320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Venemaa läheb 3 keskkaitsjaga peale ja Cheryshev pingil. Selle eest vananev standardolukordade kunn Samedov põhis. Nojah, Cherchesov on taktikakunn ikka...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Bernardo Silva võiks vähemalt tühjale väravale pihta saada. Nüüd on siis jäänud veel Kolumbia, kellele "pöialt" hoida.. ülejäänutest ehk Horvaatia või Prantsusmaa.

      Kommentaar


        Ja Samedovi 1. nurgalöök...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Miks Venemaa pole märgitud koduvõistkonnaks?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            Miks Venemaa pole märgitud koduvõistkonnaks?
            Sest nad jäid alagrupis teiseks.

            Kommentaar


              Sest nad said grupis teise koha?

              Mönu jöudis ette

              Kas venelastel pole tõesti kedagi paremat panna selle pensionäri asemele? Milline endast lugupidav kaitsja pöörab pallile selja sellisel hetkel. Kogemusi peaks justkui olema
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kas venelastel pole tõesti kedagi paremat panna selle pensionäri asemele? Milline endast lugupidav kaitsja pöörab pallile selja sellisel hetkel. Kogemusi peaks justkui olema
                Mulle tundub, et see polnud nii must-valge olukord. Minuarust pööras Ignaševitš pilgu pallilt hetkel kui Sergio Ramos ta maha sikutas. Muidugi olid ka tal käed särgi küljes, aga minuarust on natuke ülekohtune teda süüdistada. Pigem oli see selline väga õnnetu värav.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                  Kas venelastel pole tõesti kedagi paremat panna selle pensionäri asemele?
                  Ei ole.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Pique võiks pigem võrkpallurina leiba teenida

                    Kommentaar


                      Kõik, mida oli vaja teha, oli üks faking korralik tsenderdus Samedovilt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Pique võiks pigem võrkpallurina leiba teenida
                        Naljakas on see, et vennad veel vaidlevad et polnud tahtlik st loomulikus asendis (ma oletan et selles seisnes see vaidlus kohtunikuga)
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          See vaidlus oli tõenäoliselt pigem instiktiivne. Pique teadis väga hästi, et see oli sulaselge käsi.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Venemaa võiks edasi saada, ükskõik kuidas, mingi eepiline rikošet või mida iganes, aga sellist Hispaaniat küll enam vaadata ei taha. 0 teravust ja lihtsalt sööt-sööt-sööt, sidepass vennad kõik koos. Õnneks venelased lõid tagasi ja teisel poolajal ehk karistatakse kuskilt ära.

                            Kommentaar


                              Hispaania mängib ikka väga igavalt tõesti. Tika-Taka pole midagi uut, aga varem oli ikkagi sellejuures ideesid, kuidas vastase kolmandikus kombineerida.

                              Asensiot mina pole isegi näinud platsil ja ootaks ikkagi Iniestat platsile. Ja järgmiseks kohtumiseks oleks ikkagi kriminaalne Pique jätta ja Azp taas pingile jätta. Pique on nii lödi ja täiesti saamatu ning ebakindel olnud see turniir. Iseenda hale vari.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Naljakas on see, et vennad veel vaidlevad et polnud tahtlik st loomulikus asendis (ma oletan et selles seisnes see vaidlus kohtunikuga)
                                Ah, no see on see tavaline kohtunike mõjutamise strateegia. Ma ütleksin, et töötab päris hästi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X