320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by Neth
    No vaatan praegu ka kordust ja Friski vilepartii on nõrk! Ei süüdista teda eilses kaotuses, ei süüdista ka ainuisikuliselt Advocaat\'i, kaotas kogu tiim. Aga Frisk vilistas oma taseme kohta ikka kehvasti ja ei ütle, et ta ainult Hollandi kahjuks valesti vilistas, vaid ka vastupidi. Samas tuleb tõdeda, et ega sellist mängu vist kerge ole vilistada ka.
    võibolla tooksid siis mõned suurimad Friski vead välja, sest endale neid küll silma ei hakanud.
    Miguelile kollane, kui mitte Makaay kinnihoidmise eest, siis mõni olukord hiljem oleks pidanud ära andma. Robben kukkus kergelt, aga kolmel korral kui ta kukkus, oldi nii esimesel kui kolmandal korral tema vastu viga tehtud, mis siis, et ta võinuks edasi mängida, aga vead olid. Sellest vilest, mis enne esimese poolaja lõppu tuli, ei saanud ma vapsjee aru. Andrade käed ümber RvN kaela, muidugi ega Nistelrooy ise tegustses seal samamoodi, aga selles olukorras tulnuks viga vilistada. Üldiselt tundus ta minule väga ebastabiilne ja see ongi kohtuniku juures suurim viga, mis olla saab! Ricardo nalju ei tasu mainima hakatagi. Overmarsil jättis blokeeringu võtmata. Need olid siis Hollandu-vastased viled, vastupidistele ei pööranud piisavalt tähelepanu, aga oli ka neid.

    Lisan: kuna pole mingi professionaalne kohtunik, ega pole ka mingit vastavat koolitust läbinud, siis kõik minu mainitud argumendid on lihtsalt minu arvamusel vea või siis kohtuniku vile väärilised.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Neth ehk panid sa ka seda tähele, et Frisk läsi üldiselt jõulist mängu mängida ja igat divingut ta ära ei vilistanud(mõlema meeskonna puhul). Ja mis mul terve selle turniiri jooksul on silma jäänud on see, et Robben on konkreetselt ära tõusnud. Erinevalt Cristianost vaidleb ta mängijate ja kohtunikuga koguaeg. Aga see selleks.

      Mees õpi kaotama ükskord!!! Igakord on teised süüdi mitte ise(sel korral siis Hollandi poisid). Sama käitumist võib täheldada ka siis kui Kakumäe on kaotanud st. on kohtunikud süüdi vms. Head õhtut.

      Hela Kreeka

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by Neth


        Originally posted by vello99


        Rootsiga mängiti viiki.
        Jah, ja Holland sai edasi tänu sellele, et ollakse tähestikus eespool, oli nii eks? Ega see penaltiseeria ei otsustanud midagi, see oli rahva lõbustamiseks lihtsalt.
        Penaltiseeria otsustas edasipääseja. Klassikalises mõttes lõppes see mäng viigiga.
        Jätkuv vingumine kohtuniku kallal on aga antud juhul pisut kohatu. Friski tegevus ei otsustanud kohtumise saatust. Nagu juba varem öeldud, oli pigem tegu positiivse vilepartiiga. Ometi kord ei antud iga sukeldumise eest karistuslööki. Küllatki erapooletu vaataja jaoks oli eilne õhtu rõõmustav vaatepilt.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Minu meelest oli Friski vilepartii Ok kuigi lasi poistel ehk natuke jõulisemalt mängida. Mis siis. See ju loomulik, et olles oranjede kummardaja, hakkad esimena kaotuses süüdistama kohtunikku. \"Oi oi kus ta oli ikka ülekohtune, vilistas ainult meie kahjuks\" Ütleme nii, et kokkuvõtvalt oli Holland sel turniiril suhteliselt kehv, mängu kvaliteet ei kannata kriitikat. \"Oma mängu\" !? ei saadudki käima:P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Originally posted by PraS


            Mees õpi kaotama ükskord!!! Igakord on teised süüdi mitte ise(sel korral siis Hollandi poisid). Sama käitumist võib täheldada ka siis kui Kakumäe on kaotanud st. on kohtunikud süüdi vms. Head õhtut.

            Hela Kreeka
            irwww, lihtsalt hea, oleks tore kui sinusugune türa end põlema paneks!! Ok, lugeda oskad? Las siis vanaema või mõni tuttav loeb sulle ühe minu eelnevaist postidest ette, seal ütlesin ma selgelt, et süüdi oli kogu tiim! Sellest piisab? Ja kust kuradi kohast sa loed minu süüdistusi kohtunike kallal Kakumäe kaotusés? Kuna sina kloun ütlesid selle välja, siis palun näita mulle ka seda kohta, vbl tõesti on, aga ilma konkreetsete tõenditeta ei tahaks sellist iba uskuda.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by Neth
              irwww, lihtsalt hea, oleks tore kui sinusugune türa end põlema paneks!! Ok,
              ojee mina astusin valuse koha peale ja kohe lähevad ilusad sõnad lendu. Muideks hoiduks lapsikusest ja lugeda oskavad kõik!!!!


              Midagi temasse ka.
              Nimelt täna saab siis seda päeva näha kus Tšehhid tuuakse maapeale.


              Hollandlastele midagi:Nimelt olevat RVN natuke noominud Friski, ju vilepartii polnud siis piisavalt sobiv hollandlastele ja seetõttu on teda ootamas ehk mõne mänguline rahvusvaheline ban.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by PraS


                Originally posted by Neth
                irwww, lihtsalt hea, oleks tore kui sinusugune türa end põlema paneks!! Ok,
                ojee mina astusin valuse koha peale ja kohe lähevad ilusad sõnad lendu. Muideks hoiduks lapsikusest ja lugeda oskavad kõik!!!!


                Midagi temasse ka.
                Nimelt täna saab siis seda päeva näha kus Tšehhid tuuakse maapeale.


                Hollandlastele midagi:Nimelt olevat RVN natuke noominud Friski, ju vilepartii polnud siis piisavalt sobiv hollandlastele ja seetõttu on teda ootamas ehk mõne mänguline rahvusvaheline ban.
                Njah, vabandan Pras\'i ja ka teiste ees, sai tõesti päris kõvasti üle piiri mindud, tuleb vist jõuluvanalt poksikott tellida järgmiseks MM\'ks. (PS! Pras vaata oma sõnumite kausta)
                Rõhutan veelkord, et Friski tegutsemist pean endiselt ebakvaliteetseks, aga mitte mingil juhul ei aja kaotust tema süüks, süü langeb kahele osale - portugallastele, et nood nii hästi mängisid ja Hollandile, kes omakorda ei suutnud vääriliselt esineda.

                Ja tänasest ootan ilusat mängu ning palju väravaid.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  mis asja kreeka juhib.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Ehh ma olen juba mitmendat korda sel turniiril sõnatu .
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      täitsa perses, kreeka on finaalis ............................ma olen sõnatu (seda heas mõttes)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        täitsa perses, kreeka on finaalis ............................ma olen sõnatu (seda halvas mõttes)
                        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Pele nimel, nüüd ei tea ma kes finaali võidab!
                          Kreeka on vist võimeline kõigeks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Ma vist jäängi sõnatuks.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Lõuna-Euroopa triumf siis ikkagi. Kuigi traditsiooniline Itaalia-Hispaania-Prantsusmaa telg on ammu purunenud.
                              Kreeka võidu eelaimdus hakkas tulema mõtetesse sel hetkel, kui Nedved viga sai. Suur suur osa Tshehhi ründejõust kadus samal hetkel. Kindlasti oli Kreeka võit ka nö. treenerite vabadust pärssiva vuti võit vaba, ründava jalgpalli üle. Rehhageli taktika oli taas õige, mees-mehe kaitse võttis tshehhidelt igasuguse ruumi midagi luua. Pierluigi Collina oli pettumus. Tema vile soosis ilmselgelt kaitsemängu ja ei soosinud ründavat jalgpalli.
                              Aga au Kreekale - vapustav saavutus. Finaalis toetan siiski Portugali - lihtsalt sellepärast, et kaitsev, positsiooniline jalgpall ei saaks lõplikku võitu. Aga miski pole siin kindel.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                :P Mis toimub portugalis?? lausmüstiline..
                                aga nüüd asjast...Kurat ma ütlen. jälle vedas viltu. Minuarvates kõige nadim finaal... täis lõunamaist jalgpalli, täis teesklemist ja nõmedusi...rügöSLVVpo
                                Veel tahaksin nurised ikka selle lisaaja süsteemi üle. Minuarvates võidaks teha taas see vanakooli süsteem ,kus mängitakse 2x15 min ja asi vask. Siis jäeks ära sellised kosmilised asjandused nagu täna:P Igatahes palun vähemalt jumalat, et Kreeka uuesti teeks sama, mis avamängus.... kuigu vaevalt, et seda juhtub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X