320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-tähed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale 'MM-tähed?'

    Totti,Ronaldo,Rui Costa!!!!!!!!
    Fc Uuemõisa

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale 'MM-tähed?'

      Ma ei ole nüüd küll eriti originaalne kuid mulle teeb head meelt et Ronaldo on ennast peale ülipikka vigastuste perioodi jälle käima saanud. Ega ta pole kunagi mul mingi eriline lemmik olnud, Brasiilia koondis samuti mitte aga Ronaldo talenti ja suurepärast mänguoskust ma respekteerin ja imetlen.
      Arvan, et Ronaldo teeb veel mõnegi mängu ära, ei imesta kui see saab olema finaal.
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale 'MM-tähed?'

        Edson on täiesti õige suhtumisega Ronaldolt loodan minagi suuri tegusid
        Aga vastupidiselt temale kuulub tema minu lemmikute hulka
        Kellest kaks kahjuks juba koju peavad sõitma Claudio Lopez ja Kily Gonsalez
        Aga siiski on alles veel peale Ronnie ka Mendieta(Kelle täht õnneks ka särama hakkas ka sel MMil) Nuno Gomes kellele Oliveira ehk lõpuks ka piisavalt mänguaega annaks ma usun et ta suudax realiseerida oma esimese võimaluse nagu näha millega praegused ründajad kahjuks hakkama ei saa Pauleta realiseeris 7 (5 üliheast) võimalusest vaid 3 Oli ju mitu korda tal tühi värav ees.
        Ja ehk suudab Diouf ka oma väravalöögi oskusega algust teha.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale 'MM-tähed?'

          Nelson Cuevas!!! Paraguai mängija tuli eile vahetusest platsile ja aitas kahe väravaga lõuna-ameeriklased edasi. Ja teine tema koll oli ikka tõesti super! Praegu mängib ta veel Argentiinas River Plate'is, aga peagi vast juba Hispaanias, Itaalias.
          Diego Forlan!! Lõi MM-i seni kõige kaunima värava (minu meelest vaid Marc Wilmotsi käärlööki võib võrdluseks panna). Nojah, Uruguai sõidab koju, aga Diego't ikka ManUs-s näeme ka edaspidi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale 'MM-tähed?'

            tõesti Nelson Cuevas on tõusev täht Paraguaist ja kui ta suudab ka sellise mängu sakslaste vastu teha on sakslastel raskusi aga usun et peale sellist mängu tal pidevalt 2 meest peal kui ta mängu saab. ja olen ka nendega nõus kes tõid välja mehhiklase Cauthemoci siiamaani väga hästi mänginud ja keeva verelise mängija kohta ka sümpaatne. eks näis kuidas tal Itaaliaga läheb.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale 'MM-tähed?'

              Nelson Cuevas, superpetted, superväravad, räägitagu mida tahes, ühest mehest võib sõltuda kõik. MMi kõrgpunkt minu jaoks. kindlalt. Superhea on paraguaylastest veel Francisco "Chiqui" Arce, Palmeirases mängib ta poolkaitses, Paraguay koondises paremkaitses. Ma olen küll erapoolik, aga minu meelest on ta praegu üks maailma parimaid tsenderdajaid ja karistuslöökide andjaid, 90% tema tsenderdustest-karistuslöökidest lõpeb ohtliku olukorraga, suurepärased tugevad teravad volleyd.. ta on üldse vist ainult paaril korral eksinud (PAR-SLO mängus paar nurgalööki läks üle otsajoone),
              aga tuletage meelde tema väravat LAVi vastu või hispaanlaste omaväravani viinud lööki, mulle meeletult meeldib selle mehe mäng, ainus miinus on tal võib-olla mõnetine kaitsetöö unarusse jätmine, aga selle korvab ta kuhjaga rünnakul teravaid olukordi luues.. Kaitsjatest on väga hea veel senegallane Ferdinand Coly.. Ronaldo on meeldivalt üllatanud, üldse brasiillased mängivad muljetavaldavalt.. Inamoto! Fadiga!

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale 'MM-tähed?'

                Algselt tegi selle postituse zoolazorts


                Andke Mendietale rohkem mänguaega!!!
                Misuke neist paljudest see Mendieta nüüd oligi?
                -

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale 'MM-tähed?'

                  Cuevas oleks varem pidanud mängu saama aga Santa Cruz ja Cuevas hakkavad järgmine MM hullu panema ....... loodetavasti......

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'MM-tähed?'

                    Esimeste kaheksandikfinaalide tähti (ja mõned neist korduvad mu varasematega, mis teeb ainult rõõmu):
                    Rio Ferdinand - maailma parim kaitsja, ütlevad inglased. Vara veel. Aga vapustav on näha Inglismaa kaitseliini nii enesekindlalt mängimas. Mõtlesin, et oma eluajal ma midagi sellist ei näe...
                    Damien Duff - eile tegi teisel poolajal paljukiidetud hispaanlastega, mis tahtis. Jah, aga värav jäi löömata...järgmine kord siis!
                    Iker Casillas - ülejäänud Hispaania koondis näris küüsi, vaadates silma sisse järjekordsele läbikukkumisele. Verinoor väravavaht tõrjus penaltisid, nagu oleks tegemist igapäevase treeninguga.
                    Henri Camara - kõrvarõngad kinni kaetud, lendab ta palliga läbi Rootsi kaitseliini...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'MM-tähed?'

                      Mõned mehed, kes 4 viimasest kahksandikfinaalist silma jäid:
                      Ahn Jung-hwan - Korea Beckham (kohalik nukunäoga iidol, abielus endise Miss Koreaga) lõi Itaalia vastu võiduvärava ja keerutas muidu ka Itaalia kaitset niipalju kui võimalik.
                      Landon Donovan - noor ameeriklane on paljude Euroopa suurklubide vaateväljas ja põhjusega. Talenti tundub olevat, iseasi mis saab siis, kui satub USA mängujoonisest hoopis erinevat stiili meeskonda.
                      Daniel Van Buyten - ennustaks, et belglane on lähiaastatel üks Euroopa hinnatumaid keskkaitsjaid. Hiiglaslik, kuid kaugeltki mitte aeglane ja koba.
                      Rivaldo - pärast Türgi-mängus toimunut on tal üht-teist tõestada. Belgia vastu tegi palju tööd. Ilma temata oleks Brasiilia hullupööra hädas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'MM-tähed?'

                        Seksikaim selgunud!!!

                        Austraalia tv 9 valis sexikaimax palluriks Fernando Moirentese. Järgnesid Roque Santa Cruz, Landon Donovan, Ahn, Inamoto ja Tony Sylva

                        Kuna jalgpall on parem kui seks, siis keegi neist finaali ei jõudnud.

                        Kus on Beckham ja Kahn?
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale 'MM-tähed?'

                          Algselt tegi selle postituse Kebab


                          Seksikaim selgunud!!!

                          Austraalia tv 9 valis sexikaimax palluriks Fernando Moirentese. Järgnesid Roque Santa Cruz, Landon Donovan, Ahn, Inamoto ja Tony Sylva

                          Kuna jalgpall on parem kui seks, siis keegi neist finaali ei jõudnud.

                          Kus on Beckham ja Kahn?
                          Jah, kus on Kahn, kus on Jancker ja kus on Neuville
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale 'MM-tähed?'

                            Kui siin juba kenade jalgpallipoiste peale jutt läks, siis tahaks seda t´asakaalustrada. Siin on MM-i 11 inetumat http://www.uglyfootballers.com/ugly_files/world_2002/index.html

                            PS. Kaas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saaksin selle pika netiaadressi lühemaks teha? N. oleks aktiivne sõna SIIN, mitte kogu pikk jura.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale 'MM-tähed?'

                              Algselt tegi selle postituse vandersell


                              Kui siin juba kenade jalgpallipoiste peale jutt läks, siis tahaks seda t´asakaalustrada. Siin on MM-i 11 inetumat http://www.uglyfootballers.com/ugly_files/world_2002/index.html



                              Väga nõme sait! Esimest ja viimast korda külastasin! Nalja võib ju teha, aga ilu on siiski vaataja silmades! Kuigi populaarne ta ilmselt on, kui siingi lingid tekivad. labane värk. :nõme:

                              Selle saidi uglyreiting 9/10.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale 'MM-tähed?'

                                Algselt tegi selle postituse Kebab


                                Kuigi populaarne ta ilmselt on, kui siingi lingid tekivad. labane värk. :nõme:

                                Selle saidi uglyreiting 9/10.
                                Mina leidsin selle delfist, seal on see soovita häid kohti all
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X