320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
    No aga kes on see debiilik kes paneb debiiliku vilistama? See on ammu teada teema, et koduviled on turniiri osa.

    Ma ei teadnud, et Telegramis on spordiuudiste rubriik ka avatud nüüd. Kuule, ega see päris Rahvaliiga ka ei ole. Ma olen täiesti veendunud, et siin turniiril ei ole koduvile ja ei tule ka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      No aga kes on see debiilik kes paneb debiiliku vilistama? See on ammu teada teema, et koduviled on turniiri osa.

      Kommentaar


        No ma ei tea mis turniiri telekavaataja vaatas. Iiriga mängus jäi nurgalöök andmata enne Prantsuse väravat (isegi etv spetsid mainisid ära). Eile käsi Evral. Ei ütle, et need olid saatuslikud Prantsuse edasipääsu osas, aga ikkagist eksimused. Siis räägime, et palju lisakohtunike on toodud juurde et midagi ei jääks kahe silma vahele. Samas jääb kogu aeg.

        Olen 100% kindel, et Prantsusmaa jõuab finaali, kas siis oma mänguga, või tehakse sahker mahker et ikka finaali jõutaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
          No aga kes on see debiilik kes paneb debiiliku vilistama? See on ammu teada teema, et koduviled on turniiri osa.
          Kuradi koduvilest sa igas teemas jahud, kui reaalselt see eilne Evra käsi ongi ainukene olukord olnud, mille puhul küsida võiks? Seegi poleks suures plaanis mitte midagi muutnud.

          Kommentaar


            Sellised "saja protsendilise kindlusega" väited lõppevad reeglina teadagi kuidas.. Loodan, et on hea enne

            Kommentaar


              Näed, näeme ise, teeb haiget prantsuse toetajatele kui koduvilest juttu teha (Mask). Ja Delfino, ma pole kummagi poolt, räägin lihtsalt sellest et Uefa mehed teevad kõik selleks, et Prantsusmaa finaali jõuaks, ses mõttes sul läheb raskeks saksa toetajana. Kui vaja väänatakse Neuerile enne penalteid mingi topelt kollane ja siis on varumees väravas.

              Kommentaar


                Eh, järjekordne vandenõuteoreetik foorumi jõudnud. Küll neid on palju.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Näed, näeme ise, teeb haiget prantsuse toetajatele kui koduvilest juttu teha (Mask). Ja Delfino, ma pole kummagi poolt, räägin lihtsalt sellest et Uefa mehed teevad kõik selleks, et Prantsusmaa finaali jõuaks, ses mõttes sul läheb raskeks saksa toetajana. Kui vaja väänatakse Neuerile enne penalteid mingi topelt kollane ja siis on varumees väravas.
                  Ei tee haiget. Miks peaks? Meeskond on poolfinaalis. Elu on lill. Pigem tundub, et ühel Itaalia fännil on olemine valulik. Igas teemas pole vaja oma luulusi käia leierdamas nagu katkine plaat.

                  Aga räägi siis nendest asjadest ka, mis prantslaste kasuks vilistamata on jäetud. Näiteks Rumeenia viigivärava puhul jäeti hetk varem Matuidile tehtud pukk vilistamata, mille järel Evra penalti ära kinkis. Või kuidas eilses mängus islandlaste poolt konkreetselt prantslaste kontrate maha võtmise eest mängu algul kollaseid ei tulnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                    Näed, näeme ise, teeb haiget prantsuse toetajatele kui koduvilest juttu teha (Mask). Ja Delfino, ma pole kummagi poolt, räägin lihtsalt sellest et Uefa mehed teevad kõik selleks, et Prantsusmaa finaali jõuaks, ses mõttes sul läheb raskeks saksa toetajana. Kui vaja väänatakse Neuerile enne penalteid mingi topelt kollane ja siis on varumees väravas.
                    Arusaadav, et äsja foorumiga liitunu ei leia veel kõiki nurkasid/teemasid üles, olen valmis aitama:
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Pigem tundub, et ühel Itaalia fännil on olemine valulik. Igas teemas pole vaja oma luulusi käia leierdamas nagu katkine plaat.
                      Palun uut foorumlast mitte seostada Itaalia fännidega. Mustangi eelkäijateks võiks pigem pidada rubriiki: Amos ja full-Amos.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Walesile head uudised. Pepe ei mängi.

                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Miks see hea on? Tema oleks kõige suurem kahtlusalune punasele kaardile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Miks see hea on? Tema oleks kõige suurem kahtlusalune punasele kaardile.
                            Pepe kaitse vedas Portugali poolfinaali.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Portugal teenitult finaalis. Ühtlasi võis selgelt näha, mis on Belgia ja Portugali vahe. Mõlemad tehniliselt head, kuid taktikaliselt Wilmotsi sats mannetu, seevastu Santose punt muljetavaldav. Lisaks olid mõlemal olulised puudujad kaitses (Vertonghen, Vermaelen vs Pepe) kuid ometi Seleccao oli kaitsefaasis kvaliteetne ja kindel. Eks näis, mis finaalis juhtuma hakkab. Üks mäng võib kõike lubada ja mingil juhul ei saa Portugali kvaliteedi juures neid kas sakslaste või prantslaste vastu alahinnata ehkki suurturniiridel on mõlemad koondised Portugali jaoks üsna ebamugavad ja saldo on negatiivne.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Portugalile annab väikse eelise ka see, et saab kauem puhata. Nagu üks treener mingi suurturniiri ajal enne finaali ütles - sellises olukorras loevad mitte päevad vaid tunnid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X