320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ei vaatagi asjale Itaalia toetaja perspektiivist, sest mul on suhteliselt ükskõik, kes turniiri võidab, tahan lihtsalt ilusat jalgpalli näha ja induviduaalset edu nii mõnelegi mängijale, sh. ka Gamberini. Pealegi, Drughivaro ebaõnn on alati minu õnn.
    sigpic

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Pealegi, Drughivaro ebaõnn on alati minu õnn.
      No sellest olen ma juba aru saanud jah.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #93
        Mis ma oskan öelda...Asi paistab hullem kui ta tegelikult on. Ses mõttes, et keskkaitsesse mehi võtta küll ju...Matrix, Chiellini, Barzagli, Panucci..noh ja Gamberini ka nüüd. Ei põe nagu...

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Itaallastele omane.
          Nutavad jah palju.

          Chiellini In Tears After Cannavaro Injury
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #95
            Selle artikli järgi võib esimeses mängus alustada Panucci - Barzagli kaitseliin. Okei, nii võib vist raha mängu panna, et Azzuri alagrupist edasi ei saa.

            Kommentaar


              #96
              Variante itaallastel igatahes piisab, olgugi et liider on audis.
              Materazziga kaasneks võimalikku resultatiivsust, samas kaitsemäng on olnud kevadel sedavõrd veaaldis ja ebakindel, et Rumeeniast kõvemate vastu hakkama ei saa.
              Kogenud ja tunduvalt kindlam Panucci sobiks ideaalselt keskele liidri rolli, sellega kaasneks ka see, et Zambrotta siirduks paremale ja Grosso tuleks vasakule.
              Juves hästi mänginud tehniline Chiellini oleks samuti üks variant keskele.

              Kommentaar


                #97
                Kui aus olla, siis nii Materazzi, Panucci kui ka Chiellini on keskkaitsesse suhteliselt ettearvamatud variandid. Esimene ja viimane on lihtsalt tihtipeale seinast seina mängudega, keskmisele on jällegi keskkaitsja positsioon pisut harjumatu ning sellega võib nii mõnigi probleem tekida.

                Gamberini on parim ja kindlam variant keskkaitsesse, aga Donadoni kahjuks seda arvamust ilmselt ei jaga. Barzaglit hinnatakse suht 50-50, ühed ütlevad, et on väga hea, teised, et ülehinnatud ja ise kuulun teiste sekka.

                Aga tegelikult ma usun, et kõik mehed saavad enamvähem hakkama.

                Aga noh, millegipärast pakun, et avamängus alustavad keskel Chiellini ja Matrix, aga hollandlaste peatamiseks peaks kindlasti olema sees Gamberini või Panucci (või ka mõlemad), et väheke positsioonimänguga vajakajäämisi kiiruses lappida..
                sigpic

                Kommentaar


                  #98
                  Kas ma lugesin õigesti, et Panucci kompenseerib halba positsioonivalikut oma meeletu kiirusega?

                  Mina ise näiteks toetan nii Chiellini kui ka Gamberini algkoosseisu arvamist. Aga üldiselt pole vahet kes seal on, hea päeval on kõik hea ja sitt päev võib ka kõigil olla...

                  Mis puutub Rumeeniast kõvematesse võistkondadesse, siis ma kohe üldse ei arva et Itaalias saab Rumeenia vastu keegem olema kui näiteks Hollandi või Prantsusmaa vastu

                  Kommentaar


                    #99
                    Tanel kirjutas ju, et aeglust kompenseerib positsioonivalikuga, mitte vastupidi

                    Kommentaar


                      jah minu paha...kui just Tann vahepeal oma posti parandanud pole

                      Kommentaar


                        Mina lugesin seda postitust üsna pea pärast seda, kui Tann selle kirjutas ning sain siis ka jutust samamoodi aru nagu praegu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mis puutub Rumeeniast kõvematesse võistkondadesse, siis ma kohe üldse ei arva et Itaalias saab Rumeenia vastu keegem olema kui näiteks Hollandi või Prantsusmaa vastu
                          Täpselt, olen tähele pannud, et pooled inimesed mõtlevad, et Rumeenia mehed tulevad niisama EM-ile ning neil pole lootustki. Ilmselt saavad need tarkpead EM-i ajal päris suure üllatuse osaliseks...

                          PS! Geeniuste jutust ongi raske aru saada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            See Rumeenia alahindamine on küll müstiline asi. See sats ei jää raudselt millegiga alla ülejäänud kolmele ja võimatu on ennustada, kes sellest alagrupist edasi saab. Kõik neli on võimelised seda turniiri võitma - eeldan, et enimnäljased Holland ja Rumeenia saavad edasi.

                            Kommentaar


                              Loodan ja usun, et Itaalia saab edasi. Rumeenia või Holland võiks olla teine kes seal surmaalagrupist edasi pääseb. Prantsusmaale loodan 0 punkt, 0 väravat Siis ehk mõtlevad uuesti järele, kas Treze. välja jätmine õige tegu oli.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Arvestades prantslaste valikut ründesse olen kindel, et Treze välja jätmine oli õige tegu. Ja Itaalia vastu lähead nad 100% võitma. Ja kuuldes Itaalia muresi on tunne, et neil see võib õnnestuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X