320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas uhuu Vaata postitust
    Oi ei, draamakunnile lükati jälle hoog sisse. Äkki peaks tegemagi nii, et tõelised jalkariikidel on koht veerandfinaalis kindlustatud, muidu nad väetikesed kipuvad enne välja kukkuma.
    Hehe, ei, tegelikult on mul ses suhtes üsna savi. Süsteem on kõigile võrdne. Ja sinu viimane lause näitab endiselt, et sa ei saanud kogu mu randist absoluutselt aru.

    Kommentaar


      Ja finaalis on Portugal ja üks suur ikkagi. Ehk lõpptulemus on ju ikkagi sama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Hehe, ei, tegelikult on mul ses suhtes üsna savi. Süsteem on kõigile võrdne. Ja sinu viimane lause näitab endiselt, et sa ei saanud kogu mu randist absoluutselt aru.
        Sina ei ole ju absoluutselt aru saanud... sul on endiselt peas see oma jaotus, kus on tõelised jalkariigid ja mitte-tõelised jalkariigid. Ja niikaua kuni sinu lemmikud omavahel juba alagrupist peale koos ei mängi saame kõik koos siin osa sinu maailmavalust.

        Kommentaar


          Algselt postitas uhuu Vaata postitust
          Sina ei ole ju absoluutselt aru saanud... sul on endiselt peas see oma jaotus, kus on tõelised jalkariigid ja mitte-tõelised jalkariigid. Ja niikaua kuni sinu lemmikud omavahel juba alagrupist peale koos ei mängi saame kõik koos siin osa sinu maailmavalust.
          Mul pole lemmikuid. Minu ideaal olnuks see, kui suurtel on raske edasi pääseda, kuna nad on mingi hetk ka omavahel koos. Praegune süsteem lõi võimaluse, kus mingitel suurtel on finaalipääs suhteliselt lihtsam, kuna väga mitmed mängudest oli toredate võistkondade vastu, kuid samas ka selliste vastu, kellel on raske lõpuni tempot hoida. Portugal sai suhteliselt lihtsa mineku ja Prantsusmaa on saanud ka siiani väga lihtsalt minna. Ehk ma olingi pigem suurte lihtsama tabelipuu vastu, aga mtite selle vastu, et väiksemad ka kuhugi jõuavad. Oleks näiteks Itaalia olnud Portugali asemel, siis saanuks sellise süsteemi järgi ilmselt juba kaks nädalat tagasi kidnlalt ühe finalisti välja valida jne.

          Ehk kui finaal olnuks Wales-Itaalia (kuna neid peeti niigi mõttetuks mansaks) või siis Wales-Horvaatia või üksõik milline selline, siis oleks ma pöördes.

          P.S. Ehk me saime jalgpalli mõttes superjõudude finaali, kus üks oleks pidanud alagruppi jääma ja teine (kui tuleb Prantsusmaa) sai EMl olulistes mängudes kokku ainult Saksamaaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mul pole lemmikuid. Minu ideaal olnuks see, kui suurtel on raske edasi pääseda, kuna nad on mingi hetk ka omavahel koos. Praegune süsteem lõi võimaluse, kus mingitel suurtel on finaalipääs suhteliselt lihtsam, kuna väga mitmed mängudest oli toredate võistkondade vastu, kuid samas ka selliste vastu, kellel on raske lõpuni tempot hoida. Portugal sai suhteliselt lihtsa mineku ja Prantsusmaa on saanud ka siiani väga lihtsalt minna. Ehk ma olingi pigem suurte lihtsama tabelipuu vastu, aga mtite selle vastu, et väiksemad ka kuhugi jõuavad. Oleks näiteks Itaalia olnud Portugali asemel, siis saanuks sellise süsteemi järgi ilmselt juba kaks nädalat tagasi kidnlalt ühe finalisti välja valida jne.
            Kuidas Portugalil lihtne olnud on? Jälle jõuame ringiga tagasi, et Hispaaniale koha kätte näidanud Horvaatia ei ole märkimisväärne vastane, Belgia paika pannud Wales olid mingid mõttetud vennad, Poola on üldse mingi külasats. Island rikkus Inglismaa alistamisega Prantslaste võimaluse normaalsete vastastega mängida jne jne jne. Teooriaküsimuse kohalt ütleks, et Itaalial poleks Horvaatiaga samamoodi midagi lihtsat olnud ja kes oleks eile hommikul õelnud, et Portugal Walesiga nii lihtsalt hakkama saab... Põhimõtteliselt peksad segast?

            Kommentaar


              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
              Kuidas Portugalil lihtne olnud on? Jälle jõuame ringiga tagasi, et Hispaaniale koha kätte näidanud Horvaatia ei ole märkimisväärne vastane, Belgia paika pannud Wales olid mingid mõttetud vennad, Poola on üldse mingi külasats. Island rikkus Inglismaa alistamisega Prantslaste võimaluse normaalsete vastastega mängida jne jne jne. Teooriaküsimuse kohalt ütleks, et Itaalial poleks Horvaatiaga samamoodi midagi lihtsat olnud ja kes oleks eile hommikul õelnud, et Portugal Walesiga nii lihtsalt hakkama saab... Põhimõtteliselt peksad segast?
              Jah, just. Las olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                Kuidas Portugalil lihtne olnud on? Jälle jõuame ringiga tagasi, et Hispaaniale koha kätte näidanud Horvaatia ei ole märkimisväärne vastane, Belgia paika pannud Wales olid mingid mõttetud vennad, Poola on üldse mingi külasats. Island rikkus Inglismaa alistamisega Prantslaste võimaluse normaalsete vastastega mängida jne jne jne. bla bla bla segane jutt...
                Mõnu point on ju selles, et Portugali vastasteks on sellised toredad satsid, kes paraku tõenäoliselt ei ole suuteliselt 2-3 head mängu jutti tegema. Wales oli juba nende jaoks pikast turniirist väsinud, Ramsey väljasolek andis ka oma mõju.
                Island oli niigi juba verest tühjaks jooksnud, nad andsid Inglismaa vastu endast kõik ja oled Pr vastu platsile tulles juba võidumehed.
                Ehk siis soov oleks olnud, et Portugal oleks ka võinud mingi Itaalia või Hispaania vastu saada, mitte vaid nende "huvitavate" koondistega üle noatera finaali saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Mõnu point on ju selles, et Portugali vastasteks on sellised toredad satsid, kes paraku tõenäoliselt ei ole suuteliselt 2-3 head mängu jutti tegema. Wales oli juba nende jaoks pikast turniirist väsinud, Ramsey väljasolek andis ka oma mõju.
                  Island oli niigi juba verest tühjaks jooksnud, nad andsid Inglismaa vastu endast kõik ja oled Pr vastu platsile tulles juba võidumehed.
                  Ehk siis soov oleks olnud, et Portugal oleks ka võinud mingi Itaalia või Hispaania vastu saada, mitte vaid nende "huvitavate" koondistega üle noatera finaali saanud.
                  Selle asja nimi on pealiskaudsus. Jalgpallikauge kepitantsuhuviline võib jah sellist juttu ajada. Horvaatia oli tugevam kui Portugal ja tõenäoliselt tugevam kui nii mõnigi "tõeline jalkariik" sellel turniiril. Horvaatia võitis alagrupi Hispaania ees ja Portugali vastu surusid 117 minutit (pealelöögid 17:5 Horvaatiale, palli valdamine 59-41 Horvaatiale).

                  Ühesõnaga ikkagi, peaks nii tegema, et poolfinaalide ja veerandfinaalide vahel on üks lisavoor, kus poolfinalistid mängivad mõne tõelise jalkariigiga, kes kogemata on turniiril varem mõne mõttetu ühe mängu koondise vastu välja langenud. Oehhhhhhh.

                  Kommentaar


                    Sinu jaoks on siis 1/8 finaal Saksamaa vs Slovakkia täpselt sama äge nagu vastasseis Hispaania vs Itaalia? Ja kes Belgia vs Ungari mängust ei suuda nii vaimustuda kui Saksmaa vs Itaalia mängust on jalgpallikauge kepitantsuhvuline?

                    Üldiselt. Sorri, sa kas oled a) hea troll või b) idioot, kui ei saa siiani aru, millest räägitakse ja jaurad ikka sellest, kuidas tõelised jalgpalliriigid peaks kuhugi tõstma. Seda pole keegi kunagi tahtnudki. Soov on, et natuke rohkem võinuks EMil olla selliseid ägedaid andmisi. Osade jaoks on muidugi näiteks see Prantsusmaa teekond Rumeenia, Albaania, motivatisoonita Šveits, Iirimaa, Island totaalne taevamanna, aga sellest võiks ka aru saada, et Prantsusmaa võinuks nagu enne poolfinaali ka ühe tõsise andmise kirja saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                      Selle asja nimi on pealiskaudsus. Jalgpallikauge kepitantsuhuviline võib jah sellist juttu ajada. Horvaatia oli tugevam kui Portugal ja tõenäoliselt tugevam kui nii mõnigi "tõeline jalkariik" sellel turniiril. Horvaatia võitis alagrupi Hispaania ees ja Portugali vastu surusid 117 minutit (pealelöögid 17:5 Horvaatiale, palli valdamine 59-41 Horvaatiale).

                      Ühesõnaga ikkagi, peaks nii tegema, et poolfinaalide ja veerandfinaalide vahel on üks lisavoor, kus poolfinalistid mängivad mõne tõelise jalkariigiga, kes kogemata on turniiril varem mõne mõttetu ühe mängu koondise vastu välja langenud. Oehhhhhhh.
                      Sa oled ikka uskumatult tühm inimene.

                      Ehk praegu on minu jauru tõestuseks lõpptulem, kus said edasi küll armsad jalkariigid, aga lõpuks neil vinti ei jagu ja finaal on ikkagi suurte riikide partii, kuna antud süsteem loob võimalusi väga lihtsaks teeks finaalini välja. Ja kui oleks Horvaatia finaalis, siis mul poleks mitte midagi kobiseda. Aga läks täpselt nii, nagu ma tormijaurajana jaurasin.

                      Kommentaar


                        Mis asi on suur jalkariik? Mina näen seda nii, et tegelt loeb ju nimed + ajalugu.

                        A'la Portugal on poolriik (Cristiano, Nani, Pepe, Quaresma jms + hunnik keskmikke + kunagised Figodvärgid ja on suurturniiridel ikka kaugele jõutud) Horvaatiaga sarnane lugu - Rakiticid, Modrikud, Mansuikicid + hunnik keskmikke ja neid on alati vähemalt mustadeks hobusteks peetud suurturniiridel. Belgial ajalugu pm puudub aga seal on praegused noore täkud et kvalifitseeruvad küll poolriigi alla vähemalt.

                        Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania, Itaalia ei pea vist ajaloost ega nimedest mainima.

                        Nüüd tuleme siis nö mitte traditsiooniliste, aga tublide jalkariikide juurde, Poolad, Sveitsid, Ukrainad, Walesid jne - Mõni ükskik suurnimi, ajalugu pm puudub.
                        Ungaril nagu ajalugu oleks, aga praegu pole seal mitte ühtegi "suurnime."

                        Ja siis lõppu lähevad need kellel pole üldse midagi - Islanditest Piirimaadeni välja.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Lihtsustatult. Varasemalt oli MM justkui pika eelmänguga seksuaalvahekord, kus pool ajast oli selline hellitamine, nibude näksimine ja muidu müramine, mis siis kuskil lõpus päädis rautamisega. EM oli vastupidiselt jõuline kähkukas, kus kohe lükati naine vastu seina ja hakati täie auruga andma. Nüüdses formaadis EM pole enam seda vaid meenutab sellist vaese mehe MMi. Kõik on okei, seks on ikka mõnus ja lahe, aga lihtsalt on kahju, et üks (/ainus) korralik rautamisturniir ära kadus.

                          Kommentaar


                            Lihtsustatult - üks poos, on üledoos. Võtke rahulikult. Nauding on tugevam.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Lihtsustatult. Varasemalt oli MM selline pika eelmänguga seksuaalvahekord, kus pool ajast oli selline hellitamine, nibude näksimine ja muidu müramine, mis siis kuskil lõpus päädis rautamisega. EM oli vastupidiselt jõuline kähkukas, kus kohe lükati naine vastu seina ja hakati täie auruga andma. Nüüdses formaadis EM pole enam seda vaid meenutab sellist vaese mehe MMi. Kõik on okei, seks on ikka mõnus ja lahe, aga lihtsalt on kahju, et üks (/ainus) korralik rautamisturniir ära kadus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sa oled ikka uskumatult tühm inimene.

                                Ehk praegu on minu jauru tõestuseks lõpptulem, kus said edasi küll armsad jalkariigid, aga lõpuks neil vinti ei jagu ja finaal on ikkagi suurte riikide partii, kuna antud süsteem loob võimalusi väga lihtsaks teeks finaalini välja. Ja kui oleks Horvaatia finaalis, siis mul poleks mitte midagi kobiseda. Aga läks täpselt nii, nagu ma tormijaurajana jaurasin.

                                Tunded on vastastikused. Sama jura korrata ja korrata ja korrata ja korrata. Kogu süsteemi viga oli selles, et tabeli ülemisse poolde läinud grupid võidsid need mitte "suured jalkariigid". Wales Inglismaa ees B grupi, Horvaatia Hispaania ees D grupi, Ungari F grupi. Nagu keegi eespool kirjutas, et selline juhus, kus üle ühe alagrupi täpselt "suured jalkariigid" ennast kehtestada ei suuda, on nagu saaksid kuus korda järjest kulli ja kirja visates kulli (ja siis hakkaksid jaurama, et mille pärast müntidel kaks poolt on). Lihtne tee finaalini välja on ikkagi olnud suurelt õnne tega, et neid "suuri jalkariike" ei ole piisavalt juhuks kui nad peaksid alagruppide tulemusel ennast sellisesse seisu mängima, kus neil tuleb omavahel kokku minna.

                                Kõik on juhuse taga kinni... Itaalia teekond finaali oleks olnud eepiline Hispaania, Saksamaa, Prantsusma (kui ainult stepptantsijat penaltit lööma poleks toodud). Täpselt sama juhus nagu Portugali mitte ajalooliselt suurte nimedega vastased. Ja horvaatia oli siiski tugevam kui Portugal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X