320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

    Algselt postitas kaitz


    Suurepärane värav Inglastelt 33min ja 1:0
    1:1 siis ja teises mängus pärast avapoolaega seis 1:0 Paraguay kasuks,sest Trinidad@Tobago lõi oma värava
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

      Inglased vist raalisid vaheajal, et tahavad sakslastega kokku minna

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

        Inglismaa mängib hetkel VÄGA keskpärast jalgpalli standardolukordades

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

          Algselt postitas rolandbu


          Inglased vist raalisid vaheajal, et tahavad sakslastega kokku minna
          Paistab,et ikka ei taha 2:1 84 min
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

            Inglastel paar korda pehmelt öeldes vedas, kuid Gerrard tegi hetkel ajalugu

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

              2-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inglastel pole iseloomu, muud midagi

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                Algselt postitas rolandbu


                2-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inglastel pole iseloomu, muud midagi
                njah aga se Rootslasi siiski ei päästa,tuleb ikka Sakslastega kokku minna
                teine mäng siis 2:0 Paraguay kasuks
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                  MACKAN!
                  HENKE!
                  MELLIS!

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                    koos rootslaste viigiv2ravaga sai l2bi ka minu klaviatuuri eluiga.nuppe terve tuba t2is.krt miks ei suudeta kogu m2ngu normaalselt m2ngida??owenile kiiret paranemist.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                      Marcus Allback lõi FIFA 2000. värava.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                        Hää mäng. Esimesel poolajal oli Rootsi küll väga halb, ühtegi võimalust neil vist ei olnud. Inglaste karitusala sisse neil vist ei õnnestunudki murda. Teise poolaja algus ka ei tõotanud midagi head, kuid peale Allbäcki väravat hakkasid rootslased aktiivselt ründama ja tekitasid ka ohtlikke olukordi, kuid kahjuks jäi latt ette. Lõpp kuulus täielikult Rootsile. Larsson lõi ägeda värava. Jeee. Saksamaa tuli küll vastu, aga ma arvan, et Rootsi on tugevam ja paneb nad ilusti kotti.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                          Noojah. Ei, mis seal siis ikka. Üks turniiri põnevamaid mänge kahtlemata nähtud.
                          Inglismaa suhtes esimene poolaeg oli imetore. Söödud jalalt jalale, palju pealelööke, imeline värav. Mis juhtus teisel poolajal? Hmm... müstika. Rootslaste viigivärava järel asuti esitama hullumeelset kaitsetegevust Erikssoni stiilis. Hoia aga toolist kogu aeg kinni.
                          Positiivset oli siiski mõndagi: Rooney jõuab täishoole aina lähemale. Niikaua kui jaksas, mängis kenasti. Joe Cole oli vana hea vurr ja Hargreaves sai kaitsva innerina kenasti hakkama. Negatiivset oli muidugi ka omajagu. Oweni vigastus tundus nii tõsine, et vaevalt teda enam sellel turniiril näeb. Küll aga tuleb loota, et Rio saab pühapäevaks terveks, sest Campbelli vanu luid-liikmeid enam sellel tasandil näha ei tahaks. Ta ei saanud nagu üldse aru, kus ta on. Minu meelest kukkusid läbi ka äärekaitsjad Carra ja A Cole. Kumbagi ei saa kiita. Ja Paul Robinson jättis standardolukordades ülinõrga mulje. Küllap Delgado ja Tenorio seda tähele panid.
                          Rootsi teine poolaeg andis lootust, et meeskonnast saab veel asja. Saksa fännidel ei maksa siin ülemäära hõisata midagi. Rootsi treeneril on ilmselgelt ideid, kuidas raskest seisust välja tulla. Laupäev tõotab huvitav tulla.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                            Aga ma tahan veel seda öelda, et kohtunik oli ka päris imelik. J. Cole lööb jalaga Ljungbergile kõhtu, aga oh imet, kollase kaardi saab Ljungberg.
                            Ei noh, jätkake samas vaimus!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                              Algselt postitas Karla


                              Aga ma tahan veel seda öelda, et kohtunik oli ka päris imelik. J. Cole lööb jalaga Ljungbergile kõhtu, aga oh imet, kollase kaardi saab Ljungberg.
                              Ei noh, jätkake samas vaimus!
                              ohtlik mäng ju, millest sa aru ei saanud???

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'



                                Esimesel poolajal Rootsi diesel ei käevitunudki, kuigi vastupidist ootasin. Enamjaolt seetõttu, et inglased näitasid enda parimat söödumängu sel turniiril, liikumine oli ka loomulikult mainimist väärt. Esialgu ootasin keskvälja põhjale Carrickit, kuid valituks osutunud Hargreavesi tõstaksin siinkohal esile: Svennis pole mehikest just kuigi palju kasutanud viimasel ajal, meelsamini on isegi takerdutud hädavariantidesse (loe:Carragher).
                                Teisel poolajal mängupilt muutus. Inglased suruti vastu muru ja rootslaste rõõmsat ründemängu oli nauding vaadata. Tüüpilised probleemid kaitses tõusid jälle esile. Paremal mänginud Carragheril läks näpp suhu, kui rootslased ta ülevalt kinni võtsid, just seetõttu ta ainult keskkaitsjaks sobibki, heaks selliseks. Samuti pani imestama A.Cole`i roll vasakul: saagis terve mängu üles-alla...tühjalt. Osaliselt J.Cole armastus palli vastu pidurdas samuti mitu head rünnakut: ilus värav annab loomulikult palju andeks.

                                Üldpildis taktikaliselt elastsem Rootsi jättis kahest alagrupi favoriidist küpsema mulje...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X