320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Africa Cup of Nations 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    No persse, ei lükka mängu edasi.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      No persse, ei lükka mängu edasi.
      loodan sama, kuigi plats on ikka üdini vettinud.

      Kommentaar


        #63
        Pärast esimest vooru on suured ikka üsna näotud olnud. Parima mulje (nendest keda nägin) jätsid hoopis Tuneesia, kes Maroko taktikaliselt maha murdis, ja Sambia, kes küll Senegali vastu teisel poolajal lubamatult madalale vajus, kuid esimene poolaeg oli neil väga hea.

        Kommentaar


          #64
          Lõpuks saadi nüüd siis pall mängu.

          Kommentaar


            #65
            Üks ägedaimaid ja naljakamaid suurturniire mida näinud olen

            Kommentaar


              #66
              Aga kas Senegali mäng hakkab ikka eurospordist kell 9 või mis ?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Aga kas Senegali mäng hakkab ikka eurospordist kell 9 või mis ?
                Mäng pidi hakkama vist kell 9.15, aga praegu räägib seal keegi Wilander

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Mäng pidi hakkama vist kell 9.15, aga praegu räägib seal keegi Wilander
                  22.15

                  Kommentaar


                    #69
                    Väga mõnus vaheldus on see turniir. Humoorikas. Viimati nägi nii märga platsi ühel suurturniiril, mille aasta ja nimi mul prääga meelde ei tule, kahe riigi vahel, kelle nimi mul meelde ei tule, aga üks vist oli Shveits. Sama keiss - plats oli nii märg, et pikad lahtilöögid, mis kohe kellegi jalga ei maandunud, mütsatasid murusse nagu kivid ja jäid kohapeale seisma...

                    Tänasest mängust oleks Liibüa võitu taht, ma olen alati underdogide poolt. Sambia (Zambia?) 1-1 vära muidugi oli imeliselt ilus, isegi kui sita platsi õnnefaktor maha arvata. Tabeliseis selles grupis on fahfa, Senegal hävib sajaga...

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Väga mõnus vaheldus on see turniir. Humoorikas. Viimati nägi nii märga platsi ühel suurturniiril, mille aasta ja nimi mul prääga meelde ei tule, kahe riigi vahel, kelle nimi mul meelde ei tule, aga üks vist oli Shveits. Sama keiss - plats oli nii märg, et pikad lahtilöögid, mis kohe kellegi jalga ei maandunud, mütsatasid murusse nagu kivid ja jäid kohapeale seisma..
                      See mäng oli

                      Kommentaar


                        #71
                        Lihtsalt huvi pärast viskasin pilgu peale. Eesti on mänginud vaid kahe antud turniiril mängiva meeskonnaga ja mõlemat on biiditud.

                        Ekvatoriaal-Guinea, 3:0 võit
                        Angola, 1:0 võit

                        Senegalil praegu selg vastu seina. Väljak on ettearvamatu, võib üllatusi tulla.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          See mäng oli
                          Seesama jah.

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma pean ütlema, et 30.min mängitud ja ekvatoginid mängivad klassivahet vastasega arvesse võttes täitsa sümpaatselt. Kollkipper on neil hea. Senegalile ei kingita midagi kergelt. Ja kui nii edasi läheb, siis ühel järjekordsel pikk-ette-kontral ei ole ekvatoginilane ofsaidis ja Senegalil saab mõtteainet olema...

                            Kommentaar


                              #74
                              Tehke keegi Ekangast kindlasti gif.

                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Ekvatoriaal-Guinea veerandfinaali!
                              Ja see ka ikkagi tehtud.

                              Võimas värk.

                              Kommentaar


                                #75
                                fucking hell, täna oleks võind vaadata igasuguseid klubigigante heitlemas, aga süda tahtis ikka musta mandri vutti näha ja milline kuradi elamus. see on tõeline jalgpall, poisid! kohati oli tunne nagu eesti mängiks, just nii hoidsin ekvatoriaal-guinea poistele kaasa. fantast!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X