320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    < ---- lallalaaalalaaa
    ei saa ka kõike hädasid ühele kaardile panna, aga no smicer ei ole ikka nedved - ilma temata kadus tsehhide teravus täielikult. ja kas tõesti mängib see kaks päeva rohkem puhkust nii palju rolli? tsehhi polnud mitte see, mis ta eelnevates mängudes oli.

    kreeka aga üllatas sellega, et ei mänginud ainult kontrate peale, vaid haarati II pa ka ise initsiatiiv ja loodi rohkem olukordi kui tsehhid. tuleb siis kahe tundub et allmighty treeneri duell finaalis..:P

    edit: näh, nedvedi osa jutust sama mis maccal..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Piirdun lühikese sõnavõtuga, hämming ei võimalda rohkemat...Kreeka siis finaalis jah, no ikka täitsa p-ses...Finaal katastroofiline-Portugal-Kreeka...ma ei suuda seni uskuda, pettumus on suur,kogu see EM on täitsa jube lausa olnd...kõige jubedam tiitlivõistlus, mida ma üldse näind olen!

      Mängu võti oli Nedvedi vigastus minu arust. Keskväli ei olnd enam endine,aktiivsust ei olnd,nedvedi head pealelöögid jäid olemata jne jne jne ...Finaalis kaasa elada ei ole kellegile-tuleb äärmiselt igav finaal

      2006 MM ,palun too midagigi head...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        ...ja fiigu saab kätte vahele ,mida ta on kogu elu laiutanud,karika ...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          okei, ma siis kirjutan ka paar sõna...
          kreeka edu on minu jaoks kahe otsaga asi. see on positiivne selles mõttes, et kreeka näitas, et ka tippmeesteta saab jõuda suurturniiril kaugele. samuti näitas kreeka, et ka väikesed riigid võivad jõuda kaugele (väiksus on muidugi suhteline. mul tuleb meelde kreeka fänn, kes karjus peale võitu prantsusmaa üle, et kreeka suguse väike riigi, kus elan vaid 10 miljonit inimest on selline tulemus ime või midagi säärast. kui kreeklased, kus elab 10 miljonit inimest peavad juba oma riiki väikeseks, mis siis veel öelda eesti kohta ) . negatiivne on see, et kreeka jõudis nii kaugele tänu kaitsest lähtuvale mängule. mõnikord on vastik vaadata nende mängu. loodame, et see ei nakata teisi meeskondi.
          aga täna tegi rehhagel brüknerile 1:0, tshehhi meeskonna rünnak oli ilmselgelt väsind ja brükner ei julend vahetust teha... aga muidugi kreeka kaitse on SUPER!!. kaitse võttis kolleri ja rocisky ja barosi täiesti kinni...
          aga finaal on pettumus, see tuletab meelde mm1998, kus tuli finaalis valida kahe halva vahel. seegikord pole ma just kummagi meeskonna tulihingeline toetaja, aga olen portugali poolt, kuna kreeka(=kaitsva stiiliga meeskonna) võit portugali(=ründava stiiliga meeskonna) üle oleks võib-olla jalgpallile väga halva mõjuga, juhul kui see nakatab teisi meeskondi.
          see aasta on üleüldse olnud väikeste aasta. em-i finaalis portugal-kreeka, meitrite liiga finaalis porto-monaco... äkki algab tänavusest aastast uus ajastu jalgpallis.
          ahjaa... kreeka mängustiil meenutab metsikult eesti koondise mängustiili. äkki liigub pijpers eesti koondisega õiges suunas...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Persse! Kreeklaste ilumänguga peaks veerandfinaal lagi olema. A noh, ju siis on vutis uued tuuled puhumas. Kuradi kahju on tsehhidest... Ei olnud neil täna õnne. Ja Koller tõestas taaskord, et jalad on tal ainult jooksmiseks. Tra, nii ilusti mängisid Rosickiga seina ja... Mida rohkem asi lisaajale lähenes, seda rohkem tundus et kreeklased värava kuidagi ära kobistavad. Õnnitlused kreeka fännidele, eriti neile, kes tänase tulemusega ka profiiti lõikasid!

            Collina pensionle! Otto Eesti peaministriks!
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Kogu lugupidamisega Kreeka vastu, oli nii seepoolfinaal kui veernadfinaal minu jaoks pigem tsehiide-prantslaste kaotus kui kreeklaste võit. Objektiivselt tugevamad meeskonnad mängisid aralt (eriti Prantsumaa), justnagu kardaks kaotada selleasemel, et tahta võita.
              Y R A

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Täiesti pettunud, ei tea, kas võiks hakata ka teadatuntud klišeesid pilduma, et EM minu jaoks läbi... Hetkeseisuga ei ole küll mingit tahtmist finaali vaadata, Kreeka - Portugal... no mida veel?

                Collina oli võrreldes eilse Friskiga ikka lati teises otsas, kui rootslane lasi meestel mängida, siis Collina tegi oma viimasest finaalturniiri mängust ikka naiste etenduse... Kolleril ei lastud üldse mängida, kui tema käsi oli kaitsja pihtas, siis oli ründaja süüdi, kui Kreeka kaitse aga rebis särgist, siis ei midagi... (mitte, et ma mõnest olukorrast penaltit nõuaks, aga jaah...). Elagu kaitse! Teituri Eesti Euroopa meistriks!

                Aga ega Collina suurimaid vigu teinud ja tema mängu ei otsustanud... üldine liin oli tõesti pisut naljakas. Nagu juba öeldud, oli Nedvedi vigastus otsustav... või siis see, et enne seda ei suutnud Rosicky ja Jankulovski oma pisukesi võimalusi ära lüüa. Selles olen vägagi kindel, et kaotusseisust poleks Kreeka välja tulnud... Oleks jaah... ptui!

                2006 peab ju ometi keegi minule sümpaatsetest meeskondadest finaali jõudma ja enamatki... Oleks juba aeg .

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Ma küsin sult eika, et kas Itaalia mängib ründavat jalgpalli?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Sõnu pole kohe üldse, kui siis vaid selline tähelepanek, et pühapäeval viib ühe koondise võiduni kohe kindlasti välismaine treener, teatavasti pole sellist asja varem olnud või nii.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Just Mikk, Scolari või Reckhagel teevad ajalugu. Ja ilma defensive approachita enam ei võda. Kõik poolfinaalide võitjate võravad tulid vastaste uinumiest nurgalöögi olukorras - hämmastavad rookie mistaked. Kogu unriiri silmas pidades tuleb jälle nentida - parimad said finaali. Ja jällegi - kui võistlused on soojal maal, siis hoolimata mänguklassist võitjaks saab ka sama kliimavöötme esindaja.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by dreyd


                        mnjah finaal Portugal ja Kreeka siis tulekul :P
                        ütlen ausalt, et ei mõeld seda tõsiselt

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Tra üllatajad on toredad küll, aga Kreeka finaalis ei loo sellist printsipiaalse mängu tunnet.
                          Mul on tunne et kreeklaste jaks saab otsa ja tuleb väga ühepoolne finaal...
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Oi-oi kui palju virisejaid . Igatähes mina olen rahul (oleks ka Tsehhi finaalipääsuga rahul olnud ) - nii kaugele jõudsid mulle just sel turniiril sümpaatsed meeskonnad . Ainus probleem, et on raske valida, kelle poolt olla
                            Finaalis mõlemad meeskonnad A alagrupist- ennustajate arvates oli see üks nõrgimaid gruppe (kuskil lehes ilmus ennustus, kus Portugalile pakuti hea õnne korral poolfinaali ja Kreeka pidi Venemaaga alagrupi kolmandale kohale mängima).

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Tesalt vaadates on selline finaal ok, kuna Hollandil ja Tsehhil on EM turniirivõit ettenäidata ja seekord saab Euroopa meistriks koondis, mis ei ole varem sellist edu saavutanud.

                              Pühapäevane finaal tuleb stiilis, et 90 minutit palliga põrkemängu vastu seina, küll mõni ikka sisse läheb
                              Why do gorillas have big nostrils?
                              Because they have big fingers!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Originally posted by Juveman
                                ...kõige jubedam tiitlivõistlus, mida ma üldse näind olen!
                                kusjuures mingil hetkel mõtlesin täpselt samamoodi, et see ju kõige hullem tiitlivõistlus läbi aegade! siis aga meenus kirimale MM aastast 1962-1968. ja nüüd elan õnnelikult teadmisega, et praegune pole pooltki nii hull.

                                kaitsemäng on jumal ning otto hetkel suurim prohvet!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X