320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Pärast Cole kolli pole ETV oma väravate edetabelit muutnud,kas äkki nüüd?
    Mehhiko alustas hea survega,kahju,et nii ruttu endale tagasi lasti lüüa.Saksamaa suured kaitsjad peaksid kohe lubatud piiril Crespol ja pisikesel Saviolal tuju ära võtma.
    Midagi erilist seekord pampade pojad küll ei näidanud ennekui Messi ja Tevez mängu tulid.Need kaks on ikka fantastilised.

    Heinze värgi unustasin täiesti ära.Viimane mees,siit oleks 99% koll tulnud-kindel punane.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Algselt postitas marcello
      Heinze värgi unustasin täiesti ära.Viimane mees,siit oleks 99% koll tulnud-kindel punane.
      AGA MÄNGUILU?!?!?!??!!?!

      Ei, ei, ei, mänguilu ei tohi rikkuda!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Aa ja tuli veel meelde olukord, kus Ayala vägagi sõbralikult mängu lõpul Marqueziga ümber käis. See ei olnud tavapärane trügimine ning, kui FIFA seda ei uuri, siis kahju oleks näha seda tiimi võitmas näha MM-i...
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          Väga hea mäng. Argentiina läks siiski teenutult edasi. Esimene poolaeg oli mõlema poolt väga võrdne mäng. Hea, huvitav - ründav mäng, oli selline kiire mäng ühe värava alt teise. Võimalusi oli ka mõlemal normaalselt (ma ei tea, võibolla polnud kah).
          Teine poolaeg kuulus juba Argentiinale. Rünnati ilusti, aga ühtegi ohtlikku võimalust neil ei tekkinud ka. Mehhiko rohkem tõrjus nende rünnakuüritusi, et mäng lisaaajale viia.
          Lisaajal Mehhiko üritas küll mis päästa annab, aga nende kahjuks tegutsesid Argentiina kaitsjad hästi. Argentiina kahjuks ei üritanudki rünnata. Aaga jah, Maxi löök oli küll väga ilus. Ilusti rinnaga maha ja siis kohe laksas vasakusse nurka. Tegija noh.
          No mis ma siin siis enam segast peksan.
          Nägemist!!!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            no siin mõned mehed ju pooldavad seda, et kohtunik hoiaks mängu huvitavana
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Mnjah, see teine oli huvitav mäng. Esimene õnneks mitte. Ja Saksamaa suhtes olen oma arvamust võrreldes varasemaga muutunud - olen kindel, et jõuame finaali. See muutus tekkis muidugi enne Rootsi mängu juba. Selgeelt on füüsis paigas ja kui vaadata, mida Bundesliiga klubid euroopas koduväljaku mängudel teevad, siis on optimismiks alust küll.
              Järgmise vastase Argentiina nõrkus on juba see, et kummardatakse Riquelmet, kes paraku pole mees, kes suuudaks mängu ära teha. See on muidugi minu arvamus ja ilma selleta jääb kindlast Ayalast kaitses ja kahest kiirest noorründajast väheks, et MMil ilma teha.
              Kuigi Maxi värav oli ulmelliselt hea.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Mehhiko mängis ennast täna minu südamesse. Esimene poolaeg pakkus neilt väga julget ja head jalgpalli, Argentiinale ei jäädud millegagi alla. Proovisid ilmselgelt Saksamaad teha. Kiiresti mäng kontrolli alla ja värav. Õnnestuski, aga Argentiina viigistas liiga kiiresti.
                Teine poolaeg, jah, see oli rohkem see, mida enne mängu oodanud olin. Aeglasevõitu veeretamine ja initsiatiiv pöördus vältimatult aina rohkem Argentiina poolele. Kui Aimar, Tevez ja Messi väljakule toodi, kartsin halvimat. Ja eks see mäng lõpuks individuaalse meisterlikkusega otsustatigi. Rodriguez sai seekord imeilusa kolliga hakkama.
                CONCACAF on mängust väljas. Jäävadki tavapärast Lõuna-Ameerika/Euroopa telge rikkuma vaid Gaana ja Austraalia. Kummalgi neist ees mäng mitmekordse maailmameistriga... Pisut kurb selline asjade seis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas midfielder


                  Rootslastel siiski põlvkondade vahetus nii hädavalik pole kui tsehhidel. Peale Larssoni ja Lucici on ülejäänud põhimehed alla 30-sed.
                  Kui sünniaastaid vaadata, siis on üpriski vajalik siiski. Sellised ca 25-aastaseid, kes veel ühe tsükli täishoos kaasa võiksid teha, leian väga vähe: Källström, Zlatan, Wilhelmsson, täna väga tublilt mänginud vv Isaksson. Ja Elmander, rohkem vahetusmees veel. Neid, kes sellel turniiril kordagi väljakul ei käinud, on raske kommenteerida.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'




                    Seda oli vaikselt arvata/karta, et mida kõrgemaks pinge tõuseb, seda järjekindlamalt kohtunikud Saksa kuuma päikese all pehmenevad.

                    Juba päeva esimeses mängus oli näha selliseid sümptomeid, mida sellel tasemel näha ei sooviks. Sakslaste rõõmsa ründemängu, uskumatult aneemilise Rootsi ja positiivset jalgpalli mänginud tumedate ja tuliste mõõduvõtu lisaks esimesest päevast jäi mõru kõrvalmaitse...

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Julgen väita, et Argentina peale tänast mängu on minu \"neljandakohapoolehoiu\" kaotanud. Langes Saksamaast ja Hispaaniast taha. Selline nikerdis ei tohi jalgpalli võita. Vaadaka Brasiilia mängu ja te EI ÜLLATU.
                      Seega, Saksamaa veerandfinaali.!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        Algselt postitas Martin


                        Algselt postitas marcello
                        Heinze värgi unustasin täiesti ära.Viimane mees,siit oleks 99% koll tulnud-kindel punane.
                        AGA MÄNGUILU?!?!?!??!!?!

                        Ei, ei, ei, mänguilu ei tohi rikkuda!
                        Mille üle sa ironiseerid?
                        Loe ikka uuesti mu jutt Lucici kohta läbi ja kui ikka aru ei saa siis ma võin kõiketeadvale ajakirjanikuhärrale puust ette ka teha ja vajadusel punaseks värvida!
                        1. Lucici ja Heinze vigu võrrelda on suht võhiklik!
                        2.Kui esimene viga Lucici poolt oli selge hilinemine ja jalgadesse sõit siis teise vea puhul oleks suuline hoiatus kohane olnud.Aga nagu näost näha oli siis härra ju lausa nautis seda,et saab 35 minutiga,ilma ühegi suulise hoiatuseta,saksale kaardid kätte mängida.Mina loodan,et see aktiivne vend enam see MM ei vilista!

                        Eriksson is expected to hand the Tottenham Hotspur midfielder Michael Carrick his first competitive appearance in an England shirt. The 24-year-old – who has six caps from friendly matches – will almost certainly fill the midfield holding role in a new 4-5-1 formation which sees Owen Hargreaves, impressive as the deep midfielder against Sweden, switch to right-back.
                        This spells bad news for Liverpool’s Jamie Carragher but it seems that, with Gary Neville still sidelined by a calf problem, Eriksson had reservations about Carragher’s ability to cope with the pacy threat of Ecuador wide man Edison Mendez. It also means Peter Crouch dropping to the bench with Rooney handed a lone striking role.



                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Algselt postitas dribbler69


                          Julgen väita, et Argentina peale tänast mängu on minu \"neljandakohapoolehoiu\" kaotanud. Langes Saksamaast ja Hispaaniast taha. Selline nikerdis ei tohi jalgpalli võita. Vaadaka Brasiilia mängu ja te EI ÜLLATU.
                          Seega, Saksamaa veerandfinaali.!!
                          Saksamaa on veerandfinaalis...Argentiinaga Kõva lahing tuleb sealt

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfina

                            Algselt postitas marcello
                            Mille üle sa ironiseerid?
                            Ma teen asja sulle lihtsaks - kõik oleneb sellest, millise meeskonna poolt sa oled. Sina olid Rootsi ja Mehhiko poolt. Mingit erilist argumenteerimist polegi vaja.

                            Vot seetõttu saadki sa ulguda, et ühel hetkel loeb mänguilu ja teisel reeglid.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              jajah, minu meelest õige otsus carra välja jätta. tean et kõik pooli fännid muidugi kallavad mu jutu sitaga üle, aga carra rb kohal ei ole hea, kokkumäng becksiga puudus, tsenderdused väga kehvad. aga samas ei ole kindel kas hargreaves parem on sel kohal. ilmselt tuleks (kui algus perse läheb) proovida becksi rb kohal ja lennon wingeriks sisse. aga carricki kaasamist tervitan hurraaga.

                              Vamonos al viaje para buscar los sonidos magicos...


                              de Ecuador!


                              põske neile...

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Algselt postitas Martin

                                Sina olid Rootsi ja Mehhiko poolt. Mingit erilist argumenteerimist polegi vaja.

                                Vot seetõttu saadki sa ulguda, et ühel hetkel loeb mänguilu ja teisel reeglid.
                                siin on omajagu t6tt muidugi,
                                l6puks olid ju paljud rahul, et Austraalia sai edasi, kuigi kohtunikutoo oli igatepidi persest ja see mees seal enam ei vilista

                                Fonseca leapt at the chance but with a clear run on goal he was felled by Heinze.
                                Referee Massimo Busacca chose the wrong option by only showing a yellow card to the Manchester United defender.
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X