320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Palun, ära enam peale võta.
    Eks.
    tra rein käi putsi ausalt Mis ma ei tohi ennustada ve?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      tra rein käi putsi ausalt Mis ma ei tohi ennustada ve?
      Igal satsil saab kord õnn otsa. Nagu Itaalial täna sai . Nüüd on Venemaa ja Türgi kord.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Õnne pole olemas.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Venemaa õnn on see et Hidding neil pukis ja see enne turniiri lõppu küll otsa ei saa. Rootsile ja Hollandile köeti lihtsalt ära...

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Venemaa õnn on see et Hidding neil pukis ja see enne turniiri lõppu küll otsa ei saa. Rootsile ja Hollandile köeti lihtsalt ära...
            Mis ma siin sinuga ikka vaidlen. Sa oled lihtsalt naiivne.
            Kahjuks treener ei mängi. Seda teevad ikka 11 meest platsil.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              aga vaata treener teeb juba enne turniiri ka meeskonnaga tööd kui sa varem ei teandud.

              Kommentaar


                Õiglus võitis.Mänguliselt Hispaania vääris seda võitu.Küll ta ka Venemaast jagu saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Igal satsil saab kord õnn otsa. Nagu Itaalial täna sai . Nüüd on Venemaa ja Türgi kord.
                  Vene õnn lõppes sellega, et nad siin EM-l mängivad.
                  Aga EM-l endal nad nüüd küll õnnelapsed pole, pigem on ebaõnne rohkelt( või on see meisterlikkuse puudumine, kuidas kellegil meeldib). Kreeka, Rootsi ja Holland mängiti üle mänguga!
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Nii kahju kohe, et makaronid kaotasid.. Luca, miks sa omasid ei päästnud??

                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Okei... süda vist vähe ei peksnud. Ma olin suht kindel, et kui asi penaltiteni läheb, siis Itaalia võtab oma. Õnneks mees teiselt planeedilt ehk Casillas tõi võidu koju. Tõenäoline on Saksamaa - Hispaania finaal ja seda ka ootan. Aga kõigile head jaanilaupäeva ja ärge end surnuks jooge, et saaks ilusti Hispaania võitu tähistada 29ndal.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                        Tõenäoline on Saksamaa - Hispaania finaal ja seda ka ootan..
                        Kuni Türgi on elus, pole miski tõenäoline, siiski, ma kardan, et Venemaa on Hispaaniale suurem oht, kui Türgi Saksamaale.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kuni Türgi on elus, pole miski tõenäoline, siiski, ma kardan, et Venemaa on Hispaaniale suurem oht, kui Türgi Saksamaale.
                          Kõik on võimalik. Aga Türgil on probleeme vigastustega, mis annab kindlasti oma löögi ja Saksamaa on juba kogemuste poolest favoriit. Teiseks on Venemaa ja Hispaania sarnase stiiliga meeskonnad, aga kuna klassivahe on pisut Hispaania poole, siis on ka nemad favoriidid. Mis ei tähenda aga seda, et kõik võib vastupidi minna. Ootan igatahes Saksamaa - Hispaania finaali, on põnevam, vähemalt minu jaoks.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Lohutamatult igav mäng oli. Jõudsin mitu korda kahelda, kas mul ikka on mõistust peas, et sellise jampsi peale aega kulutan. Aga vähemalt sai paha lõpuks palga. Üürike rõõmuhetk.
                            Hispaanlased vähemalt proovisid mängida. Mulle meeldis David Silva, kes ei lakanud üritamast.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              nyyd ootan türgi hispaania finalli ja hispaania nappi võittu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                nyyd ootan türgi hispaania finalli ja hispaania nappi võittu
                                Napi võiduga Sa küll midagi Türgi vastu ei tee Seal tuleb Türgile ikka 2-3 kolli 1. poolaeg lüüa, teine poolaeg nad saavad aru, et nad on kaotusseisus ja siis hakkavad hullupanema. (KIDDING)

                                Aga jah, Saksamaa-Türgi saab olema magus, edasi POOLFINAALIDE teemasse ->
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X