320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Põnn Vaata postitust
    Esimene post läheb ikka metsa .
    Ma mõtlen et 4:1 Hispaaniale ju kaotas(gruppi mängus).Sellest järeldan,et Venemaal läheb raskeks.

    Olen Venemaa poolt aga tuleb olla realist.

    Kommentaar


      OK. Ma ikka eksin. Ju siis- ka mina ei suuda oma lemmikute võidule alati loota, aga tahaks lohutada Venemaa fänne, et füüsisega peaksite Hispaania kotti panema - küsimus on nüüd selles, et keskkaitse esimesel poolajal rumalaid eksimusi ei teeks nagu avamängus.

      Kommentaar


        Venemaa pole 20 aastat jalgpallis isegi veerand finaali jõudnud(viimati jõudis siis kui oli nõukogude liit).Ma ei usu,et nad suudavad midagi võimsa Hispaania vastu hakkata.Aga kes teab see on ainult minu arvamus,mitte rohkem,sest ma arvasin et Holland võidab Venemaad,aga vat kaotas.

        Kommentaar


          Iga päev on uus
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ajalugu ajalooks, aga Venemaa koondis on hetkel ikka supertugev. Avamäng oli pask jah, aga järgmistes mängudes oli Venemaa ju selgelt üle. Hispaanial ei tule see mäng kergelt. Keskkaitse pole ka hispaanlaste tugevam külg ja ma usun, et Casillas ei suuda ka neid lõpmatuseni päästa.

            Kommentaar


              venemaa on ilusat mängu näidanud ja head ka. Samuti Hispaania. See mis Azzurri vastu oli, on teine teema...Itaalia vastu ei võida keegi play-off normaalajal.

              Kommentaar


                Huvitav on see, et Hispaanial on seekord nii palju õnne olnud.
                Võit penaltidega Itaalia vastu, Rootsile viimasel minutil võiduvärav, Kreeka vastu kaotusseisust välja tulla..
                Tavaliselt on Hispaania isegi mänguliselt veidi parem, aga kannatavad tohutu ebaõnne all. Seekord siis lõpuks on õnn ka nende õuele tulnud.
                See on iseenesest hoopis mõjuvam eelis Venemaa vastu.
                Ise siiski loodan, et finaali pääseb Venemaa.
                (Tegelt peaks vist kolima poolfinaalide teema alla)
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  edasi POOLFINAALIDE teemasse ->
                  Ma ise arvan ka nii, aga näe, kurat, keegi ei võta vedu
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Itaalia vastu ei võida keegi play-off normaalajal.
                    Nüüd on seda nii-nii mugav öelda, kas pole?
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Penaltid on loterii
                      hülge möla. lüüa peab oskama

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        hülge möla. lüüa peab oskama
                        Tõrjuda peab oskama.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          üra, a led dioot

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Nüüd on seda nii-nii mugav öelda, kas pole?
                            milles probleem?

                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            hülge möla. lüüa peab oskama
                            ilmselgelt peab oskama. Samas ma üldse ei kahtle, et kõik kes EM-il penalti lööma lähevad, osavad seda teha.

                            Ja kui ITA -SPA penaltitest rääkida, siis vaadake kuidas Casillas kõik löögi süünad ära aimab. Väidetavalt enne video pealt uurisid ja puurisid ITA meeste penalte. Ja näe oli kasu sellest. DeRossi ja DiNatale löögid olid head, aga Casillase vastu ei saanud. Ja Buffon pole kunagi parim penaltivõtja olnud

                            Kommentaar


                              ja mis moodi see loterii siis on, kui iker endale vastaste löömisharjumused selgeks teinud oli, kuid aimamisest on üksi vähe, kui löök on tugevalt ja täpselt posti kõrvale löödud. iker aimas grosso ja indiaanlase löögisuunad ära, kuid tõrjumiseks polnud võimaluse poegagi, sest löögid olid ülihead. aga kõik selles seerias ning kogu emil tõrjutud penaltid on olnud sitad - löödud just sinna, kust tippväravavahil neid kõige parem tõrjuda, kui suuna ära aimavad.

                              Kommentaar


                                Jah, tegelikkus on see, et lüüa peab oskama. Lööjal on igal juhul eelis ja arusaamatu, et sel tasemel seda ära ei suudeta kasutada. Väravavaht saab hea kodutöög oma võimalusi suurendada, aga perfektset lööki ära võtta ta füüsiliselt ei suuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X