320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp H

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Nii halvasti pole ma Hispaania meeskonda varem mängimas näinud.. uskumatu

    Kommentaar


      #17
      Barcelona sündroom.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Nii halvasti pole ma Hispaania meeskonda varem mängimas näinud.. uskumatu
        Kuni kastini mängiti hästi. See et edasi midagi ei suudetud tuleb ebaõnne ja Šveitsi kaitsele kirjutada.
        AILTON

        Kommentaar


          #19
          Hitzveldi kaitsemasin töötas suurepäraselt,ehk järgmistes mängudes luuakse ise ka rohkem olukordi.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #20
            Ütleks ausalt, et minu jaoks algas tõeline MM täna. Tšiili oli ülimalt sümpaatne ning Šveitsi koondise Inter-lik esitus tõi veel suurema sära silmadesse. Loodetavasti on õhtune lahing sama väärt.

            Ma väga Hispaaniat ei kritiseeriks, veidi naiivselt mängisid aga nad on tiim, kes peaks turniir jätkudes väga väga kiirelt kasvama. Muidugi küsimus on sellest, kas nad mingil imemoel kaheksandikfinaalist välja ei jää ning tõenäoline, et kaheksandikfinaalis tuleks neil sel juhul vastu minna Brasiiliale (usun, et nad oma grupi võidavad siiski).
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              "Kui Hispaania seda turniiri ei võida, saaab ainult süüdistada kolmandaid jõude - nagu näiteks 2002 MMi kohtunike töö vms. Hispaania on hirmuäratavalt tugevaim meeskond, nende peatamiseks mina rohtu ei tea."

              Vat kuidas sõnu pean nüüd õgima. Howard Webb tegi küll kõik et Hispaania selle mängu võidaks. 5 minutit lisaaega oli selgelt üleüliia ja Piquele jäi millegipärast punane kaart ka andmata kui shveitsi värava ajal ta seda palli seal jubedalt kätega kallistas..... VÄGA ILUS VÕIT SHVEITSILT! Hispaania on räige FAIL. saan oma sõnu süüa jeee
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Super! Hea töö Šveits! Kahju ainult, et Derdiyok enda võimalust ära ei löönud, tegi üksi tervele Hispaania kaitseliinile ära ja siis lõi posti. Põnevaks see grupp igatahes läheb.

                Kommentaar


                  #23
                  nojah, vaatasin mängu kahe jalgpalli võõra inimesega, ning šveitsi mäng neid jalgpalliusku ei viinud, otse vastupidi.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Kuni kastini mängiti hästi. See et edasi midagi ei suudetud tuleb ebaõnne ja Šveitsi kaitsele kirjutada.
                    Pigem väsimus ja kehva tiimitöö. Iniesta, Xabi Alonso ja Navas olid ainukesed, kes oma tasemel mängisid. Minu arvates vähemalt.

                    Kommentaar


                      #25
                      ''Kõikvõimas Hispaania''
                      Positiivne tulemus ja eelkõige üllatus.
                      #Manchester United
                      #Juventus

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Barcelona sündroom.
                        Võtsid sõnad suust. Vaba ruumi olemasolul suudetakse ilusti lükata ja kõik käivad käte peal, et maagiline jalgpall, aga pane kindel distsiplineeritud kaitse vastu ja järsku on kõik ideed otsas. Ebaõnnest on natuke kohatu rääkida, kui nt Navas peksab kõik tsenderdused kas vastu esimest kaitsjat või suure kaarega üle kasti. Aga no samas neile ilmselt samasuguses kaitsest lähtuvas stiilis mängivaid meeskondi enne veerandfinaali eriti vastu ei saa tulla, nii et võivad sellegipoolest veel kaugele jõuda.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Ebaõnnest on natuke kohatu rääkida, kui nt Navas peksab kõik tsenderdused kas vastu esimest kaitsjat või suure kaarega üle kasti.
                          See ei olnud navas vaid David Silva vist seal äärel kes üldse hakkama ei saanud. Navas oli seal äärel jälle supper just minumeelest. Lõpus ehk paar paasi läbi ei läinud aga sai palju paremini seal äärel hakkama.

                          Vincente ei osanud Ottmari poiste vastu mürki välja mõelda ja siis saidki ise sutsata. Tahaks väita et kohati treenerilt nõrk ettevalmistus poistele.

                          Kommentaar


                            #28
                            my bad, mõtlesin Silva ja kirjutasin Navas miskipärast.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Võtsid sõnad suust. Vaba ruumi olemasolul suudetakse ilusti lükata ja kõik käivad käte peal, et maagiline jalgpall, aga pane kindel distsiplineeritud kaitse vastu ja järsku on kõik ideed otsas. Ebaõnnest on natuke kohatu rääkida, kui nt Navas peksab kõik tsenderdused kas vastu esimest kaitsjat või suure kaarega üle kasti. Aga no samas neile ilmselt samasuguses kaitsest lähtuvas stiilis mängivaid meeskondi enne veerandfinaali eriti vastu ei saa tulla, nii et võivad sellegipoolest veel kaugele jõuda.
                              Duubeldaks selle jutu.

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma nüüd nägin seda olukorda ainult poole silmaga - Senderos taklas oma meest olukorras, kus viga sai; või nägin und?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X