320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja siis veel see jutt, siin keegi rääkis, et jalgpallisõbrale ju peaks positiivne olema et laiendati, et rohkem mänge jne.

    Kvaliteet over Kvantiteet kulla sõber. Ma igal juhul enne vaatan vähem mänge aga kvaliteetseid vastasseise. Usun, et esimeses knockoutis saame väga ebatasavägiseid mänge näha. Minu jaoks algab see EM alles veerandfinaalides.

    Kommentaar


      Mustang, kvaliteet over kvantiteet on küll antud diskussioonis demagoogia to the max. Eriti juhul kui defineerid kvaliteeti ainult meeskondade (eeldatava) tugevuse järgi.

      Kommentaar


        Mind häirib see "üritame viimases voorus mitte suurelt kaotada" teema, mida me Saksa mängus hetkel "naudime".
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ilgelt põnev oli, eks?

          Kommentaar


            Ja kõige masendavam on see, põhjaiirlased veel edasi ka saavad. Aga mis teha.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Mustang, kvaliteet over kvantiteet on küll antud diskussioonis demagoogia to the max. Eriti juhul kui defineerid kvaliteeti ainult meeskondade (eeldatava) tugevuse järgi.
              Kust otsast ta demagoogia on? Nagu juba mainiti, eelmistes EM-des olid suured ja rasked vastasseisud juba grupis ja mingit kui kaotame, siis kaotame ainult 1ga asja polnud nagu praegu. Ja igal mängul oli juba otsustav hõng küljes nö.

              Praegu võib ühe käe sõrmel üle lugeda põnevad mängud sellel EM-l.

              Eile näiteks venelased juba olid 20 minutil taga 2:0. Polnudki mingit põnevust. Slovakiale piisas viigist ja inglise puujalad ka ei suutnud ära lüüa. Tuligi üks sõbralik 0:0.

              Kommentaar


                Mulle ei meenu, et oleks nii palju vingumist olnud eelmised EM'id või MM'id. Aga igavad on enamus mängud tõesti!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ilgelt põnev oli, eks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    No mis sa arvad, et kas Oudekkil on tutt raseeritud või mitte? Ilgelt põnevam, kui see EM!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                      Kust otsast ta demagoogia on?
                      Ma ei viitsi järgnevatele asjadele hakata vastatama, aga ühe korra võin selgitada. Nimelt kui sa puhtalt subjektiivsete olukordade analüüsimisel lähtud oma hinnangutes terminitest nagu kvaliteet või kvantiteet siis peavad need terminid olema ühiselt hinnatavad ja tõlgendatavad mõlemale osapoolele.

                      Vastasel juhul ma ütlen, et minu jaoks on kvaliteet x ja sinu jaoks on y ning võime mõlemad sinu väitega nõustuda, kuid mõelda erinevat asja. Kvaliteedina võib hinnata ka nt saadavat elamust, mis minu jaoks on see EM kvaliteetsem. Sinu jaoks aga hoopis see, et Saksamaa ja Hispaania saavad omavahel kikki ajada.

                      ja p.s. mina räägin puhtalt 16 vs 24 küsimusest, mitte sellest, kas mingi mäng x oli kellegi jaoks igav või mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No mis sa arvad, et kas Oudekkil on tutt raseeritud või mitte? Ilgelt põnevam, kui see EM!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ma ei viitsi järgnevatele asjadele hakata vastatama, aga ühe korra võin selgitada. Nimelt kui sa puhtalt subjektiivsete olukordade analüüsimisel lähtud oma hinnangutes terminitest nagu kvaliteet või kvantiteet siis peavad need terminid olema ühiselt hinnatavad ja tõlgendatavad mõlemale osapoolele.

                          Vastasel juhul ma ütlen, et minu jaoks on kvaliteet x ja sinu jaoks on y ning võime mõlemad sinu väitega nõustuda, kuid mõelda erinevat asja. Kvaliteedina võib hinnata ka nt saadavat elamust, mis minu jaoks on see EM kvaliteetsem. Sinu jaoks aga hoopis see, et Saksamaa ja Hispaania saavad omavahel kikki ajada.

                          ja p.s. mina räägin puhtalt 16 vs 24 küsimusest, mitte sellest, kas mingi mäng x oli kellegi jaoks igav või mitte.
                          Plastic, ma austan sind, kuna sa oled inimene, kellega on lahe vaielda, aga siin ajad sa ikka totaaljoga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Plastic, ma austan sind, kuna sa oled inimene, kellega on lahe vaielda, aga siin ajad sa ikka totaaljoga.
                            ma austan sind ka, kuigi sa oled ajakirjanik.

                            Joga ma ei aja, sest kui sa ütled, et, et ema on parem, sest tal on suuremad tissid ja see on kvaliteedinäitaja, siis ma ei saa sinuga lihtsalt nõustuda. Olukorras kus ma olen olnud ass guy before it was cool.

                            katsu natukene keerulisemalt konstrueeritud lausete/mõtete lugemisele rohkem rõhku panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              ma austan sind ka, kuigi sa oled ajakirjanik.

                              Joga ma ei aja, sest kui sa ütled, et, et ema on parem, sest tal on suuremad tissid ja see on kvaliteedinäitaja, siis ma ei saa sinuga lihtsalt nõustuda. Olukorras kus ma olen olnud ass guy before it was cool.

                              katsu natukene keerulisemalt konstrueeritud lausete/mõtete lugemisele rohkem rõhku panna.
                              Me saime sisuliselt kolmandat päeva jutti totaaljoga, mis siis siin suuremate tissidega on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Ma ei viitsi järgnevatele asjadele hakata vastatama, aga ühe korra võin selgitada. Nimelt kui sa puhtalt subjektiivsete olukordade analüüsimisel lähtud oma hinnangutes terminitest nagu kvaliteet või kvantiteet siis peavad need terminid olema ühiselt hinnatavad ja tõlgendatavad mõlemale osapoolele.

                                Vastasel juhul ma ütlen, et minu jaoks on kvaliteet x ja sinu jaoks on y ning võime mõlemad sinu väitega nõustuda, kuid mõelda erinevat asja. Kvaliteedina võib hinnata ka nt saadavat elamust, mis minu jaoks on see EM kvaliteetsem. Sinu jaoks aga hoopis see, et Saksamaa ja Hispaania saavad omavahel kikki ajada.

                                ja p.s. mina räägin puhtalt 16 vs 24 küsimusest, mitte sellest, kas mingi mäng x oli kellegi jaoks igav või mitte.
                                Ehk et sisuliselt ongi sul siis 8 lisameeskonda lisa kvaliteet?

                                Ma räägin sellest mis kvaliteediga mängud on hetkel sel turniiril. Aga ära nüüd liiga tõsiseks ka oma argumentidega mine.

                                On nagu on, keegi siin midagi muuta enam ei saa nii või naa.

                                Huvitaks küll nimekiri neist elamustest siis. Muidugi kui sa oled mingi kindla meeskonna fänn seal siis võib mõistetav olla, nagu Prantsuse hilised võidud või Islandi vastupanu suuremate vastu.

                                Suuremas plaanis siis parim kolmanda koha meeskond valiksarjas Türgi on oma hale vari näiteks. Hispaania v Türgi oli üks igavamaid mänge mida suurturniiril üldse näinud olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X