320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV- kommentaatorid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • eston maravilha
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    tean see mees on suur juustu ja ka üldiselt toidufänn. iga etapi ajal ajab oma lob akohalikest restodest kus ta kunagi söömas on käinud

    Leave a comment:


  • malagar
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    See kaldub natuke teemast välja aga ma vaatasin Tour de France´i ülekandeid Eurospordilt ja sealne kommentaator oli absoluutne tipp .
    Tüüp on nimelt tohutu juustu fänn ja seega rääkis ta pea iga etapi ajal ka kohalikust juustust , kurat isegi ajavahet näitavat graafikut võrdles mees juustuviiluga .
    Vat selle mehe kõrval on Kaljuveer ja kompanii mõttetu möla ajamisel veel poisikesed

    Leave a comment:


  • Artur
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    No-jah, Kaljuveeri neid killukesi võib vist erinevatest aegadest päris palju kokku korjata. Kuid mees hakkab alati mingisugust mõttetut ajaloojura ajama, mina näiteks isiklikult küll ei usu, et 82. aasta MM-il oleks väga palju tegemist tänapäevaga. Kaljuveer alustab aga alati: \"Viimati kohtusid meeskonnad 1965. aasta sõprusmängus, siis võitis Saksamaa tulemusega 1-0. Mis sa, Indrek, arvad, et kas see võib mängijatele anda mingi psühholoogilise eelise?\" Indrek, kes ise ka sageli mehe küsimuse peale üllatanud on, aga vastab, et vaevalt

    Mis kommentaatorite emotsionaalsusesse või selle puudumisse puutub, siis arvan, et see pole siinkohal kõige suurem probleem. Asjatundja, nagu seda on näiteks Margus Luik, võib asja ka ilma kõige suuremate emotsioonideta ka väga hästi teha. Kõigepealt tuleks ikka osadele meestele, näiteks Räägule ja Jurtsenkole, mingisugused jalgpallialased teadmised sisestada ja alles siis emotsioonide peale mõtlema hakata

    Njah, Kaljuveer on ju ise selline emotsioonidemees, ja kui Eesti koondis mängib, siis polegi mingisuguseid eriteadmisi vaja, sest iga vähegi asjast taipav inimene saab ise aru, mis väljakul toimub ja kelle käes pall on. Las karjugu siis, aga tehku ta seda kõvasti Loomulikult tuleb välismaiste mängude kajastamisel samuti emotsionaalsus kasuks, kuid seal peaksid maksma ikka rohkem teadmised ja oskus mängu kommenteerida.

    Aga noh, samas on meil siin ju hea targutada, ei tea, mis siis juhtuks, kui peaks ise TV3-s või ETV-s kommenteerima, ega ei usu küll, et asi eriti hästi välja tuleks. Samas olen kindel, et Tiit Räägust oleks ma parem See loomulikult mingine eriline näitaja pole

    Ja muuseas, Fazz, \"tõepoolest\" on väga hea väljend. Mina isiklikult kasutan seda näiteks päris sageli, ja mina küll ei leia, et oleksin meie emakeelele sellega midagi kurja teinud.
    Loomulikult ma pole ka eesti keele filoloog, seetõttu pole ma võib-olla piisavalt kompetentne seda kommenteerima. Tahaksin lihtsalt öelda, et meeste esmane ülesanne on jalgpalli kommenteerida, mitte emakeeleliselt korrektseid väljendeid kasutada Öelgu ta siis \"praegult\" või \"nojee\", aga kui tal jalgpalli kohapealt kõik korras, mis tal loomulikult ei ole, ei tohiks me teda ebasobivate väjendite kaustamise tõttu küll kritiseerida. Minu arust on tal lihtsalt palju suuremaid vigu.

    Leave a comment:


  • Raix
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    Originally posted by tembuu


    Pigem oli see sõna PÜST, kõlaks kah suht loogilisemana..
    ära otsi siin mingit loogikat taga!!
    mida hekki tähendaks veel see, kui väravale pealelööki nimetataks püstlöögiks?!?

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    Pigem oli see sõna PÜST, kõlaks kah suht loogilisemana..


    P.S. Tean, et olen tähenärija

    Leave a comment:


  • Raix
    replied
    Replying to Topic \' ETV- kommentaatorid\'

    Originally posted by Artur


    Algselt tegi selle postituse Maarek


    Iga kord kui ma telekast Ronaldinho\'t näed ütlen Kaljuveere lemmiklause, mida ta iga kord kui Ronaldinhot näeb, telekas ette kannab. \"Ronaldinho on mängumees keda on võrreldud nii Carrincha kui Pelega\"
    Maarek, no ma arvasin, et ma olen ainuke, kes seda tähele pani :P Kaljuveeri lemmikväljendite hulka kuulub veel \"Käib kohtumise 39. mänguminut\".
    ei tea, kas seda on siin juba mainitud, aga Kaljuveer pani paar mängu järjest sellist kildu, et igale poole sobis ettepanna \'püss\'! midagi muud ei olnudki, kui püsslöök, püss-sööt, püss see ja püss teine.... eino leino ma ytlen! :P

    Leave a comment:


  • eston maravilha
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Jyrka isa

    Leave a comment:


  • Jyrka
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Kuninganna ema

    Leave a comment:


  • eston maravilha
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Toomas Uba

    Leave a comment:


  • Vitor Borba
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Ivar Jurtšenko.

    Leave a comment:


  • Jyrka
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse m1ck


    Algselt tegi selle postituse Juks


    Ei saa aru, miks Kaljuveer enam Eesti mänge kommenteerida ei viitsi? Või on äkki tööjaotus: Venemaa: Jurtshenko, Aserid: Osila, Gruusia: Kaljuveer, Rääk, Savisaar???
    Kaljuveer oli eile Kuressaares mängul kohal.
    Missa arvad siis et komentaatorid olid päälinnas vä?
    mmm aga võibolla tõesti

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Tundus et eile võeti mängu ainult ühe kaameraga. Pilt oli kuid kohati näitas miskeid imelikke asju..Tundus et kaameramehel oli vähe ruumi,sest liigutused olid tal kuidagi väega äkilised.Aga noh vähemalt ära sai nähtud!

    Leave a comment:


  • sicmic
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse Juks


    Ei saa aru, miks Kaljuveer enam Eesti mänge kommenteerida ei viitsi? Või on äkki tööjaotus: Venemaa: Jurtshenko, Aserid: Osila, Gruusia: Kaljuveer, Rääk, Savisaar???
    Kaljuveer oli eile Kuressaares mängul kohal.

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse Juks


    Tahan kriitika vahele paar positiivset sõna ka poetada, sest eilne ülekanne Kuressaarest oli Eesti tingimustes täiesti OK. Pildi kvaliteet ning heli oli täiesti tasemel, tõestuseks see, et JH fännihordu jorin täitis minu kõrvad lauluga.
    no ise ikka pildiga päris rahule ei jäänud, polnud just eriti haruldane mõni kaader, kust pall oli juba aaammu läbi läinud ning kaamersilm ei tea keda näitas, ju vist kaameramees piilus teise silmaga Saarepiigasid?:P

    aga jah parem ikka see kui mitte midagi

    Leave a comment:


  • Juks
    Guest replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Tahan kriitika vahele paar positiivset sõna ka poetada, sest eilne ülekanne Kuressaarest oli Eesti tingimustes täiesti OK. Pildi kvaliteet ning heli oli täiesti tasemel, tõestuseks see, et JH fännihordu jorin täitis minu kõrvad lauluga. Muidugi eriti lahe oli kuulda seda, kui mingi väike poisi hääl ka juurde laulis: "Võitle, Eesti, võitle!".

    Muidugi Osila ja Lehiste nüüd küll aplausi ei saa, esimene ei tea ikkagi jalgpallist peale statistika suurt midagi ning Lehiste rääkis liiga palju pilti ning jäi ka kohati hiljaks (nt. pilt Arno Pijpersil: "Siin näete siis Indrek Zelinskit, kes jäi äsja suluseisu":P ). Ei saa aru, miks Kaljuveer enam Eesti mänge kommenteerida ei viitsi? Või on äkki tööjaotus: Venemaa: Jurtshenko, Aserid: Osila, Gruusia: Kaljuveer, Rääk, Savisaar???

    Muide, ETV on vist sellest kellaprobleemist üle saanud, igatahes ka eile jooksis mänguaeg ilusti ekraani ülaservas.

    Leave a comment:

Working...
X