320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei taha, et suured oleksid kõik kaheksa seas. Ega ka seda, et neli oleks kõik suured. Ja ma ei hädalda seepärast, et Wales on poolfinaalis. Vaid selle pärast, et sisuliselt on kolm "suurt" jõudnud poolfinaali välja sisuliselt jalutades. Portugali ainus probleem on see, et nad on übersitad (aga alagrupp oli ka sitt ja siis oli loosiõnne) ja Saksamaa-Prantsusmaa on kahe peale saanud ühe tõsise ja ohustava vastase. Ehk minu soov on just pigem selline, et poolfinaali saaksid meeskonnad, kes on pidanud juba alagrupist saati karmilt omavahel kaklema. Ja kui mingi väiksem sealt edasi läheb, siis annab see draamat ainult juurde.

    Ja funktsionaalse lugemisega või siis täiesti kesise väljendusoskusega on siin probleeme ikka kõvasti.
    Ebaõnnestunud oli ikka sinu enda teema püstitus, enamus saab sellest niimoodi aru.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Oeh. Ei.
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vaid selle pärast, et sisuliselt on kolm "suurt" jõudnud poolfinaali välja sisuliselt jalutades.
      ??? funktsionaalsus jooksis kokku

      Kommentaar


        Algselt postitas uhuu Vaata postitust
        Saksamaal vedas, et alagrupi loosimisel sai teisest kausist vastaseks Ukraina, kes turniiril täielikult läbi põles.. MMilt jäi Ukraina napilt välja inglismaa järel, (inglismaa 22 punni, ukr 21) play-off prantsusmaa vastu, kodus 2-0 võit, võõrsil 0-3. Aga jalgpallikaugele inimesele muidugi tundub - Ukraina, mis vastane see ka Saksamaale on.
        Ukraina põles läbi? Kuidas sai Ukraina EMile. Meeskond edastas valikgrupis kolmandana Valgevene, Luksemburgi ja Makedooniat. Playoff mängus võideti Sloveeniat. Võibolla olen jalgpallikauge inimene, aga jääb küll mulje, et tiim pole eriline vastane Saksamaale. Aga las see praegu olla.

        See on parem seeria. Oled valikgrupi kolmas edastades Šotimaad, Gruusiat ja Gibraltarit. Playoffis võidad Bosniat (okei, kõva sõna). EM Alagrupist pääsed kolmandana edasi kuna Itaalia laksab varudega ja ta võib kaotada. On vääriline 1/8 meeskond Prantsusmaale? Ju siis on.

        Prantsusmaa pole hetkel veel mänginud ühegi valikgrupivõitjaga ja ainus enne EMi top17 rankinguga* meeskond oli Šveits, kes oli rahul 0:0 viigi peale mängimisega. Ja Prantsusmaa on poolfinaalis. Minu meelest pole päris okei ja põnev, aga võimalik, et eksin.

        * Jah, ma tean, et osade meelest on rankingud mõttetud, sest tugevaid ja nõrku meeskondi pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas uhuu Vaata postitust
          Maailmameistrid Hispaania, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa. Külalisesinejatena Argentina ja Brasiilia. Ühe koha võib kvalifikatsioonis välja jagada ülejäänud euroopa riikide vahel, eeldusel, et nad veerandfinaalist edasi ei saa.
          Jah, just. Tra küll, ma enam ei viitsi.

          Kuidas sa saad aru lausest: "Ma tahaks, et "suured" mängiksid omavahel ka juba alagrupis, et seal oleks ka suurtel ehmatust ja ohtu, et nad välja kukuksid."

          Kas sa saad sellest aru: "kaheksa hulka tohivad jõuda ainult "suured""?

          Kommentaar


            Kesa võrdlus Eurovisiooniga oli tegelikult väga hea. Umbes nii tuleb vist tulevikus teha, muidu suured püünele ei pääse.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kesa võrdlus Eurovisiooniga oli tegelikult väga hea. Umbes nii tuleb vist tulevikus teha, muidu suured püünele ei pääse.
              Jah, just.

              Kommentaar


                Kahjuks ei suudagi vist keegi öelda, kes oleks vääriline vastane Saksamaale kui Ukraina ja Iirimaa on täispask. Suuri jõhkralt napib. Probleem taandub jälle sellele, et liiga palju meeskondi ja enamasti täitsa valed paganad. Mõnuagent sai oma 24 vs 16 ballotis pähe, kustutas selle ruttu ära ja tuleb nüüd taas sama teemaga.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kesa võrdlus Eurovisiooniga oli tegelikult väga hea. Umbes nii tuleb vist tulevikus teha, muidu suured püünele ei pääse.
                  Ma tahaksin väga ropendada ja siis võtta mingi raske ese ja sellega vist kedagi peksta, sest et see tundub võimatu aga see on reaalsus. Ma imestan, et te ei suuda aru saada, mida härra püüab seletada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Pigem tuleks vaadata üle turniiri formaat. Natuke naljakas ja ebavõrdne on ju küll kui seal Portugal viikidega kolmandana edasi ja sai tabeli kergemasse poolde, samal ajal kui Hispaania, Itaalia, Saksamaa ja Prantsusmaa olid ühel poolel kõik (kellest 3 siis oma grupi võitsid kah) Edaspidi võib nimme mõni meeskond mängida 3ks jäämisele grupis et saada ka kuhugi kergemasse poolde. Susserdamist võib tulla ette kindlasti.

                    Ja see üldine teema, kes otsustab mis grupis läheb võitja 2 või 3 kokku. On ikka vahe küll ju, Itaalia v Hispaania või Saksamaa v Slovakkia. Nägime ka ise et oli vahe. Mina näiteks ei viitsinud teist poolaega vaadata Saksa v Slo mängus, kõik oli otsustatud, isegi Saksa treener juba tegi puhkevahetusi järgmiseks mänguks.

                    Mina arvan, et tuleks teha mingi üldine loos peale grupifaasi nagu euroopa meistrite liigas (champions league). Asetusega ja asetuseta. Grupi võitjad siis asetusega. Ja pigem näiteks siis väärtustada seda ka, ja just niipidi, et 3 koht peab ikka rohkem vaeva nägeme.

                    Matemaatiliselt tuleb muidugi vaadata ja planeerida, aga mina arvan, tuleviku mõttes, ses suhtes, et ma ei arvagi et Portugal viiki mängis siin nimme, aga mõned väiksemad ju mängisid ja just see Iirimaa seal oma 1:0 kaotusega. Et kõik 3 kohad on lahtised ka grupifaasi lõpus ja lähevad omavahel loosi vms. Lisaround, just nii ongi. Siis ma usun, teevad kõik selleks et oma mängud võita, sest keegi ei taha ju lisavooru mängida. Ja kui nüüd keegi hakkab rääkima, et ebaaus ju lisavooru mäng, rohkem mängivad, siis siit tulebki see grupivõidu väärtustamine või grupid top 2 lõpetamine.

                    NB Walesi vastu pole midagi, nemad oma grupi võitsid ja pole punnitamistega sinna jõudnud kuhu jõudsid.

                    Kommentaar


                      mul on ka oehh. Aga räägi parem, Kuidas Portugal üks suurtest on? Mina neid suurte hulka ei loeks. Ja kuidas saab portugali viie viigiga edenemist jalutuskäiguks nimetada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                        mul on ka oehh. Aga räägi parem, Kuidas Portugal üks suurtest on? Mina neid suurte hulka ei loeks. Ja kuidas saab portugali viie viigiga edenemist jalutuskäiguks nimetada?
                        No nad ei tohikski üldse sellises kohas olla. Kui oleks juba alagrupis olnud näiteks mingi Prantsusmaa (või Belgia, Inglismaa, Saksamaa, Hispaania, Itaalia) vastas ja edasi saanud kaks meeskonda, siis oleks see s*tanikerdis alagruppi jäänud. Pigem ongi uue süsteemi suurim häda, et uks on tehtud nii suureks, et valikturniiril ei sünni enam suuri üllatusi (ainult Hollandi krahh) ja ka alagrupis mitte (kõik, kes pidid, said ka edasi).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                          Mina arvan, et tuleks teha mingi üldine loos peale grupifaasi nagu euroopa meistrite liigas (champions league). Asetusega ja asetuseta. Grupi võitjad siis asetusega. Ja pigem näiteks siis väärtustada seda ka, ja just niipidi, et 3 koht peab ikka rohkem vaeva nägeme.
                          See oleks päris hea variant, aga jama on jällegi soolas, siis kui väikesed suvatsevad alagruppe edaspidigi võitma hakata.

                          Kommentaar


                            Lisaks veel, et seni on toimunud vaid 2 suurt mängu: Itaalia vs. Hispaania ja Saksamaa vs. Itaalia. Teised on siiamaani ainult jalutanud, kiirusega 32 meetrit 10 sekundiga.

                            Kommentaar


                              See jaur nende suurte mängude vähesuses turniiri formaadi tõttu... Sisuliselt ongi turniiril neli jalkariiki (vastavalt jauru eestvedajate arvamusele, ilmselt): Saksamaa, Itaalia, Hispaania ning Prantsusmaa. Inglismaa ja Holland olid ka eelmisel turniiril suhteliselt lahjad. Belgia, Horvaatia, Portugal ja Poola pole kuidagi nõrgemad nendest. Aga viimati mainitud kuus pole ju piisavalt ägedad. Et noh, raske ongi mingisugused superhüperägedaid mänge saada, kui vaid neli tiimi ajavad vere vardasse. Isegi "joppas", et makaronipoisid pidid madistama sakslaste ja hispaanlastega. Ühte alagruppi kokku erinevalt eelmisest turniirist ei loositud, eks siin võib-olla on see hala põhjendatud aga pole ju formaadi süü, et Belgia kaotab Walesile, Inglismaa Islandile. Siit jääb pigem mulje, et kui Belgia ja Inglismaa ikka edasi oleksid saanud, siis oleks kuskil mujal mingi probleem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                See oleks päris hea variant, aga jama on jällegi soolas, siis kui väikesed suvatsevad alagruppe edaspidigi võitma hakata.
                                Mul ei ole küsimus nii väga selles, kui selles, et grupifaasi lõpufassis on teada kes kuhu paigutub ja siis ongi nii, et mõni meeskond vaatab, oota 3ndana on parem lõpetada kui teisena sest saab kuhugi tabeli teise poolde. Portugal oleks võinud ju ka grupi võita kui oleks Ungarit võidetud kui mälu ei peta.

                                Ja räägin üldises plaanis. Mõned meeskonnad kui seda formaati siin ei muudeta edaspidi võivad hakata juba planeerima järgmisel korral, et vot ei tule kasuks gruppi võita. Sest kui kõik seal Prantsusmaad ja Saksad-Itaaliad reeglina oma grupid võidavad, siis ollakse koos seal ühel pool tabelis.

                                Nii vaadatas, on kasulikum mitte gruppi võita ja siis veel saad näiteks viimases grupivoorus B koondisega mängida ja tähtsaid mehi hoida. See mulle isiklikult ei meeldi kui nii hakkab olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X