320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 koosseisud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    2 kuud vist väljas nagu kuulda on, ehk ikka jõuab. Ega eriti vahet pole, kes neist kolmest (Escude, Abidal, Squillaci) Gallase kõrval mängib.
    minu arust see Sevilla keskkaitsepaar on täiesti pädev
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Tegeltju väga vahet pole ju kes teil platsil on. Ühe enam vähem ründaja ikka leiate, kuid teiste ül-d on ju juba enne turniiri teada. Istute 9. mehega kasti eest ja siis pikk ette ühele vennale ja loodate, et midagi juhtub. Kui juhtub on hea ja kui ei siis kordub EMi aegne vorm.
      Itaalia ja istub ainult üheksa mehega kaitses - oled kindel vä?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        minu arust see Sevilla keskkaitsepaar on täiesti pädev
        Domenechi juhtimisel pole ükski keskkaitse paar pädev viimasel ajal.

        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
        Sellise überründava süsteemiga ilmselt alagrupist kaugemale ei jõuaks.
        Ei ütleks, et minu soovitud formatsioon überründav on. Bordeaux on tihtipeale seda formatsiooni sellel hooajal kasutanud ja kaitsega pole neil üldjuhul probleeme olnud.

        99,9% olen kindel ,et Doemenech läheb 4-3-2-1'ga.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas count Vaata postitust
          aga mul , rumal nagu ma olen, tekkis üks imelik küsimus : NAH*UI TE SEDA IAQUINTA-t sinna koondisesse topite??? Kõige mõttetum ründaja ever! Ennem võtaks ma tarmo Neemelo või ükskõik kelel, Edgar Savisaar või kuradi ma ei tea kes. Olge palun endaga natukenegi ausad - Iaquinta pole mingi ründaja, ei migni musta töö tegija ega mingi jalgpallur, üks hunnik hädaldamist ainult!!!
          Iaquintal oli 2009 aasta väga hea. Alates eelmisest veebruarist (elik kuni vigastuseni) lõi Iaquinta Juve eest 17`s ametlikus mängus 13 väravat ja andis 4 väravasöötu. Lisaks suutis mees ka Azzurri ridades lüüa 4 kolli. Arvestades Juventuse koosseisu- ründajate positsioonide pärast on võitlemas trobikond tipptegijat, aga ründajaid keegi ässade söötudega toitmas pole- siis väga hea tulemus. Üleüldse on IQ väga alahinnatud ründaja, aga see selleks.

          Kommentaar


            #80
            no ribery ikka pingil ei istu. see on selge.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              no ribery ikka pingil ei istu. see on selge.
              On istunud päris mitu korda. Benzema samuti.

              Kommentaar


                #82
                Püüan siis teiste hulgas ka "maailma parima koondise" algüheteistkümne üle diskuteerida

                Väravas:

                Joe Hart- Veel kuu-kaks tagasi oli mees Birminghami eest täielik sangar. Kuid nüüd on Joe ning Siniste vorm langenud. Siiski peaks asjad järgneva 2 nädala jooksul ikka väga viltu kiskuma, et teda 3. märtsil väravat kaitsmas ei näeks.

                David James- Vanur on vigastusest üle saand ja Pompey eest täitsa talutavaid mänge teinud. Kui terve püsib siis ilmselt lennuki peale mees ikka pannakse. Algkooseisus väga näha ei tahaks.

                Rob Green West Hami eest sel nagu ka eelnevatel hooajal täitsa kenasti esinenud. Kui ainult suudaks need kohatised pirukaküpsetamised ära lõpetada, siis oleks minu silmis number 1. Kaasa ikka peaks saama ma usun.

                Paul Robinson- Blackburni eest see hooaeg täitsa korralikult esinenud üldiselt. Eks paistab, kas Fabio ta Egiptuse vastu koondisesse kutsub või ei. Millegi pärast kaldun ei poole.

                Ben Foster EI aitäh. Süsteem peaks ikka sedasi olema, et klubi eest mängides teenitakse koondisekoht, mitte vastupidi.

                Kaitsjad:

                Glen Johnson- Ainuke nõrgemavõitu lüli kaitseliinis minu silmis. Ründes on tubli aga kaitsetöö jätab soovida. Samas on paremkaitses seis üldse nutune ning Glen on igal juhul parim valik sel kohal.

                Wes Brown Lennukile ilmselt siiski saab tänu oma versatiivsusele, aga annaks jumal, et mängu mitte. Pole just ise igat ManU mängu jälgind see hooaeg, aga mõni mäng mis silma on hakand, kinnitab, et sellisel tasemel mees hakkama ei saa.

                Micah Richards- On Manchini käe all taas oma koha paremkaitses leidnud ning loodetavasti suudab oma pileti Aafrikasse lunastada.

                Matthew Upson Pole küll klubi eest teab mis hiilgehooaega teinud, kuid on sellegi poolest esitustega koondise eest Fabio usalduse võitnud. Kuid nüüd, kui Rio kapteniks ülistatud, on mänguaeg limiteeritud. Lennukist maha siiski ei tohiks jääda.

                Rio Ferdinand Uhuhuuu....vorm on mehel see hooaeg ikka väga ebakindel olnud ja ka vigastused kimbutanud. Kuid sellegi poolest sai kaptenipaela enda kätte ning loodetavasti annab see ka ta mängule positiivsema noodi.

                John Terry on minu arvates tegemas oma üht parimat hooaega ning kui välja jätta Evertoni vastu mäng eelmisel nädalal, on olnud vana kindlus ise. Kuigi kaotas kaptenipaela, on ta endiselt koondisele väga vajalik.

                Joleon Lescott Naases just vigastusest ning eks ole näha kas mees suudab end selle lühikese ajaga Capellole näidata. Kui suudab vormi leida, siis peaks kaasa saama, sest suudab ka vajadusel vasakul äärel mängida.

                Ashley Cole Pole küll oma klubi eest näidatud mängu koondisesse suutnud üle viia, kuid sellegi poolest on koht algkoosseisus kindel. Eks ole muidugi näha, millal mees uuesti terveks saab, sest kui kardetud 3 kuud osutubki tõeks, peab mees praktiliselt ilma korraliku mängupraktikata MM-ile minema.

                Wayne Bridge Korralik mängumees iseenesest, kuid vigastused ja suht kasin mänguvorm see hooaeg City särgis on mind pannud pisut kõhklema. Eks paistab, kas Fabio annab talle vaaraopoiste vastu võimaluse.

                Leighton Baines Ausalt öeldes näeksin teise vasakkaitsjana märksa enam hoopis noort Evertoni poissi. Tsenderdused on täitsa asjalikud ja kaitses oskab ka rabada.

                Poolkaitsjad:

                Gareth Barry peaks algkooseisus olema, kui just Fabio taktikat muuta ei otsusta.

                Frank Lampard Väga kahvatu olnud see hooaeg, kuid vaatamata sellele on kirja saanud 13 väravat. Lõviosa neist muidugi peanltitest, mille eest vastutab ta ka koondises. Algkooseisus peaks sellegipoolest figureerima.

                Steven Gerrard Sarnaselt Frankiele pole teinud väga säravat hooaega. Eks ka vigastused ole natuke kimbutand. Eks paistab, kas Fabio lükkab Siivi äärele või mahutab kuhugi keskele.

                James Milner Koha lennuki peal peaks kindlasti saama. Algkooseisukoha eest peab veel võitlema.

                Aaron Lennon Kuni jaanuarini oli mees teiselt planeedilt. Siis tuli vigastus. Kui nüüd suudab oma asja jätkata sealt, kust katki jäi, peaks algkooseisukoht kindel olema.

                Ashley Young Säravale eelmisele hooajale on järgnenud kahvatum aasta. Hakkab võitlema lennukile pääsemise nimel.

                Michael Carrick Algkooseisu mees küll pole aga soliidne mänguvorm lubab kohta meeskonnas.

                David Beckham Eks palju sõltub ta esitustest Milani särgis, kuid usun, et kaasa ta ikka võetakse.

                Joe Cole Iga mänguga hakkab üha rohkem tunduma, et vend ei suuda oma paar aastat tagasi kaotatud vormi üles leida. Aeg hakkab otsa saama ning ei imestaks, kui Fabio ta Egiptuse vastu minevast kooseisust välja jätaks. See tähendaks omakorda, et Aafrikasse Joe ei sõida.

                Theo Walcott, Owen Hargreaves, David Bentley, Matty Etherington, Tom Huddlestone, Jermaine Jenas jnejne Vist jääb ära, kui just üle enda varju ei hüppa.

                Ründajad:

                Wayne Rooney Ilmselt kõige asendamatum mees koondises hetkel. Olgu ta siis üksi või kaksi seal ees, temata ei saa.

                Emile Heskey Klubi eest kahvatu, aga mängud koondise eest on olnud rahuldavad ning ei imestaks, kui Fabio teda endiselt usaldaks.

                Carlton Cole Vigastusest tagasi ning kohe värav kirjas. Ülioluline mees klubile ning kui oma väravatelöömist jätkab, peaks ka koonidsekoht käes olema.

                Peter Crouch Pole küll teab mis ulmehooaegam teinud, kuid vajadusel on hea pingilt võtta ning pikka palli taguda tema peale. Seega peaks in olema.

                Jermain Defoe Hooaja alguses ülimas hoos olnud mehel on nüüd hoog raugemas. Sellegipoolest on tegu väga hea olukordade lahendajaga ning koondisekoht peaks olemas olema.

                Gaby Agbonlahor Eks sõltub, kas Fabio tahab rõhuda kiirusele või pikkusele ja jõule. Egipti vastu ehk saab end näidata.

                Darren Bent, Kevin Davies jnejne jäävad ilmselt maha.


                Selline oleks kooseis, mida tahaksin näha:

                ---------------Hart-----------------

                Johnson---Rio-------JT------Ashley

                -------------Barry----------------

                -------Lampard-----Gerrard--------

                Lennon---------------------Milner

                ------------Rooney---------------



                Fabio on aga sellist meelt ilmselt:


                ------------Hart---------------

                Johnson---Rio-----JT------Ashley


                Lennon--Barry----Lamps--Gerrard

                -------Rooney---Defoe/Heskey---

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                  Gignac
                  No ei vea see mees Prantsusmaa koondise taset välja, ei vea. Kodukamaral võib muidugi kõvasti mürada, aga rahvusvahelise taseme jaoks jääb Gignacil küll minu meelest puudu.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    No ei vea see mees Prantsusmaa koondise taset välja, ei vea. Kodukamaral võib muidugi kõvasti mürada, aga rahvusvahelise taseme jaoks jääb Gignacil küll minu meelest puudu.
                    Ei tahaks päris nõustuda.

                    Kommentaar


                      #85
                      mullegi meenuvad mõned üsna head koondise eest tehtud mängud. samas viimasel ajal ei ole ta hoog eriti hea olnud, see iseloomustab kusjuures tervet prantsuse koondislaste ringi, kes on olnud vigane ja kes muidu alla oma eeldatava taseme. klubides pole enamik eriliselt see hooaeg säranud.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        mullegi meenuvad mõned üsna head koondise eest tehtud mängud.
                        Fääri saartele mõistab isegi Zahovaiko väravaid lüüa.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #87
                          Gignacit on terve hooaeg vigastused kimbutanud ja ka hetkel on ta vigastusega eemal. Enamus arvatavasti hindab teda iirlaste vastu mängust, kuid ka siis mängis Gignac väikse vigastusega.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Fääri saartele mõistab isegi Zahovaiko väravaid lüüa.
                            tõsi. ma pidasin silmas pigem mänge leedu ja austriaga.

                            Kommentaar


                              #89
                              Esimesed pool tundi imestasin eile tõsiselt Dunga otsuse üle Ronaldinho kutsumata jätta. Mees ju jumalikus vormis. Järgmised pool tundi oli ta kadunud nagu vits vette...
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Esimesed pool tundi imestasin eile tõsiselt Dunga otsuse üle Ronaldinho kutsumata jätta. Mees ju jumalikus vormis. Järgmised pool tundi oli ta kadunud nagu vits vette...
                                Pandi man-marker peale. Sellisel juhul pannakse ta kinni täiesti suvaliste meeste poolt, ntx Raggi.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X