320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-tähed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale 'MM-tähed?'

    Algselt tegi selle postituse Edson


    Ma ei ole nüüd küll eriti originaalne kuid mulle teeb head meelt et Ronaldo on ennast peale ülipikka vigastuste perioodi jälle käima saanud. Ega ta pole kunagi mul mingi eriline lemmik olnud, Brasiilia koondis samuti mitte aga Ronaldo talenti ja suurepärast mänguoskust ma respekteerin ja imetlen.
    Arvan, et Ronaldo teeb veel mõnegi mängu ära, ei imesta kui see saab olema finaal.
    Ee, peaks vist hakkama ennustustega raha teenima. Täppi läks.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'MM-tähed?\'

      Originally posted by vandersell

      PS. Kaas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saaksin selle pika netiaadressi lühemaks teha? N. oleks aktiivne sõna SIIN, mitte kogu pikk jura.
      Kui sa kirjutad, siis seal selle kasti üleval, kuhu sa kirjutad, on nupud. Üks neist on \"URL\" ja kui sinna vajutad tuleb kast, kuhu kõigepealt kirjutad näiteks \"siin\" ja siis järgmisse lahtrisse paned aadressi..see on kõige lihtsam moodus..
      jõudu!:P
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'MM-tähed?\'

        thx apunkto, sain juba teda, oleks pidanud posti muutma.
        Supplies!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'MM-tähed?\'

          Sai pikalt puhkusel oldud ja vähe netis surfatud...
          Kaks nädalat on MM-finaalist möödas ja mälestused vaikselt tuhmuvad juba. Oli huvitav turniir, aga kindlasti mitte parim nähtute hulgast. Tähti, tõelisi tähti, oli lõppkokkuvõttes üllatavalt vähe. Ronaldo on kindlasti õigusega MM-i suurim täht ja parim mängija, sest tema ju tiitli saatuse otsustas. MM-i viimastas mängudes paistsid veel silma Edmilson, kes sai suurepärselt hakkama sakslaste rünnakute luhtaajamisega finaalis. Ilhan Mansiz oli Türgi rünnakutel suurepärane - ta ei ole enam noor tulevikulootus, aga arvan et lähiaastatel kuuleme temast palju.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar

          Working...
          X