320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfina

    Kired möllavad aga mina vaatasin seda kuidagi tuimalt. Ei osanud kummagi poolt olla aga vaatamiskogemus on siiski väärtuslik. Kole, et Holland fair-playd ei austanud aga samas vähemalt õige võistkonna vastu. Huvitav olekski siinkohal lugeda Scolari sõnavõtte ehk kas julgeb ära märkida Hollandi ebasportliku tegevuse. Siis vist oleks jalgpallil juba Very Special One ka. Deco ja van Bronckhorst olid koos istudes kuidagi meeldiv vaatepilt. Meeldiv ei ole vist kõige õigem sõna aga huvitav moment oli see.

    Kahju, aga tundub, et läbu suureneb hoopis MM-i edenedes. (algselt arvasin, et tulevad postid enne MM-i, kuhu kirjutatakse a\'la Go Mongoolia)

    Ülekäte minev läbu ja valimatu sõim toob kaasa ka nii mõnegi postituse kadumise siit lehekülgedelt.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      portugalil läheb inglismaa vastu VÄÄÄGA RASKEKS. loodan et ronaldo saab platsile. see tõstab šansse võita.
      loomulikult on portugal tugevam kui inglismaa(vähemalt sellel MM-il), aga need kaardid teevad elu VÄÄÄGA RASKEKS!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Algselt postitas amority


        Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
        Hui vend miks Portugal ?? Miks nende poolt? Et nad hästi näitlevad ? Sa mine käi korra sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu,tulbid ja kanalid.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          van ivan

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Algselt postitas amority


            Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
            Mis see siia puutub, palju sinna mingeid tonte tööle on läinud?

            portugali naised? no sorry!

            Ja mis see opi seal mängimine siia puutub, holland on alati eestalstele südamelähedasem olnud.

            Persie, Vaart, Sneijder, Heitinga, Bommel, Robben jt ülitasemel vennad ju. Või siis legendaarsed Basten, Rijkard Gullitid, Kluivert, Cocu, der Sar, Blind jne. Ma ei näe mingit põhjust miks portugali poolt olla... Figo, Deco, Maniche ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Algselt postitas midfielder


              Fifa peaks tulevikus kuidagi seda paigutuste süsteemi muuta, et ei tekiks sellist võimalikku olukorda, et juba esimeses play-offi ringis sellised tippmeeskonnad kokku lähevad.
              Paigutuste süsteem on vägagi tip-top. Esimeses play-off ringis on niikuinii ju juba igas paaris vähemalt üks \"selline\" tippmeeskond seega, kui alagruppi ei võida siis isiklik mure. Ettepanek seda süsteemi muuta kõlab minu jaoks umbes sama totralt kui teha süsteem, kus Hollandit Portugali vastu loosida ei saa.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Algselt postitas eston maravilha


                Algselt postitas midfielder

                Fifa peaks tulevikus kuidagi seda paigutuste süsteemi muuta, et ei tekiks sellist võimalikku olukorda, et juba esimeses play-offi ringis sellised tippmeeskonnad kokku lähevad. Hollandil olid kõik seni peetud mängud olnud justkui play-off mängud, vastased on väga tugevad olnud, kuid mis parata, selline on jalgpall.
                kõik fifa edetabeli 8 paremat otse 16 parema hulka!!
                Ei pigem seda, et Mehhiko asemel oleks pidanud gruppide loosimisel kõrgemasse potti kuuluma Holland, mida arvasid ka paljud funktsionärid eesotsas Beckenbaueriga.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas amority


                  Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
                  Natuke off-topicut ka. Olen ka Portugalis käinud, täpsemalt Madeiral. (Figo ja Ronaldo kodusaar). Mulle hakkas ka seal meeldima, kõik olid jalgpallist huvitatud. Kõik eelnevalt nimetatud asjad hakkasid ka meeldima v.a. naised. (Eestis ikka kõvasti paremad. Sai ise ka 5-7 poisikluttidega jalkat taotud, kes olid väga tehnilised, aga juba nii noorena simuleerisid väljakul, mis ei ole muidugi hea.

                  Mulle mäng iseenesest meeldis, sest oli huvitav, kuigi liiga jõhker. Paljud mängijad kääsid lihtsalt üle, mis on täiesti arusaadav tegelikult.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    Algselt postitas Jasper


                    Algselt postitas dribbler69


                    No Ega see Saksamaa pela ka nüüd 5+ polnud. 5 minuti jooksul 2 väravat ja kogu moos
                    Jah Saksamaa näitas ülejäänud minutid sama hambutut mängu nagu Inglismaa. Seda tegid nad loomulikult juba alagrupis. Aga õnneks Brasiilia alles näitab.
                    Mnjah, kõik inimesed pole saanud jumalalt silmanägemist ja jalgpalli mängust arusaamist.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas spoke


                      Algselt postitas amority


                      Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
                      Hui vend miks Portugal ?? Miks nende poolt? Et nad hästi näitlevad ? Sa mine käi korra sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu,tulbid ja kanalid.
                      Heh. Samamoodi ka Devil. Mis näitlemisest jutt, siiamaani on asi üpriski reaalne olnud. Sakslaste töö on mega mis kordustest välja tuleb.. Super.. Tulbid ja kanalid.. Hea rautada we Minu poolehoid on tingitud lähedastest sugulussidemetest Portugaliga, samamoodi läbikäiminine siinse kogukonnaga kes hoiavad alati ühte. Käies EM\'il, nägin kuidas üks rahvas suudab ühiselt hingata, sellist asja pole kusagil mujal näinud. Rääkides Portugal=Brasiilia suhtest siis minge vaadake korra Portos või Lisboas ringi.. hmmz kasvõi mõnes väikeses külas. Rõdudel on lisaks Portugali lipule pea alati väljas ka Brasiilia lipp. Kui Portugal on välja kukkunud, seda rohkem Brasiiliale kaasa elatakse. Rääkides brasiiliastega, on ka neil tugev poolehoid oma nn emamaale. Neid asju ei saa võrrelda kujul Eesti=Soome. Ei ole mõtet sel teemal rääkida kui ei ole näinud/kogenud nendevahelist ühtekuuluvust just jalgpallis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        Algselt postitas Chaqueta


                        Algselt postitas amority


                        Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
                        Natuke off-topicut ka. Olen ka Portugalis käinud, täpsemalt Madeiral. (Figo ja Ronaldo kodusaar). Mulle hakkas ka seal meeldima, kõik olid jalgpallist huvitatud. Kõik eelnevalt nimetatud asjad hakkasid ka meeldima v.a. naised. (Eestis ikka kõvasti paremad. Sai ise ka 5-7 poisikluttidega jalkat taotud, kes olid väga tehnilised, aga juba nii noorena simuleerisid väljakul, mis ei ole muidugi hea.

                        Mulle mäng iseenesest meeldis, sest oli huvitav, kuigi liiga jõhker. Paljud mängijad kääsid lihtsalt üle, mis on täiesti arusaadav tegelikult.
                        Ega naisi alati hinnata ilu järgi. Devil võib selliseid näiteid siitsamast Eestistki võtta Kui ta muidugi mäletab hommikul...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Muus osas - olin ka Portugalis ja EMi ajal ning nüüd Leipzigis Hollandi mängul ja selles võrdluses jalgpallile kaasaaelamises jääb Holland peale. Tänases mängus aga mitte - kaardid kaartideks, aga nagu tunduvad inimesed unustavat, et 1-0 võitis Portugal ja seda väga kobeda väravaga. Vanameister Cocu oleks pidanud ära lööma - lisaaeg oleks huvitav tulnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            Ivanovi suurt selle mängu selliseks kujunemises suurt süüdistada ei saa... võib-olla oleks võinud anda mängu alguses kohe tollele Boulahrouzile Ronaldole tehtud rämeda vea eest punase - oleks ehk rahulikumaks läinud. Või sii äkki mitte. Samas tundus, et hollandlased üritasidki kohe kiirelt Ronaldolt mängutuju ära võtta, kuna see ei olnud esimene tema vastu tehtud viga.

                            Põhimõtteliselt tuleb siiski mängijail endil peeglisse vaadata, Ivanov vähemalt hoidis ühtset liini. Endal küll suures osas lemmikut ses mängus polnud, kuid esile tuleb tõsta Carvalho mängu. Väga hea kaitsetöö ning hingestatud tegevus, vähemalt seda oli hea vaadata, kuidas hollandlaste igale palliliigutustele joosteti maruliselt peale ja tehti tohutult tööd.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              Algselt postitas amority


                              Algselt postitas spoke


                              Algselt postitas amority


                              Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada
                              Hui vend miks Portugal ?? Miks nende poolt? Et nad hästi näitlevad ? Sa mine käi korra sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu,tulbid ja kanalid.
                              Heh. Samamoodi ka Devil. Mis näitlemisest jutt, siiamaani on asi üpriski reaalne olnud. Sakslaste töö on mega mis kordustest välja tuleb.. Super.. Tulbid ja kanalid.. Hea rautada we Minu poolehoid on tingitud lähedastest sugulussidemetest Portugaliga, samamoodi läbikäiminine siinse kogukonnaga kes hoiavad alati ühte. Käies EM\'il, nägin kuidas üks rahvas suudab ühiselt hingata, sellist asja pole kusagil mujal näinud. Rääkides Portugal=Brasiilia suhtest siis minge vaadake korra Portos või Lisboas ringi.. hmmz kasvõi mõnes väikeses külas. Rõdudel on lisaks Portugali lipule pea alati väljas ka Brasiilia lipp. Kui Portugal on välja kukkunud, seda rohkem Brasiiliale kaasa elatakse. Rääkides brasiiliastega, on ka neil tugev poolehoid oma nn emamaale. Neid asju ei saa võrrelda kujul Eesti=Soome. Ei ole mõtet sel teemal rääkida kui ei ole näinud/kogenud nendevahelist ühtekuuluvust just jalgpallis.
                              ma elan Lissaboni lähedal juhuslikult..midagi on jutus õige, midagi on siin ka teisiti. rahvusteema on tegelt siin hell teema, aga see selleks. seal käib praegu kõva pidu, just rääkisin oma naisega telefonitsi
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Paar väljavõtet ka mängu statistikast löögid väravale 20-9, ball possession 67.6 % Hol ,Por 33,4% ja kõige uskumatum number passes Holland 498 Portugal 238, kuigi portud mängisid ca 30 minuti vähemuses, on selline suur söötude ülekaal euroopa brasiillaste vastu ikka sõnatu. Kuid paraku need numbrid tulemuse saavutamisel kaasa ei aidanud.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X