320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp F

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Kebab
  replied
  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
  Ja täna on see päev kätte jõudnud, mil tiitlikaitsja ja kõikide hirm Die Mannschaft palli mängu paneb!
  Täpselt. Tänasest saab MM ka minu jaoks õige hoo sisse! Loodan enesekindlat mängu ja kindlat võitu.

  Leave a comment:


 • Ibanez
  replied
  Ja täna on see päev kätte jõudnud, mil tiitlikaitsja ja kõikide hirm Die Mannschaft palli mängu paneb!

  Leave a comment:


 • Ibanez
  replied
  Saksamaa suurturniiridele eelnev kehv seeria pole midagi uut siin ilmas. Lõpuks teame ju ikka, mis juhtub.

  Leave a comment:


 • Epic
  replied
  Vaadates ajalugu, siis ei tohiks mehhiklaste edasi jõudmine üldse küsimuse all olema. MM-il tegu stabiilsuse etaloniga. Kuus turniiri järjest on lõpetatud kaheksandikfinaalis ja viimati jäädi alagruppi püsima 40 aastat tagasi. Juan Carlos Osorio on huvitav treener. Väga detailidele pühendunud ja taktikaliselt mitmekülgne, kuid on ka hetki kui õnnestub justkui iseennast samuti üle kavaldada, nagu näiteks Copa America Centenariol Tšiili vastu ootamatus 0-7 pakis. Eelmise aasta Maailmajagude karikaturniir sai pärast edukat algust ka antikliimaksi.  45-st mängust korjatud 30 võitu näitavad, et Osorio jagab asja ning tema aktsiad püsivad kõrgel, sest vaatamata erinevatele tagasilöökidele on temast ikkagi saanud pärast 2006. aastat Mehhiko esimene treener, kes teinud kaasa ühe terve MM-tsükli. Turniiriks valmistudes on Osorio käinud isegi Sir Alex Fergusoni jutul.

  Rootsi koosseis ei ole tõesti midagi erilist, aga see oli kvalifikatsioonis piisavalt hea Prantsusmaa ja Itaalia alistamiseks. Huvitav, et Zlatanita mängides õnnestus lüüa keskmiselt 2.6 väravat mängus. Euroopas tegutsesid resultatiivsemalt vaid viis satsi. Sarnaselt Mehhikole ei meeldi rootslastele samuti põgusad MM-i külastused - viimasel kolmel turniiril on alati alagrupist edenetud.

  Lõuna-Korea on sarnaselt naabrile Jaapanile mänginud juba mitu aastat kahvatult ja see kajastub FIFA edetabeli kohas. 60 seast ollakse väljas ja alles nii hiljuti kui 2015 aastal hoiti ka oma läbi aegade halvimat kohta (69). Juulis otsad enda kätte saanud Shin Tae-yong kaotas esimese 12 kohtumise jooksul vaid kaks korda, aga märtsis saadi nüüd mõlemas matšis tappa. Ei ole head seisud, eriti veel kui vaadata, et turniiri eelnimekirjas on vaid kuus Euroopas mängivat pallurit.

  Saksamaa võidab nagunii või jõuab vähemalt poolfinaali, aga märgiks ära, et meeskonnal hetkel käsil neljamänguline võiduta seeria, mis nende halvim pärast 2004. aasta EM-turniiri.

  Leave a comment:


 • mcnamara
  started a topic MM 2018 alagrupp F

  MM 2018 alagrupp F

  Saksamaa, Mehhiko, Rootsi, Lõuna-Korea

  Korealased on ilmselt sattunud üle jõu käivasse seltskonda, aga muidu tundub väga põnev. Juba avamäng Saksamaa ja Mehhiko vahel võib midagi pakkuda, sest sakslased pole alati väga head alustajad. Rootsi koosseis ei ole küll ausalt öeldes midagi erilist ning usun, et mehhiklased võivad viimases mängus edasipääsu endale napsata.
Working...
X