ei leidnud väga midagi. KUID mis pani mind... leebelt öeldes ahhetama, on see, et Qatari ehituste käigus on juba ÜLE 900 (!!!) inimese surma saanud!
    Un-fucking-believable.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    huvitav kas kusagil mingi statistika ka on kui palju inimesi on surma saanud näiteks suurvõistluste infrastruktuure ehitades? eelnevad MM-id näiteks?

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Täna Brasiilia aja järgi keskpäeval nõudis MM-i staadionite ehitamine järgmise ohvri. 32 aastane Mohamed Ali Maciel sai elektrilöögi, millest mees meedikute abiga välja ei suutnud tulla. Õnnetus juhtus Arena Pantanal, Cuiabas.
    4 töölist on surma saanud Manauses, 3 Sao Paulos, 1 Brasilias ja nüüd siis Cuiabas.



    Ilus zest (täht ei tööta) oleks väike leinaseisak ka enne avamängu nende mälestuseks teha. Aga see jääb vist siiski ainult ilusaks plaaniks.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Täna Brasiilia aja järgi keskpäeval nõudis MM-i staadionite ehitamine järgmise ohvri. 32 aastane Mohamed Ali Maciel sai elektrilöögi, millest mees meedikute abiga välja ei suutnud tulla. Õnnetus juhtus Arena Pantanal, Cuiabas.
    4 töölist on surma saanud Manauses, 3 Sao Paulos, 1 Brasilias ja nüüd siis Cuiabas.



    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Jo ja Fred on puhtad ründajad, Ameerika mandril peaksid nad väravalöömisega hakkama saama küll. No worries there.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Ronaldo tasemest on muidugi asi kaugel jah.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    noh ma ei tea. Neymar ju Hulk pole küll inglise liigas mänginud, aga võiks ju nagu päris tipptegijateks lugeda.
    Eelkõige mõtlesin, et vanadel hallidel aegadel oli Ronaldo n shiet, nüüd on Fred. Neymar on tubli, Hulki mänge pole näinud.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Mulle meeldinuks samuti, kui vormi ja/või mänguminutite puuduse tõttu oleks Oscar, David Luiz ja Ramirent koju jäänud. Kuigi, paar nähtud mängu ütlevad, et Oscar on koondises oluliselt teravam pliiats, kui ta klubis on, teised vennad aga jäävad arusaamatuks.
    See on ka kinobuss, et nii suure riigi peale ühtegi badass ründajat ei leita. Näikse, mis sealt lõpuks kokku küpseb.
    noh ma ei tea. Neymar ju Hulk pole küll inglise liigas mänginud, aga võiks ju nagu päris tipptegijateks lugeda.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Mulle meeldinuks samuti, kui vormi ja/või mänguminutite puuduse tõttu oleks Oscar, David Luiz ja Ramirent koju jäänud. Kuigi, paar nähtud mängu ütlevad, et Oscar on koondises oluliselt teravam pliiats, kui ta klubis on, teised vennad aga jäävad arusaamatuks.
    See on ka kinobuss, et nii suure riigi peale ühtegi badass ründajat ei leita. Näikse, mis sealt lõpuks kokku küpseb.

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Jätta välja kaks meest, kes moodustavad euroopa tugevaima kaitseliini, njah küllap ei ole Scolaril siiski pea avarustes parimad päevad käes. Võimalik, et tegemist on ka kartuse ja oskamatusega majandada Miranda ja Filipe Luisiga nii nagu seda Cholo teeb.
    Kuhu jäi euroopa parima kaitseliini tugitala Castan? Scolari teab et kohtunikud peavad meeskonna vähemalt finaali välja vedama, siis pole ka väga oluline kes väljakul ringi jooksevad.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Jätta välja kaks meest, kes moodustavad euroopa tugevaima kaitseliini, njah küllap ei ole Scolaril siiski pea avarustes parimad päevad käes. Võimalik, et tegemist on ka kartuse ja oskamatusega majandada Miranda ja Filipe Luisiga nii nagu seda Cholo teeb.
    Kui ma ei eksi siis Scolari vist saab veel täiendada seda nimekirja? Natukene imelik oli jah see.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Jätta välja kaks meest, kes moodustavad euroopa tugevaima kaitseliini, njah küllap ei ole Scolaril siiski pea avarustes parimad päevad käes. Võimalik, et tegemist on ka kartuse ja oskamatusega majandada Miranda ja Filipe Luisiga nii nagu seda Cholo teeb.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Kui ma seda brasside MM-koondist vaatan, tabab mind must masendus. Ma olen ju peaaegu kõiki neid mehi korduvalt mängimas näinud, mõnda iga jumala nädal. Kui teistmoodi olid asjalood nooruspõlves kui Brasiilia mängijaid ümbritses Euroopa jalkafänni jaoks müstiline ootusärevus.

    Leave a comment:


  • Montag
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    ETV2 -s käib juba ka sari" teel Jalgpalli MM finaalturniirile " laupäeva pärastlõunati. Tänuväärne, et sellised eestikeelsed turniiri eelsed saateid jätkuvalt meieni tuuakse.
    Muidu on kõik tore, aga vähemalt esimeses osas oli jube palju mingit mõttetut vilkuvat triviat. Eelmiste turniiride saated panid ikka rohkem rõhku väravatele ja meeskondadele. Võib-olla on asi paranenud, ei tea, pole jõudnud vaadata.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    ETV2 -s käib juba ka sari" teel Jalgpalli MM finaalturniirile " laupäeva pärastlõunati. Tänuväärne, et sellised eestikeelsed turniiri eelsed saateid jätkuvalt meieni tuuakse.

    Leave a comment:

Working...
X