320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Africa Cup of Nations 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähene asjale teise külje alt. Ehk vaata, et kui palju penaltiseeriaid on viimastel aastatel löödud suurvõistlustel ja sealt julgelt 40% olid sellised, kus feilis minu mainitud suur staar. Ehk protsent feiliks on päris asjalik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Lähene asjale teise külje alt. Ehk vaata, et kui palju penaltiseeriaid on viimastel aastatel löödud suurvõistlustel ja sealt julgelt 40% olid sellised, kus feilis minu mainitud suur staar. Ehk protsent feiliks on päris asjalik.
      Ok uurin mingi aeg seda. Fikseeri palun mulle viimased aastad (2002 ja edasi näiteks. Sobib?) ja valimisse kuuluvad turniirid (EM, MM sobivad?) Tahaks piisavalt suur valimit, aga pole tervet igavikku aega seda otsida. Või teeks nii, et võtaks MM ja EM turniiridelt mingi 15 värskemat penaltiseeriat näiteks?

      Kommentaar


        Ja keegi võiks minu "penaltiseerias feilivad alati keskkaitsjad" teooriat ka kinnitada/ümberlükata, kui juba stati kallal tööle hakkab.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ok uurin mingi aeg seda. Fikseeri palun mulle viimased aastad (2002 ja edasi näiteks. Sobib?) ja valimisse kuuluvad turniirid (EM, MM sobivad?) Tahaks piisavalt suur valimit, aga pole tervet igavikku aega seda otsida. Või teeks nii, et võtaks MM ja EM turniiridelt mingi 15 värskemat penaltiseeriat näiteks?
          Pohhui mul. Tee ka soengute ja muud statistikad juurde.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ja keegi võiks minu "penaltiseerias feilivad alati keskkaitsjad" teooriat ka kinnitada/ümberlükata, kui juba stati kallal tööle hakkab.
            See on lebokas. Lükkan ümber ühe näitega. Marco "MaailmaMeister" Materazzi kõmmutas Frantsusmaale sisse.

            Pead oma hüpoteesi/väite paremini sõnastama. Selle uurimist vist esilgu enda peale ei võta. Samas statistika meeldib, jalgpall meeldib et noh ma ei imesta kui ma mingi õhtu alustan ja kell 3 öösel avastan et ikka selle jamaga tegelen. Ja iseenesest saaks need "projektid" ilusasti liita ka, kuna suures osas eeltöö kattub.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ja keegi võiks minu "penaltiseerias feilivad alati keskkaitsjad" teooriat ka kinnitada/ümberlükata, kui juba stati kallal tööle hakkab.
              üks müüt on veel vasakujalgsed ...
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pohhui mul. Tee ka soengute ja muud statistikad juurde.
                Ok lepime kokku, et mul on ka pohhui, kuni sa ajalehes ei hakka selle kohta valetama.

                Kommentaar


                  CL 2008 finaal. Mänju vs Chelsea
                  Keskkaitsja: 1/0 (Terry)
                  Suurim staar Ronaldo eksis

                  CL 2005 finaal: Milan vs Pool
                  Keskkaitsjad: 0/0
                  Suurimad staarid Sheva ja Pirlo eksisid.

                  CL 2003 finaal: Juve vs Milan
                  Keskkaitsjad: 2/0 (Montero, Kaladze)
                  Staaridest Treze mööda, samas Sheva ja DP sisse.

                  CL 2001 finaal: Valencia vs Bayern
                  Keskkaitsja: 1/0 (Pellegrino)
                  Suurimad staarid Gaizka (?) ja Effenberg(?) skoorisid

                  EM 2008: Itaalia vs Hispaania
                  Keskkaitsjad: 0/0
                  Staaridest DDR eksis, Villa/Fabregas sisse.

                  EM 2004: Portugal vs Inglismaa
                  Keskkaitsjad: 1/1 (Terry skooris)
                  Suurim staar Becks eksis.

                  Rootsi vs Holland
                  Keskkaitsja: 1/0 (Mellberg)
                  Suurim staar Ruud skooris, Ibra eksis.

                  EM 2000: Itaalia vs Holland
                  Keskkaitsjad: 2/0 (de Boer ja Stam, lisaks pani ka Maldini puusse)
                  Suurim staar Totti skooris.

                  Rohkem ei viitsi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    CL 2003 finaal: Juve vs Milan
                    Keskkaitsjad: 2/0 (Montero, Kaladze)
                    3/1 Nesta.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nesta lõi sisse 2003 ju. Ei?

                      E. jah lõi nii nagu Jasperil kirjas. Aga kumb keskel mängis, kas Maldini või Kaladze. Pigem Maldini ju minu loogika ja mälu järgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Nesta lõi sisse 2003 ju. Ei?

                        E. jah lõi nii nagu Jasperil kirjas. Aga kumb keskel mängis, kas Maldini või Kaladze. Pigem Maldini ju minu loogika ja mälu järgi.
                        Kaladze hakkas Milani keskkaitses figureerima 2005 lõpus, kui ma õigesti mäletan.

                        sobivamat teemat? selline kokkuvõte
                        This paper is an essential starting place for an analysis for the impact of penalty shoot-outs in competitive international football as it reports some empirical findings on events in penalty shoot-outs in the World Cup (WC), European Championships (EC) and the Copa America (CA). The results are fascinating; here is a glimpse. The percentage success rate in the World Cup is 71.2% compared to 82.7% (CA) and 84.6% (EC), possibly reflecting the greater importance and consequent pressure of the world stage. The success rate of each penalty kick changes throughout the competition:
                        First kick 86.6%
                        Second kick 81.7%
                        Third kick 79.3%
                        Fourth kick 72.5%
                        Fifth kick 80%
                        ‘Sudden death’ kicks 64.3%

                        Attackers successfully convert 83.1% of their penalties, midfield players convert 79.6% and defenders convert 73.6%.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Suurvõistluste protsent võib tulla ka sellest, et MM'i sõel on kõige suuremate aukudega, sinna pääsevad ikka igasugused lambimeeskonnad lambimandritelt. Loomulikult suudab iga jalgpallur kodus palli 11 meetri kaugusele veeretada, aga mitte 50K pealtvaataja ees, kui kaalul on gloory-gloory ja vaene negrito pole harjunud ei säändse survega ega üldse võitma.

                          Klassikaline keskkaitsja pennu Carragher vs Portugal @ 2006

                          Fuck it. It's only England.

                          E: miks ma ei saa ajatempliga videot otse linkida?
                          Päris lambimeeskonnad eriti MM-l penalti shootoutidele välja ei jõua.

                          Kommentaar


                            Jajah, ma korraks katsetasin lihtsalt ja tõdesin kustutamisega, et ei toimi jah. Samas mulle pole siiani shoutboxi võimaldatud, et video minutipealt mängimisest ei tasu vist unistadagi.

                            #laksame-aga-offtopicut

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Suht lambikateks pakun Korea, Iiri, Šveitsi, Ukraina, Paraguay, Jaapani ja Ghana, kuigi mõnele neist teen arvatavasti liiga.
                              Tahaks alati jeesust appi paluda sedasorti asjatundjate puhul. Ning ühtlasi paluda vaikselt teemasse tagasi nihkuda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Tahaks alati jeesust appi paluda sedasorti asjatundjate puhul. Ning ühtlasi paluda vaikselt teemasse tagasi nihkuda.
                                Ghana oli ju täitsa mainitud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X