320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Nii suur kiidulaul....parim mäng jne. Totti ju ei osalenud? Häkker või jõid midagi eile?

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Nii suur kiidulaul....parim mäng jne. Totti ju ei osalenud? Häkker või jõid midagi eile?
      Mõtlesin, et viimastest sõbrakatest ja asjadest kahtlemata parem mäng ja samas ka turniiri seni kvaliteetseim kohtumine(mõlema meeskonna poolt), Tottiga oleks lihtsalt veel parem mäng olnud ja usun, et ka Balotelli oleks vähe rohkem inimese moodi väljapaistnud, sest tglt ründetsoonis ikka kohati jäi sellisest ehitajast puudu, Cassano ikka pole päris see ja Pirlo on liiga madalal selleks, olgugi, et ta Natalele andis väravasöödu, oleks pidanud rohkem olema sääraseid olukordi.
      sigpic

      Kommentaar


        #63
        Kuidas kellegil aga mul pole Iiri vastu mingit poolehoidu . Horvaatia tagugu nad vastu muru ja seda nad juba teevadki juhtides 1-0
        FCF Forever

        Kommentaar


          #64
          loodaks ka Horvaatia sauna

          Kommentaar


            #65
            Ma ei tea, Cassano oli just üks parimaid mu meelest platsil. Pigem oli asi selles, et teised ei teinud piisavalt läbimurdeid, Balo pole ka mingi naturaalne number 9, mängib rohkem väljaspool kasti, sealt ka need Motta, Marchisio võimalused. Pigem oli pettumust Maggio, eriti teisel poolajal, ja viimased 20 minutit mõtlesin, et peaks kaitsevahetuse tegema, tal polnud nagu jalgu 90 minutit mängida.


            Ei usu, et Totti koondises teeks Balo paremaks:

            Kommentaar


              #66
              Päris hea kokkusattumus, et tänaseid mänge vilistavad samad kohtunikud, kes meie play-offe.

              Kommentaar


                #67
                Tabasin ise end ennist samalt järelduselt

                Kommentaar


                  #68
                  Kes arvasid et tuleb väga kinnine 0-0 mäng, eksisid. Päris huvitav minu meelest, ja kas esimest korda püro?

                  Kommentaar


                    #69
                    eip. sakslased said juba ka karistada püro eest.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #70
                      Juba teist mängupäeva järjest arvan, et mäng hakkab 22.00. Ei näinud eilse mängu algust ega tänase oma ka. Suht võrdsed vastased on, horvaadid liigutavad vähe kiiremini ehk ning loodetavasti võtavad võidu ära.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #71
                        Fabregas: "I don't want to complain, but we deserve much more. It is lamentable that we have to play on a pitch like this."

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          eip. sakslased said juba ka karistada püro eest.
                          kuidas ma siukse asja maha suutsin magada. uudistes ju ei mainitud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Mida sa siis sõna võtad?

                            Võtan alati sõna, kui keegi tropp võtab suu täis inimese nahavärvi teemal ja seda kohas, kus see on absoluutselt irrelevantne.

                            Kommentaar


                              #74
                              Iirlaste vastu pole midagi, aga Keane'i eidelik hala, mida ta juba ka tänases mängus mitu korda on näidanud, ajab mul endiselt sita nii keema, et on. Vastik, ebasümpaatne, käsilaiutav, vigunuruv eit.

                              Aga noh, just lõi Horvaatia kolmanda ja ega mul tuju pahaks küll ei läinud sellepärast

                              EDIT: käige persse, iirlased. Fair play - olete kuulnud? Sitakäiad, raisk. Võtan tagasi oma sõbralikud sõnad iirlaste vastu. Loodan, et Horvaata reibib teid mõne kolliga veel.

                              Kommentaar


                                #75
                                Nagu arvata oli ei teeeni Iirlased yhtegi punkti
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X