320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 - alagrupp D

    Saksamaa, Austraalia, Serbia, Gaana
    Mängud:
    13.06 SRB vs GHA
    13.06 GER vs AUS
    18.06 GER vs SRB
    19.06 GHA vs AUS
    23.06 AUS vs SRB
    23.06 GHA vs GER
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Saksamaa favoriit ja enne turniiri juba mängimas ka kui võimalikud kandidaadid terve turniiri võidule.

    Teine koht peaks olema üpris lahtine. Serbia on tõestanud end, kui potentsiaalne must hobune terve turniiri mõttes ja otsast lõpuni kvaliteeti täis. Gaana julgeksin panna nende järele. Ei ole küll Essieni, aga ka Rahvaste karikal saadi temata väga edukalt hakkama ning meeskond, millesse kuulus 9 eelmise aasta U20 maailmameistrit, on ka MM-ile sõitnud noorusliku koosseisuga. Muntari ja Rajevac on ära leppinud ning tänavuse hooaja klubijalgpalli Euroopa meister, koos palju kannatanud Appiahiga, hakkab seda noort meeskonda keskväljalt juhendama.

    Austriaaliast ma väga ohtu ei näe. Lisaks sellele, et Hiddinkit enam pukis ei ole, on ründeliin kehvapoolne. Samas kogemustega Premier League'i mehed Schwartzeri, Neilli ja Cahilli näol peaksid suuremast häbist päästma. Või mitte häbist, aga nende toel peaks piisavalt soliidne esitus tulema. Kindlasti parem, kui naabritelt Uus-Meremaalt. Ahjaa, Kewell FTW ka!

    Kommentaar


      #3
      Austraalia ja Serbia oleks unelmate edasipääs siit.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #4
        Viimasel ajal olen hakanud kahltlema serbia edasipääsus, mis tundus paar kuud tagasi üpriski kindel veel - kaotus Uus-meremaale ja endale 3 väravat lasta lüüa kameruni poolt just väga head valmisolekut mm. ei näita. Mis on saanud Serbia ülivõimsast kaitseliinist? samas tundeb, et väravaid osatakse lüüa. hetkeseisuga pakuks neile siiski Saksamaa järel teist kohta, sest ka Ghaana ja Austraalia on üpriski kõikuvat vormi näidanud. Peale ballacki vigastust tahtsin juba Saksamaa koondise maha kanda, aga ilmselt ma alahindasin saksamaa koondise teisi mängijaid, tegelikult on neil siiski väga arvestatav koondis, kes on võimeline üllatama, on ju Saksamaa viiamstel suurturniiridel vägagi hästi esinenud hoolimata, et pole oldud just suurimate favoriitide seas.
        Ghanal ja Austraalial pole minu arust mängijat kes oleks võimeline mängu saatust vajadusel piisavalt mõjutama, ilma Essienita ei näe Aafrika poistel 4. kohast kõrgemale asja. Austraalia nõrgimaks küljeks pean ründeliini, eks palju sõltub ka Cahilli vormist kes heal päeval on võimeline igasugusi imetegusid tegema.

        Kommentaar


          #5
          Ghanalaste viimane mäng Lätiga näitas küll selgelt, et neil poistel küll pole vähimatki edasipääsu lootust.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas tauri657 Vaata postitust
            Ghanalaste viimane mäng Lätiga näitas küll selgelt, et neil poistel küll pole vähimatki edasipääsu lootust.
            Nii karm nüüd küll ei maksa olla. Mängiti ikkagi eksperimentaal koosseisus ja kõik põhiässad korraga platsil ei olnud. Lisaks veel miinus Muntari faktor.

            Kommentaar


              #7
              Serbia on jah must hobune, kuid ei maksa unustada ka et Saksamaa on oma kõige suurema nime, Ballacki kaotanud. Peale selle on nende endine top väravakütt, M. Klose vananemas.
              Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

              Kommentaar


                #8
                Klose on vormist väljas tõesti, aga Saksamaal on veel kvaliteetseid ründajaid. Sõprusmängus Bosnia ja Hertsegoviinaga näitas end väga hästi ründaja Cacau, samuti on heas vormis Schweinsteiger ja keegi noor uustulnuk Marin lõi samuti teravusi. Saksamaa rünne on hea, aga probleeme tekib kaitseliinis.

                Kommentaar


                  #9
                  "Keegi noor uustulnuk" ..wtf ..Ilmne ülereageerimine minu poolt, aga juba eelmine suurvõistlus koondises ja terve hooaja werderi põhi ääreründajat kui uustulnukat kirjeldada... Not good!
                  Unistus väravaid löövast Klsoest on veel alles, aga tuhmumas iga hetkega. Keskväljal on väga mitu triblingut armastavat poolkaitsjat ja see teeb enesetunde heaks. Natuke on muret, et pole päris maailmatasemel karistuslöökide lööjat. Variante on, aga sellist Hässleri või Scholli tüüpi pole. Meie edu hakkab olenema sellest, kui kindlad on kolmik Neuer-Mertesacker-Friedrich. Teoorias on and võimelised väga hästi mängima, aga kerge mure on. Ei Khedira ega Schweini pole Fringsi või Jeremiase tüüpi väga all istuvad poolkaitsjad ja seetõttu võib kekskaitse jääda hätta keskelt tõusjatega.
                  Õnneks on alagrupp meil soodne ja esimesed kolm mängu tuleb case by case ära võtta.

                  Kommentaar


                    #10
                    Serbia ja Ghana mäng oli ilus. Aafrika poiste esitus oli väga hea, kiired/täpsed söödud. Hea meel, et nemad võitsid

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas tauri657 Vaata postitust
                      Ghanalaste viimane mäng Lätiga näitas küll selgelt, et neil poistel küll pole vähimatki edasipääsu lootust.
                      Mängu vaatasid? Ghana võitis.

                      Ei imestaks kui Ghana nüüd teisena edasi läheks. Austraalia vastu peaks ka võit tulema ja Saksamaa vastu võideldakse välja viik.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                        Mängu vaatasid? Ghana võitis.
                        kas sina mängu vaatasid?
                        ghaana oli läti vastu sitt mis sitt.
                        ime, et täna võideti. panin serbia peale korraliku summa ka muidugi
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #13
                          Väljendasin ennast valesti. Tahtsin öelda seda et Serbia vastu tuli võit ja minu arust olidi parem meeskond platsil.

                          Kommentaar


                            #14
                            Serblased olid küll seni kõige suurem pettumus sel turniiril. Kaitses letargilised, rünnakul üheplaanilised, keskväljal ideetud. Mitte mingeid riske ei võetud, veeretati taga kuni isu täis sai ja saadeti lõpuks tulemusetu pikk ette. Kuigi mul oli panus nende peal, siis ma lõpus juba tõesti lootsin, et Ghana nad ära karistataks. Ja Jehoova nuhtles neid ja fitti nägi et see hea oli.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ghana oli hea. Serbia suutis hea olla,siis kui jäädi vähemusse. Haige oli see Kuzmanovici tõmblemine, nagu ta ise aru ei saanud et käsi oli

                              Mul on tunne et Ghana võib midagi suurt veel teha. Siiani kahtlemata parim mäng.
                              AILTON

                              Kommentaar

                              Working...
                              X