320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    nU 2. poolfinaal pole enam alagrupimäng
    seda ma nagu oma arust väitsingi
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Nõustuks ühe eelkõnelejaga - ma juba ammu olen Ferreira suhtes arusaamatu - miks teda seal hoitakse?

      Kommentaar


        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Mille poolest Horvaatia võit üllatus oleks?
        No tõesti ei usu, et sakslased teist korda järjest nii mannetult esinevad ning lasevad horvaatidel mängu ohjad endale haarata. Horvaatia võit pole muidugi võimatu, kuid me näeme kindlasti palju tugevama mänguga Saksamaad, kui seda alagrupimängus nägime.

        Jalgpalli suurriigi jaoks algasid tõelised mängud alles nüüd. Kuues käik lükatakse nüüd sisse !

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          No tõesti ei usu, et sakslased teist korda järjest nii mannetult esinevad ning lasevad horvaatidel mängu ohjad endale haarata. Horvaatia võit pole muidugi võimatu, kuid me näeme kindlasti palju tugevama mänguga Saksamaad, kui seda alagrupimängus nägime.

          Jalgpalli suurriigi jaoks algasid tõelised mängud alles nüüd. Kuues käik lükatakse nüüd sisse !
          Kindlasti on olukord teine kui alagrupis, aga siiski ei nõustu, et Horvaatia võit nüüd eriline üllatus oleks.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            No kihlveokontorid asetavaad tõenäoliselt sakslased jälle favoriidiks. Oleks nagu võimalus raha teenida, aga...pigem Saksa edasimineku pealt. Motivatsioonina on neil alagrupimäng võtta ja emotsioonina praegune võit. Ei usu, et eksitakse.

            Kommentaar


              mäng tõi esile minu jaoks ühe suure üllatuse- mitte kuidagi kohe ei julgenud pakkuda, et värava võivad lüüa sellised ründestaarid nagu Nuno Gomes ja Helder Postiga. ja seda veel kahekesi ühes mängus sakslaste vastu. ma olin need ründajad juba täiesti mahakandnud. umbes nagu Eesti koondisel on Viikmäe vms.

              aga sellest hoolimata leian ma, et Portugalil pole suurturniiride finaali asja enne kui ei leita mõnda maailmaklassiründajat. kaua see Ronaldo ikka jõuab neid väravaid lüüa? ja nagu näha kui Ronaldo ei löö, siis ei löö keegi.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                kaua see Ronaldo ikka jõuab neid väravaid lüüa? ja nagu näha kui Ronaldo ei löö, siis ei löö keegi.
                Mitte keegi nagu Postiga ja Gomes, nagu näha. Korralik väravavaht tuleks enne koolitada pigem... muidugi ka ründajad on parajad naljad. Gomes on siiski sutike sümpaatsem javist ka suurturniiridel parem, kui oli Pauleta, kes oliminu mälu kohaselt alati totaalne suss

                Kommentaar


                  Olgu siis niiimooodi,tahan või ei ma seda tunnistada,aga kahjuks on Saksamaa veerandfinaalis.
                  Ja nüüd oleks aeg räääkida tänasest mängust

                  Türgi-Horvaatia.
                  Servet ei mängi,kuna vaevab põlvevigastus ja üleüldse puudub veerand tiimi Türgil,kuna vaevad vigastused.


                  2-1 Horvatskale.
                  Modric Modric Modric
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Ja mudugi sakslaste viimane värav oli jälle ebaaus sest oli näha kuidas ballac seda portugali mängijat selaga lükkas.

                    Kommentaar


                      Kui midagi oleks näha olnud, siis oleks see ära vilistatud. Selle teemakäsitluse võib praeguseks lõpetada. Ballack nägi et Ferreira võib pallini ulatuda ja aitas teda natuke, aga piisavalt delikaatselt, et kohtunik ei reageerinud. Ja kohtunike olukorda ei teinud ka kergemaks Ferreira, kes ei andnud ka eriti vileks põhjust.

                      Kommentaar


                        pole nüüd ei tea mis saksamaa fänn, aga tolles mängus olin saksamaa poolt.
                        väga nauditav jalgpall, kordagi ei olnud igav, mänguga oli isegi vist priit kuusk rahul.

                        Kommentaar


                          kartulikrõpsu reklaamnägu ütles kunagi nii: "Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win."

                          Kommentaar


                            Soory poisid ja plikad.
                            Hollandi- Venemaa mängus olen Venemaa poolt.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Soory poisid ja plikad.
                              Hollandi- Venemaa mängus olen Venemaa poolt.
                              No viska Viiis seljuhul
                              Russssia Russssia.
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar


                                Eriti põhjalikult ei õnnestunud eile vaadata, aga mida nägin - sakslased mängisid tublilt. Ühtlane koosseis ja kõva töö tõid võidu. Kindlasti mulle meelepärasem jalgpall kui portugaallaste trikitamine. Ronaldo ilmne näitemäng olukorras, kus Friedrich tegelikult põhjuseta kollase sai, jäi eriti tumeda momendina meelde.
                                Ballacki värav jättis küll veidi hapu maitse suhu. See tema väike tõuge Ferreira selga on just selline karistusala viga, mis kohtunikel liiga tihti märkamata jääb. Teisalt Saksa oleks võitnud vist nii ehk naa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X