320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2006 - alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

    üldpildis küll, kuigi mäng Trinidadi vastu oli ülimage

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

      Ausalt öelda sellist mänguga Inglismaa küll kaugele ei jõua.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

        Algselt postitas dribbler69


        üldpildis küll, kuigi mäng Trinidadi vastu oli ülimage
        Inglismaa mäng trinidadi vastu oli muidugi ülikõva.

        aga eilne mäng oli küll niipalju hea, et muidu hakkab õhtuste mängude ajal silm kinni vajuma, siis eilne viis raisk une ära. ja miks zlatan ei mänginud? mitte, et mul sellest kahju oleks olnud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

          zlatan on vigane. paraguay mängu poolajal väljakult minema kõndides hoidis käega kubemepiirkonda.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

            Algselt postitas erts


            Algselt postitas Karla


            Aga ma tahan veel seda öelda, et kohtunik oli ka päris imelik. J. Cole lööb jalaga Ljungbergile kõhtu, aga oh imet, kollase kaardi saab Ljungberg.
            Ei noh, jätkake samas vaimus!
            ohtlik mäng ju, millest sa aru ei saanud???
            Ma küsiks et millest sa ise aru ei saa!!!? Ohtliku mängu puhul peaks kollase kaardi saama lööja mitte kannataja See on sama hea nagu ma annan sulle vastu lõugu ning saan politseinikelt pai ja sina kolmks päevaks kartsa:P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

              Algselt postitas mart44


              Algselt postitas erts


              Algselt postitas Karla


              Aga ma tahan veel seda öelda, et kohtunik oli ka päris imelik. J. Cole lööb jalaga Ljungbergile kõhtu, aga oh imet, kollase kaardi saab Ljungberg.
              Ei noh, jätkake samas vaimus!
              ohtlik mäng ju, millest sa aru ei saanud???
              Ma küsiks et millest sa ise aru ei saa!!!? Ohtliku mängu puhul peaks kollase kaardi saama lööja mitte kannataja See on sama hea nagu ma annan sulle vastu lõugu ning saan politseinikelt pai ja sina kolmks päevaks kartsa:P
              mida sa paugud kretiin?

              kui üks vana hakkab juba palli lööma ja teine siis tuleb sajaga sisse, siis on see tema ohtlik mäng mitte kellegi teise. tundub et sa oled vist väga jalgpallikauge inimene. aga pole hullu, ehk õpid veel.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                see oli hea mäng küll nüüd on saksamaa ja rootsi kaheksandik finaalis põnev mäng tuleb loodan

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                  Aiaiai

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                    Algselt postitas 17


                    Aiaiai
                    ma ei tea kuidas seda nüüd öelda, et see väga alatu ei paistaks...

                    tundus mulle puhtalt, et mike oli ise lohakas kui ta selle tagasisöödu andis ja selline lohakus ja laiskus ja jõuetus paistis tema kahes esimeses mängus ka silma. niiet ma usun et inglismaa selle vigastusega sellel MM-il mitte midagi ei kaotanud. mike on veel noor mees ja head paranemist talle. loodan et ülejäänud tüübid nüüd üles ärkavad ja teevad talle veel mõnusa kingituse.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                      Inglismaa jaoks on ju vaid õnn ja rõõm, et meeskonnas on selline vend nagu Theo Walcott. Hea veerandfinaalist ründes kasutada. Või siis kohe Ecuadori vastu.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                        Algselt postitas Martin


                        Inglismaa jaoks on ju vaid õnn ja rõõm, et meeskonnas on selline vend nagu Theo Walcott. Hea veerandfinaalist ründes kasutada. Või siis kohe Ecuadori vastu.
                        Oh milline meeldiv sarkasm. Mina kusjuures olen kindel, et Theo veel sel MM-il platsile tuleb.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM 2006 - alagrupp B\'

                          rists6nameistril Onu Unolon ka oma arvamus eilse Rootsi-Inglismaa kohta:
                          Uskumatu, et Inglismaa võitis Rootsit viimati 1968. aastal. Ei suutnud nad seda tänagi. Tundus, et nad ei tahtnudki võita, kui vaatasin neid kahte hädapätakat Inglismaa kaitsjat seal trahvikastis teise värava sündides. Aga noh, alagrupi nad siiski võitsid.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar

                          Working...
                          X