320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda mängu vaadates ma natuke mõistan 24 meeskonna turniiri kriitikuid.

    Kommentaar


      Näitab ka Saksamaa ja Inglismaa liiga nõrkust.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Seda mängu vaadates ma natuke mõistan 24 meeskonna turniiri kriitikuid.
        Jah, liiga palju väikseid ja mõttetuid jalgpalliriike nagu Saksamaa ja Inglismaa. Mängud peaks ikka rohkem suurte vahel olema.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Inglismaa väravavaht polegi mingit überbläkki veel teinud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Inglismaa väravavaht polegi mingit überbläkki veel teinud?
            Aega veel piisavalt et mitu teha

            Kommentaar


              Nkn nüüd mõni peab tulema.

              Kommentaar


                Tegelt peaks veel lisama kaks satsi. Üks on moodustatud nende riikide mängijatest, kes jäid eemale (k.a turnale pääsenud, ent koosseisust välja jäänud). Teise satsi moodustavad vabatahtlikud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Näitab ka Saksamaa ja Inglismaa liiga nõrkust.
                  Miks Inglismaa?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Miks Inglismaa?
                    Sest tulemus oli kõigest 2-0

                    Kommentaar


                      Kas tulevikus hakkabki iga EM mööda Euroopat laiali olema? Praegu panevad koroonapiirangud põntsu, aga ilma selleta on minu meelest problemaatiline õige suurvõistluse õhkkonna tekitamine, kui ühes riigis toimuv. Kasvõi fännide seisukohalt tuleb liigs palju reisimist. Ühes kultuurikeskkonnas turniiri vältel viibimine annab fännile vast palju suurema elamuse ja toimib ka võistlusele ehk soosivamalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Kas tulevikus hakkabki iga EM mööda Euroopat laiali olema? Praegu panevad koroonapiirangud põntsu, aga ilma selleta on minu meelest problemaatiline õige suurvõistluse õhkkonna tekitamine, kui ühes riigis toimuv. Kasvõi fännide seisukohalt tuleb liigs palju reisimist. Ühes kultuurikeskkonnas turniiri vältel viibimine annab fännile vast palju suurema elamuse ja toimib ka võistlusele ehk soosivamalt.
                        Ei hakka.

                        Kommentaar


                          Huvitav on muidugi see, et kui nüüd Belgia läheb põlvkonnavahetusse, siis kes võiks järgmine suurturniiride hipsterlemmik/must hobune olla?

                          Ehk siis keegi, kes ei ole siiani MMi võitnud, aga võiks justkui ühe väga hea põlvkonnaga järgmised 3-4 tuuri seal tipu lähistel olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Huvitav on muidugi see, et kui nüüd Belgia läheb põlvkonnavahetusse, siis kes võiks järgmine suurturniiride hipsterlemmik/must hobune olla?

                            Ehk siis keegi, kes ei ole siiani MMi võitnud, aga võiks justkui ühe väga hea põlvkonnaga järgmised 3-4 tuuri seal tipu lähistel olla.
                            Norra!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Norra!
                              Ühe mängija peale? Ma nüüd ei tea. Kui Haaland näiteks praeguses seisus Taani tiimi juurde tuleks, siis ilmselt küll. Rootsi on viimaste aastate jooksul vist noortemansade seas kenasti mänginud. Forsberg paneb kenasti, kui nüüd Isak ka enda potentsiaali välja mängib, siis äkki sealt tuleks miskit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Ehk siis keegi, kes ei ole siiani MMi võitnud, aga võiks justkui ühe väga hea põlvkonnaga järgmised 3-4 tuuri seal tipu lähistel olla.
                                Portugal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X