320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 koosseisud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kes on too härra Silvestre Varela? Oskad ehk rohkemat öelda, lorenzo, kui Wikipedia?
    endine Sportingu ja Seleccao Sub-21 mängija. poisil läksid siin viimased aastad aia taha, kuid nüüd sattus läbi ime Portosse (oma osa oli kindlasti tasuta saamisel) ja hakkas kohe paugutama, jättes veel hooaja alguses kindla esiründaja Hulki koguni pingipoisiks. nüüd nad siis Falcaoga seal ees kõmmutavad üksteise võidu
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
      Babeli küsimus on jah väga segane ja samas kurb. Ühest andekast mängijast on Liverpoolis saanud treeneri ja administratsiooni ette-taha tõmmata nukk, kellel ei lubata isegi mänguminuteid teistes satsides koguda ja võib arvata, et tema mänguline stagnatsioon jätkub edasi kui viimase aja Benitezi poliitikat jälgida.
      Jajah, kõik on süüdi peale vaese miljonäripojukese. Olgu mees ja hakaku normaalsel tasemel jalgpalli mängima. Võib-olla siis tulevad ka kunagi maailmameistritiitlid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Portugali koondis-

        Väravas- Eduardo, Rui Patricio
        Kaitse- Bruno Alves, Ricardo Carvalho, Pepe, Paulo Ferreira, Jose Bosingwa, Rolando, Miguel
        Poolkaitse- Deco, Joao Moutinho, Raul Meireles, Cristiano Ronaldo, Miguel Veloso, Tiago, Duda
        Ründajad- Liedson, Simao Sabrosa, Nani, Danny, Hugo Almeida, Silvestre Varela
        Kas Nuno Gomes on l6petanud mängimise koondises v on liiga vana ja vigane v on ylejäänud ryndeliin juba sedav6rd paremast klassist, et teda enam koondise kandidaatide sekka ei arvata? Mu meelest on tegemist just sellise suurturniiride mängijaga kes on alati väga motiveeritud ja kogemustepagas on ka väga suur...

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
          Kas Nuno Gomes on l6petanud mängimise koondises v on liiga vana ja vigane v on ylejäänud ryndeliin juba sedav6rd paremast klassist, et teda enam koondise kandidaatide sekka ei arvata? Mu meelest on tegemist just sellise suurturniiride mängijaga kes on alati väga motiveeritud ja kogemustepagas on ka väga suur...
          Nuno Gomes pole ise ametlikult veel lõpetanud Seleccaod esindamast. tegelikult tuli siin isegi mingi koondist toetav reklaamikampaania välja, kus kasutati ka teda, kuid kohe tuli ka jalgpalliföderatsioonilt info, et tema koht pole selle reklaamiklipiga garanteeritud. Miks ma teda aga ei lisanud oli pigem see, et ta pole ju enam algkoosseisu ründaja Benficas. sel hooajal 3 väravat liigas ja 10 mängus osalenud. ja noh muidugi vana ka juba

          See nimekiri oli mu enda nägemus. Palju neid nimesid üldse tohib üles anda MM-ks? Kui rohkem kui 22, siis võib ju vabalt veel lisada Quaresma ja ka miks mitte Nuno Gomesi + veel kellegi väravavahtidest näiteks.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #20
            23 minu teada

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Miks ma teda aga ei lisanud oli pigem see, et ta pole ju enam algkoosseisu ründaja Benficas. sel hooajal 3 väravat liigas ja 10 mängus osalenud. ja noh muidugi vana ka juba
              Samas Almeida on samuti tihtipeale pingipoiss Bremenis ning mehe statistika koondises tunduvalt kesisem, kui Nunol. Selles suhtes kaldun arvama, et mehed tõenäoliselt omavahel võitlevadki teise tipuründaja koha üle ning lõplikke valikuid langetades kogemus ja varasemad näitajad koondises on kahtlemata Nuno trumbiks. Liedson omakorda on viimasel ajal kindel algkoosseisu tegelane olnud, ning on seda tõenäoliselt ka suvel.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                Samas Almeida on samuti tihtipeale pingipoiss Bremenis ning mehe statistika koondises tunduvalt kesisem, kui Nunol. Selles suhtes kaldun arvama, et mehed tõenäoliselt omavahel võitlevadki teise tipuründaja koha üle ning lõplikke valikuid langetades kogemus ja varasemad näitajad koondises on kahtlemata Nuno trumbiks. Liedson omakorda on viimasel ajal kindel algkoosseisu tegelane olnud, ning on seda tõenäoliselt ka suvel.
                ma ausalt öeldes ootaks siis sel juhul teiseks tipuründajaks hetkel Varelat. loodetavasti Queiroz enne MM-i peetavatel kontrollkohtumistel ka poissi proovib.
                Liedson oleks kindlasti number 1, kui muidugi mingi vigastus ei teki. Queiroz võib muidugi vabalt ka kõik mängud ühe tipuründajaga mängida, sest ründavaid resultatiivseid ääri on ju küllaga
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Liedson oleks kindlasti number 1, kui muidugi mingi vigastus ei teki. Queiroz võib muidugi vabalt ka kõik mängud ühe tipuründajaga mängida, sest ründavaid resultatiivseid ääri on ju küllaga
                  Ühega tõenäoliselt mängitaksegi, sest süsteem on minu teada juba pikemat aega 4-2-3-1 (4-5-1) olnud, nii Big Phili, kui ka Queirozi ajal. Sel juhul sellele positsioonile üle ühe back-up`i tõenäoliselt polegi vaja.

                  Kommentaar


                    #24
                    ronaldinho (& õige ronaldo) ja brasiilia on sama hästi kui võitnud !!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Ei usu, et brasiillased poolfinaaligi jõuavad.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Ei usu, et brasiillased poolfinaaligi jõuavad.
                        Mina olen aru saanud, et Brasiilia ja Hispaania on ülivõimsad favoriidid ja teiste võit oleks väike üllatus.

                        Argentiinal ei seisa ees just kõige kergem valik keda ründajatest kaasa võtta - Argentiina vist mängib 3 ründajaga, seega mm. võetakse ehk isegi 5 ründajat.
                        Messi ja Tevez peaks igal juhul koondisesse saama, ise loodan, et koondisesse saavad ka Lopez ja Higuian, lisaks on olemas veel ju ka Milito ja Agüero - ei usu, et kõik 6 kaasa võetakse.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui rääkida veel Inglise koondisest, siis ise tahaks näha selist algkoosseisu:
                          Hart
                          Wes Brown Ferdinand Terry A.Cole
                          M.Carrick
                          Lennon Lampard Gerrard A.Young
                          W.Rooney

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Mina olen aru saanud, et Brasiilia ja Hispaania on ülivõimsad favoriidid ja teiste võit oleks väike üllatus.

                            Argentiinal ei seisa ees just kõige kergem valik keda ründajatest kaasa võtta - Argentiina vist mängib 3 ründajaga, seega mm. võetakse ehk isegi 5 ründajat.
                            Messi ja Tevez peaks igal juhul koondisesse saama, ise loodan, et koondisesse saavad ka Lopez ja Higuian, lisaks on olemas veel ju ka Milito ja Agüero - ei usu, et kõik 6 kaasa võetakse.
                            Maradona ytles, et koondises on suvel kindel koht olemas ryndajatest vaid Palermol...

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Argentiinal ei seisa ees just kõige kergem valik keda ründajatest kaasa võtta - Argentiina vist mängib 3 ründajaga, seega mm. võetakse ehk isegi 5 ründajat. Messi ja Tevez peaks igal juhul koondisesse saama, ise loodan, et koondisesse saavad ka Lopez ja Higuian, lisaks on olemas veel ju ka Milito ja Agüero - ei usu, et kõik 6 kaasa võetakse.
                              Lisaks on veel Lavezzi, Palermo ja pooleteise tosina võrra muid variante, kes viimase kahe aasta jooksul koondisest läbi on käinud. Diego puhul miski ei üllataks. Kvalifikatsioonis on vahepeal ka 6-7 ründajat ja kõigest 4-5 kaitsjat koondisesse kutsutud. Aga nii muidu kaldun arvama, et Albicelestesi võimalused kiiluvad sel korral Armando treenerioskuste või siis täpsemini öeldes nende puudumise taha kinni.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                                Maradona ytles, et koondises on suvel kindel koht olemas ryndajatest vaid Palermol...
                                See peaks hoopis vastupidi olema tegelikult. Aga noh, Maradona viisid ei oma mingisugust loogikat. Keskkaitse paariks saab kindlasti vanadekodust päästetud Ayala ja Rolando Schiavi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X