320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2012 veerandfinaalid:Inglismaa-Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Märgin, et Itaalia lipuga hullunud Cannumani näidati mingi 5 korda suurelt staadioniekraanilt.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Huvitav, et siin pole kordagi mainitud seda, mida ma juba eelmises Inglismaa mängus märkasin - Inglismaa oluliseim relv, Wayne Rooney on väga kaugel vormist, mis tal varasematel hooaegadel on olnud. Keegi teab, milles on asi?
      asi on soengus
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        #93
        Inglismaa passis lisaaja pool tundi umbkaitses ära ja lootsid enda hämmastava penaltite realiseerimisoskusega poolfinaali jõuda, naljatilgad.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Märgin, et Itaalia lipuga hullunud Cannumani näidati mingi 5 korda suurelt staadioniekraanilt.
          Ai manki, joppas mänguga.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ai manki, joppas mänguga.
            Aga seda pean ma ütlema küll, et Kiievi staadion on kõigist neljast Ukraina staadionist kõige kehvema fiilinguga. Staadion mahutab küll palju rahvast, ent kui ikkagi mingi jooksurada ja muud asjad vahel on, siis kohati jäi eile ikka väga vaikseks. Pluss häiris mõnevõrra söögikohtade ja tualettide vähesus ehk nii pööraseid järjekordi küll mujal polnud ning peldik oli lihtsalt umbes.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Inglaste puhul oli vast suurimaks pettumuseks Rooney... või üldse enamik ründajaid või midagi sellist. Carroll oli vaat, et parim-tublim, kuna suutis midagi konkreetset teha, kuid solidaarsusest sõitis ka temal kuppel ja tegi endale omaseid no mans land liigutusi. Natukene arusaamatuks jäigi tegelt, et millepärast ründajate vahetus nõnda varakault tehti... polnud nagu veel põhjust.
              Vaidlen vastu. totaalne kollaps oli keskväljal, eriti just Cpt. Gerrard.
              Gerrard oli peale esimest poolaega totaalselt läbi omadega ja ma ei saanud teisel poolajal enam aru, et kumb neist Parkeriga on nüüd see kaitsev poolik on ja kumb neist ründajaid abistama peaks. Kui ikka poolikud lasevad Pirlol oma kasti lähedal palliga jalutada, peab ju midagi valesti olema?

              ja oh supersub Lolcott, kõige ülehinnatuim mängija inglismaal. Temast on samapalju kasu nagu Usain Bolt'ist seal äärel. Kui see mees kordki suudaks oma silmad samal ajal lahti hoida kui ta neid tsenderdusi seal äärel teeb, oleks tal juba oma 5 assisti sel turniiril.

              Härra Young veetis suurema osa oma ajast kaitsetööd tehes ja kui jõudis vastste poolele, siis oli tal vaja hoopis oma spinidega muru niita selleasemel, et pall kasti saata.
              Milner oli eile vist parim mees platsil - suutis nii kaitses abiks olla, kui ka ründajaid abistada. Parker sai ka oma tööga hakkama, väravat ju itaalased ei löönud. Ülejäänud olid nagu tavaliselt omas elemendis.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                mambojambo
                Gerrard ja Parker olidki mõlemad kaitsvad poolikud. Hodgson on treener ju kui veel tähele pole pannud. Teravust pidi tulema Rooney ning äärte pealt, kahjuks/õnneks Young oli Abate/Maggio taskus ning hoidis madalt profiili ja kulges niisama platsil, Rooney ülimalt vinges vormis ning Milner ei ole muud kui ainult pikamaajooksja. Mida mäng edasi seda vähem pall üldse nende juurde jõudis.
                Walcott sai 60 min jooksul 16 korda palli puutuda ning koheselt ülehinnatud? Premieri statsid räägivad teist juttu. Kaameraga hiljem on muidugi tore vaadata mida ehk oleks saanud teha, aga päriselt nii asjad ikka ei käi. Frustreeriv jah, ülehinnatuim ei.

                Milner parim mees platsil...


                Räägi nüüd lisaks, et herr juukseimplantaat oli ka Inglaste üks parimaid ning edukas foorumi 'tööpäev' on olemas.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Varasematel hooaegadel? Suurturniiridel Inglise koondises on ta feilinud alati pärast ühte suurepärast esitust aastal 2004.
                  Ma ei mõtle üldist esinemist MA mõtlen füüsilist vormi. Rooney liikumine, mida mina olen näinud varasematel aastatel manu eest on olnud hoopis teisest klassist kui sel Emi kahel mängul. Aeglasem ja väsib kiiremini.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Ma ei mõtle üldist esinemist MA mõtlen füüsilist vormi. Rooney liikumine, mida mina olen näinud varasematel aastatel manu eest on olnud hoopis teisest klassist kui sel Emi kahel mängul. Aeglasem ja väsib kiiremini.
                    2010 Lõuna-Aafrikas oli ta füüsiline vorm samamoodi olematu. Teeb oma parimad mängud leivaandja eest.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      sina ütled, et see on ajakulutamine. mina ütlen, et see on rahulik positsioonirünnak, kus äärekaitsjad (sisuliselt Itaalia ainuke oht äärtelt) jõuavad positsioonidele, keskpoolikud jõuavad kohtadele ja hakatakse vastaste kaitset lahti harutama. janoh, vajaduselt ja võimalusel Pirlo nõelab ka teravate pikkade pallidega (nt Balo 1-1 olukord oli vist Pirlo loodud?). samas kui sul pallisaades on ründes ainult 2 mängijat trobikonna vastaste kaitsjate vastu, siis pole ju mõtet neile vägisi pidevalt palle anda- need tulevad lihtsalt sama kiiresti sealt tagasi. EMil on tiime küllaga, kes üritasid palli kiiresti paarile ründemängijale lükata, kellelt pall kiiresti ära napsati ja sisuliselt joosti terve mäng vastu seina.

                      üldiselt ma saan su loogikast aru küll. premieri mäng on selline überkiire pallilükkamine ja järjepidev jooksmine ning selle taustal võib tõesti Itaalia koondise (ma eelistaks siinkohal sõna "tark"/ sinu jaoks ehk "harjumatult aelgane"/ ja buduka jaoks "arusaamatult kräpp") mäng harjumatu olla. kuid see EM ja eriti eilne mäng on näidanud, et ka nii võib üsna edukalt palli mängida.
                      ei saa sa aru - palli kiire liigutamine ei tähenda seda, et see padavai ründajatele peab minema. Pall peab liikuma 1-2 puutega, et vastased hingata, mõelda ei saaks. Sööda tagasi, sööda kõrvale, löö kasvõi pall õhku kui tehnika lubaba Itaallaste rünnak oli tihti nagu mingi NBA koss, kus mäng käib üks-ühele... superindiviidid peavad olema, et selline stiil edu tooks. Eriti siis kui sul vastas on liikuv Stonehenge.
                      Inglaste kaitse oli teisel poolajal minuarust päris kehva (ennekõike keskväljameeste liin siis) ning kohe-kohe kokku kukkumas ja meie kõik saanuks varem magama.
                      Õige ta on, et tark ei torma ning suuresti see ka itaallaste mängu iseloomustas, kuid liigne tagasihoidlikus annab võimaluse vastastele. Võinuks, pidanuks pisvinnid varem mättasse lööma.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        tra see budulojus on idikas mis idikas aga tore , et inglismaa koju lennutatakse, mõttetu ülehaibitud meeskond.. pole viimased 40aastat midagi saavutanud aga ainult jahutakse kui kõige vägevamast favoriidist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          tra see budulojus on idikas mis idikas aga tore , et inglismaa koju lennutatakse, mõttetu ülehaibitud meeskond.. pole viimased 40aastat midagi saavutanud aga ainult jahutakse kui kõige vägevamast favoriidist.
                          jeaaah, that's not true. idiootset haipi teeb ainult briti meedia ja mulle tundub, et sealgi on viimasel ajal arusaamad ja ootused pisut realistlikumaks muutunud. ära ela kuskil 2002. aastas
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            tra see budulojus on idikas mis idikas aga tore , et inglismaa koju lennutatakse, mõttetu ülehaibitud meeskond.. pole viimased 40aastat midagi saavutanud aga ainult jahutakse kui kõige vägevamast favoriidist.
                            Kuule, ära aja paska, inglismaalt ei oodatud see turniir mitte kui midagi.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Märgin, et Itaalia lipuga hullunud Cannumani näidati mingi 5 korda suurelt staadioniekraanilt.
                              Märgin, et see oli kõige vingem suvi ever.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X