320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
    Boateng võib kaitses lolli mängida ja silm ka kellegil ei pilgu? Oleks tegu mõne teise rahvusega siis oleks naerdud välja et nii lolli käepalli penaltiga mees siin on. Teise poolaja värav Saksa-Prantsuse mängust lekkis just sealt paremalt äärelt kus Boateng ja Kimmich olid kui Pogba pani söödu ja Neuer puterdas.
    Mitte, et Boateng Prantsusmaa teise värava ajaks juba 11. minutit vigastusega pingil oli. Aga jah, muidugi, muidugi. Boateng pidanuks Pogbat pingilt takistama minema.

    Ja mis värk selle Sanchese haibiga on? Jah, on noor veri jalgpallis (kui on). Aga midagi nii erilist ta küll sellel turniiril ei teinud. Hea oli Horvaatia vastu mängu sekkudes ja Poola mängus. Ülejäänud aja oli suht meh. Eile oli isegi pigem halb. Seda ei saa talle ette heita, aga kogu see meedia poolt võimendatud haip tema ümber on küll veider.

    Kommentaar


      Ehk et vaatame läbi näppude kui mehed kaartide või vigastuste tõttu eemale jäävad? Turniiri plaanis oleks pidanud pigem Bale sinna kuhugi paigutuma selles XI. Seda enam on Boateng kahtlane. Annab penalti ja siis vigastusega väljas semis. Mingi lohutus XI.

      Kommentaar


        Ma ei viitsi teisi postitusi lugeda, aga kas kedagi häirib veel see uus autasustamise tseremoonia formaat? See, et mängust ja emotsioonidest väntsutatud mängijad ronivad täisvormis ja puutsades kuhugi suure karja ülikonnastatud bürokraatide vahele, kes neid siis ringiratast patsutavad, nagu mingid kupjad või kupeldajad, juubeldamiseks ega kepslemiseks õieti ruumi pole?
        Jah, häiris küll.

        Mis aga Boatengi puutub, siis kuni selle lollaka penaltini tegi superturniiri nii rünnakul kui kaitses. Üks asi on kaitsetöö aga ka ta pikad passid olid üldiselt antud sentimeetri täpsusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
          Ma ei viitsi teisi postitusi lugeda, aga kas kedagi häirib veel see uus autasustamise tseremoonia formaat? See, et mängust ja emotsioonidest väntsutatud mängijad ronivad täisvormis ja puutsades kuhugi suure karja ülikonnastatud bürokraatide vahele, kes neid siis ringiratast patsutavad, nagu mingid kupjad või kupeldajad, juubeldamiseks ega kepslemiseks õieti ruumi pole? Kuidagi jubedalt tõmbab eufooriat maha, see karika pea kohale tõstmine oli ilus hetk vanasti. Esimest korda jäi silma vist siis, kui Chelsea Meistrite Liiga võitis. Kuna nad on nii leim klubi, siis tol hetkel tundus see isegi kohane olevat.
          ei häiri. nii on ka igas British Pathé videos ehk ajalooline hõng on juures.

          -e- kui enne mängu tuuakse mingi batja käesurumistseremooniat tegema, siis on küll

          a seal Muchenis oli see liiga kaugel/kõrgel küll.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Oli tüütu ja igav. Oli. Aga autor unustab, et klubijalka on tihti sama tüütu ja sama igav. Turniir turniiriks, jalkas lihtsalt pole praegu parimad ajad. Kunagi keegi avastab taas, et rünne vs rünne on vahva. Seni aga piinleme.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
              Ma ei viitsi teisi postitusi lugeda, aga kas kedagi häirib veel see uus autasustamise tseremoonia formaat? See, et mängust ja emotsioonidest väntsutatud mängijad ronivad täisvormis ja puutsades kuhugi suure karja ülikonnastatud bürokraatide vahele, kes neid siis ringiratast patsutavad, nagu mingid kupjad või kupeldajad, juubeldamiseks ega kepslemiseks õieti ruumi pole? Kuidagi jubedalt tõmbab eufooriat maha, see karika pea kohale tõstmine oli ilus hetk vanasti. Esimest korda jäi silma vist siis, kui Chelsea Meistrite Liiga võitis. Kuna nad on nii leim klubi, siis tol hetkel tundus see isegi kohane olevat.
              Mul tekib pigem see küsimus, et CRonaldo peab oma vigase jalaga veel kuhugi ronima treppidest üles ja võib-olla seeläbi veelgi oma vigastust mõjutama.

              Kommentaar


                No praegu on jutud, et hooaja algus jääb tal vahele vigastuse tõttu. Ega see side ju ei aidanud. Oli näha, et mees lonkas ikka selgelt ja võib-olla oli ikka väga valus kah. Aga ikka peab ronima mööda treppe. Loogiliselt võttes ju kui juba mingi viga on küljes, siis igasugune pingutamine mis trepist üles ronimina ka on, võib vigastust veelgi mõjutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Oli tüütu ja igav. Oli. Aga autor unustab, et klubijalka on tihti sama tüütu ja sama igav. Turniir turniiriks, jalkas lihtsalt pole praegu parimad ajad. Kunagi keegi avastab taas, et rünne vs rünne on vahva. Seni aga piinleme.
                  Ja kui mina seda ütlesin, siis ma olin eit.

                  Kommentaar


                    Ühe korra ütled, on okei. 50 korda muutub juba tüütuks ja nagu näha, siis igasugu kontingendile provotseerivaks.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Ühe korra ütled, on okei. 50 korda muutub juba tüütuks ja nagu näha, siis igasugu kontingendile provotseerivaks.
                      See oli üsna hea troll küll. Ütled, et süsteem imeb ja kohe lendas hullunud rahvas peale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See oli üsna hea troll küll. Ütled, et süsteem imeb ja kohe lendas hullunud rahvas peale
                        Ma eelmise postituse lõppu peaaegu kirjutasin, et ei imestaks, kui see sinu eesmärk oleks olnud.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Minu arust oli terve turniir väga põnev. Finaal samuti, ronaldo välja võtmine alguses ja Portugali võit tegi finaali eriliseks, eided võivad kõik nihhi tõmmata.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            36 games, most of them dull, over a two-week period for that.
                            Täpselt seesugune arvamuse esitamine faktide pähe on sageli see, mis sunnib niisuguste artiklite puhul lehte käest viskama. Või noh, hiirt kuvarisse või midagi sellist.

                            --

                            Eelpool käinud trollijutu kohta ütleks, et minu silmis nägi see rohkem nii välja, et esitan oma seisukoha. Selgub, et paljud teised arvavad teistmoodi, mille peale natuke vaidlen, solvun, siis juba jauran, vahepeal vihastan ja saadan inimesi v*ttu ka. Siis rahunen, vaidlen veel, kuni tunnen, et argumente enam pole / ei viitsi enam väga vaielda ja äkitselt tekib koguni väike hirm kuidagi ise lolliks jääda. Seepeale pööran kogu jutu "ma ju aint trollisin, head lollakad, aru ei saanud või" niiöelda naljaks. Igaks juhuks kustutan vahepeal mingi osa postitusi ära ka, et sobivam mulje jääks.

                            Ja kui tõesti algusest peale oli troll plaanis, siis foorumi teadlik suunamine solgipangestumise teele, kus kõik lihtsalt üksteise kallal mölisevad, on ka noh, selline natuke eelpuberteetlik kes-kelle-liivakasti-laseb teema.


                            (Võimalik, et ma ka praegu trollisin selle postitusega. Aga võib-olla siiski ei trollinud. Kirjutage midagi vastu, eks siis selle pealt vaatan ja otsustan.)
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Tuu käib ju igas teemas trollimas, tahab igas pulmas peig olla ja igal matusel kadunuke.

                              Kommentaar


                                Jah, vints, just nii oligi. Ehk ma olen siiani veendunud, et alagrupisüsteem oli joga, mängud igavad. Troll algas kusagilt playoffist ja argumendid saavad ikka otsa, kui vastused on "ära vingu", "mulle küll meeldib" ja chaci igiliikur "mõnu tahab, et esikaheksa oleks kõik suured".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X