320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kes need päris jalkariigid siis välja mängisid? Ja kui nad mängiti välja mittejalkariikide poolt, kas neil on üldse üigust ennast pärisjalkariikideks nimetada?
    Nonii, vaatame seisud üle:

    Portugalil on hetkel null normaalaja võitu. Null. Vastastest võib vast enamvähem tõsiseks pidada vaid Horvaatiat. Poola 1/8 "mängis välja" Šveitsi ja oli muidu ka suht naljagrupis.
    Portugal - Island viik, Austria viik, Ungari viik, Horvaatia normaalaeg viik, Poola viik

    Walesil kuni Belgiani ainus tõsine vastane Inglismaa, kellelt saadi ka sisse. Belgia 1/8 "mängis välja" Ungari.
    Wales - Slovakkia, Inglismaa (kaotus), Venemaa, Põhja-Iirimaa*, Belgia
    * sai grupist edasi kolmandana kahe kaotuse ja võiduga Ukraina üle

    Prantusmaa esimene tõsine vastane tulnuks veerandis kui Inglismaa poleks kaotanud. Ehk siinkohal tõesti on juhtum, kus mittejalkariik mängis pärisjalkariigi välja, aga praegused vastased on siiski olnud hydrolol
    Prantsusmaa - Rumeenia, Albaania, Šveits (viik), Iirimaa*, Island
    * sai grupist edasi kolmandana võiduga Itaalia B koosseisu üle

    Saksamaal kuni Itaaliani jalutuskäik.
    Saksamaa - Ukraina, Poola, Põhja-Iirimaa, Slovakkia*, Itaalia
    * sai grupist edasi kolmandana võiduga Venemaa üle

    Kommentaar


      Juhul kui keegi ei tea, mis-kes on päris jalkariik, siis tegemist on satsidega, kellega on kõige lihtsam pleista peal võita.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Hea, et mõni "suur" jalkariik ikka konkurentsis veel on ja ehk isegi kulla võtab. Muidu nimetavad kogu turniiri teisejärguliseks, kuna võitis mitteväärtuslik meeskond, nagu Inglise Primeriga juba kevadel juhtus, kui vaestemaja citi kõigile ära tegi.

        Kommentaar


          Algselt postitas optiums Vaata postitust
          Hea, et mõni "suur" jalkariik ikka konkurentsis veel on ja ehk isegi kulla võtab. Muidu nimetavad kogu turniiri teisejärguliseks, kuna võitis mitteväärtuslik meeskond, nagu Inglise Primeriga juba kevadel juhtus, kui vaestemaja citi kõigile ära tegi.
          Kutid küsimus ei ole selles, kes selle turniiri võidab. Küsimus on selles, et need suured, kes on praegu kuhugi jõudnud, pole raskeid vastaseid enda teel sisuliselt kohanud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Sisuliselt on raskeid vastaseid jagunud kõikidele. Väliselt pole.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kutid küsimus ei ole selles, kes selle turniiri võidab. Küsimus on selles, et need suured, kes on praegu kuhugi jõudnud, pole raskeid vastaseid enda teel sisuliselt kohanud.
              Kuradi jama lugu, et suur Saksamaa peab mingi mõttetu Itaaliaga vaevlema. Saksamaa väärib tõeliselt SUURI vastaseid!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ma arvan ikka, et EM peaks nelja meeskonnaga olema nagu vanasti. Siis on ainult tõeliselt suured ja väga suured ja tohutult suured.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kuradi jama lugu, et suur Saksamaa peab mingi mõttetu Itaaliaga vaevlema. Saksamaa väärib tõeliselt SUURI vastaseid!
                  Algselt postitas eika Vaata postitust

                  Saksamaal kuni Itaaliani jalutuskäik.
                  Saksamaa - Ukraina, Poola, Põhja-Iirimaa, Slovakkia*, Itaalia
                  * sai grupist edasi kolmandana võiduga Venemaa üle
                  Kuradi jama lugu see valikuline lugemine

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kuradi jama lugu see valikuline lugemine
                    Ma arvan, parim lahendus oleks see, et kõik suured oleksid alagrupist alates koos - no näiteks nii, et Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Hispaania kõik ühes grupis. Ja nad saaksid kõik edasi, sest suured välja langeda ei tohi. Ja siis edasi tohiksid nad ka ainult suurtega mängida. Kui mujalt suuri ei leia, siis samast grupist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ma arvan, parim lahendus oleks see, et kõik suured oleksid alagrupist alates koos - no näiteks nii, et Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Hispaania kõik ühes grupis. Ja nad saaksid kõik edasi, sest suured välja langeda ei tohi. Ja siis edasi tohiksid nad ka ainult suurtega mängida. Kui mujalt suuri ei leia, siis samast grupist.
                      Sa ei saa ikka nagu üldse aru.

                      Probleem ei ole ju selles, et suured langevad... Ah las ta olla, ma ei viitsi vaielda, minu meelest see nii suur probleem ei ole. Probleem on selles, et inimesed saavad üksteisest valesti aru lihtsalt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ma arvan, parim lahendus oleks see, et kõik suured oleksid alagrupist alates koos - no näiteks nii, et Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Hispaania kõik ühes grupis. Ja nad saaksid kõik edasi, sest suured välja langeda ei tohi. Ja siis edasi tohiksid nad ka ainult suurtega mängida. Kui mujalt suuri ei leia, siis samast grupist.
                        Dementsussündroom süveneb tavaliselt aeglaselt.
                        Inimene hakkab kordama ühtesid ning samu küsimusi, on võimetu end selgelt väljendama, ei suuda leida oma asju, asetab tarbeesemed valesse kohta, ei oska leida koduteed, on hakanud väsima kiiresti ja muutunud aeglaseks oma tegevustes, äkiliselt ilmuvad agressiivsushood, meeleolu vaheldub kiiresti, inimene on võimetu planeerima ja lõpule viima eesmärgipärast ja varem osatud tegevust.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Dementsussündroom süveneb tavaliselt aeglaselt.
                          Inimene hakkab kordama ühtesid ning samu küsimusi, on võimetu end selgelt väljendama, ei suuda leida oma asju, asetab tarbeesemed valesse kohta, ei oska leida koduteed, on hakanud väsima kiiresti ja muutunud aeglaseks oma tegevustes, äkiliselt ilmuvad agressiivsushood, meeleolu vaheldub kiiresti, inimene on võimetu planeerima ja lõpule viima eesmärgipärast ja varem osatud tegevust.
                          So self aware so full of shit.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ma arvan ikka, et EM peaks nelja meeskonnaga olema nagu vanasti. Siis on ainult tõeliselt suured ja väga suured ja tohutult suured.
                            Neljaga oli see jama, et PÄRIS vutiriigid ei tahtnud nelja hulka ära mahtuda.
                            Kõik see PÄRIS kamp jõudis esimest korda koos EM finaalturniirile alles siis kui osavõtjate ringi laiendati isegi mitte 8-le, vaid 16-le.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kas ma ei suuda end normaalselt väljendada või inimestel on raskusi lugemisega.

                              Mure on ju selles, et Prantsusmaa pääses poolfinaali nii:
                              võit vs Rumeenia
                              võit vs Albaania, sealjuures Albaania tuli puhtalt 0:0 peale mängima
                              viik vs Šveits nii, et mõlemad oli tulemusega rahul ja kumbki ei üritanud ja veeretati 0:0
                              võit vs Iirimaa, kes oli täispask ja pääses edasi kolmandana kuna Itaalia sisuliselt lasi neil võita
                              võit vs Island

                              ja Sakamaa poolfinaali pääsu seeria oli
                              võit vs Ukraina
                              viik vs Poola
                              võit vs Põhja-Iirimaa, kes oli sisuliselt napi kaotusega rahul ja kuna teises mängus ka midagi ei toimunud, siis veeretati rahus 1:0 võiduni
                              võit vs Slovakkia, kes pääses grupist edasi tänu võidule Venemaa üle ja kes sisuliselt oli ikka täispask
                              võit vs Itaalia

                              Kust te selle välja loete, et me nende asemel suuri oleks tahtnud? Pigem on soov selles, et need meeskonnad võinuks saada poolfinaali nii, et olnuks vähegi tõsisemaid mänge veel (jah, Saksamaa mängis Itaaliaga ja see on oosom).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas ma ei suuda end normaalselt väljendada või inimestel on raskusi lugemisega.

                                Mure on ju selles, et Prantsusmaa pääses poolfinaali nii:
                                võit vs Rumeenia
                                võit vs Albaania
                                viik vs Šveits nii, et mõlemad oli tulemusega rahul ja kumbki ei üritanud ja veeretati 0:0
                                võit vs Iirimaa, kes oli täispask ja pääses edasi kolmandana kuna Itaalia sisuliselt lasi neil võita
                                võit vs Island

                                ja Sakamaa poolfinaali pääsu seeria oli
                                võit vs Ukraina
                                viik vs Poola
                                võit vs Põhja-Iirimaa, kes oli sisuliselt napi kaotusega rahul ja kuna teises mängus ka midagi ei toimunud, siis veeretati rahus 1:0 võiduni
                                võit vs Slovakkia, kes pääses grupist edasi tänu võidule Venemaa üle ja kes sisuliselt oli ikka täispask
                                võit vs Itaalia
                                Ma ei saa endiselt murest aru kui mure pole selles, et EM-il osalesid peamiselt meeskonnad, kes olid täispask. Kui mure on selles, siis tuleb Euroopasse uusi riike otsida või teha valitute võistlused, kuhu täispaskadel asja pole isegi siis kui nad pärismeeskondadest jagu saavad. Mulle ei meeldiks kumbki lahendus.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X