320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi kvalifikatsiooniturniir. Keda see huvitab - see pole mingi näitaja. me räägime suurturniiridest ja neid on võitnud Kreeka ja Itaalia. Kogu lugu! Holland võitis 88 viimati ja on ülimalt näljane.

    Kommentaar


      Pranstsusmaal on endal kindlasti palju tõestada.
      Eriti mängus Itaalia vastu.

      Kommentaar


        Nats nalja kah:
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Mis kuradi kvalifikatsiooniturniir. Keda see huvitab - see pole mingi näitaja. me räägime suurturniiridest ja neid on võitnud Kreeka ja Itaalia. Kogu lugu! Holland võitis 88 viimati ja on ülimalt näljane.
          Aga kui pask oled, võid olla nii näljane kui tahes, aga välja ei tule sittagi. Eks vaatame, kuidas siis näljasel Hollandil läheb.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Aga kui pask oled, võid olla nii näljane kui tahes, aga välja ei tule sittagi. Eks vaatame, kuidas siis näljasel Hollandil läheb.
            Paremini igatahes kui Itaalial (loe:Holland saab alagrupist edasi, erinevalt Itaaliast)
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Esimene mäng otsustab selles grupis kõik. Kes 1-se mängu kaotab,võib suure tõenäosusega asju hakkata pakkima.

              Kommentaar


                Võib olla olen ma rumal, aga usun, et Holland tõmbab täna Itaaliale koti pähe.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Võib olla olen ma rumal, aga usun, et Holland tõmbab täna Itaaliale koti pähe.
                  IRW ..ootame mängu ära...Ma ka olen samal arvamusel ja samuti olin ka et Shveits teeb Tsehhile ära ja kui tsehhi tuli rongi alt elehgantselt välja, siis Itaalia on meister ka kehva mänguga võitmises.
                  Pigem on küsimus esimeses mängus - mina pean Rumeeniat väga-väga tugevaks meeskonnaks. Samas Prantsusmaa on tippmeeskond. Kas ja kes - jube keeruline ennustada - kui Ribery-Benzema ja Co saavad kohe pöördesse ja löövad värava ära - siis on prantslastega OK. Kui nad seda kohe ei tee, siis jääb mäng kas viiki või nõelab Rumeenia lõpus ise ära.

                  Kommentaar


                    Peaasi,et prantslased kohe väravat ei lööks siis võib sellest huvitav mäng tulla.Mida kauem seis nullis on seda suurem võimalus Rumeenlastel võita mäng.Õhtases mängus arvatavasti itaalia võtab 1-0 ära kuid mine tea.Ise loodan ikka tulpidemaa esindusele.

                    Kommentaar


                      Esimesel poolajal on prantslased kontrollinud mängu kuid kvantiteet ületab kvaliteedi. samas rumeenia kontrad on samuti lahjad olnud.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Prantsusmaa mängib kahe äärmiselt kaitsva poolkaitsjaga (Toulalan ja Makelele), kes üle poole platsi ei tule. Nii on Rumeenial ikka äärmiselt lihtne mängida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Esimesel poolajal on prantslased kontrollinud mängu kuid kvantiteet ületab kvaliteedi. samas rumeenia kontrad on samuti lahjad olnud.
                          Kaitsele orienteeritud meeskonna vastu üritada pikkade läbisöötudega paistab suts mõttetu olevat, aga võibolla nad joppamisele loodavadki.
                          Rumeenia kahjuks erilist jõudu rünnakule ei taha panna, mistõttu Mutul üksi seal küll midagi välja ei tule. Ka need 2 nurgalööki ja karistuslööki olid kaugel lootustandvatest, aga mine sa tea, võibolla ...
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Loodame, et Holland - Itaalia korvab Prantsusmaa - Rumeenia igava mängu

                            Kommentaar


                              Rumeenlaste kaitse oli hästi organiseeritud ja mängiti tublilt. Olen rahul!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Rumeenlaste poolt hea mäng! Oligi arvata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X