320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp H

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Minu arvates on ka Busquets nii klubi kui ka koondise üks nõrgimaid lülisid.

    Aga ei nõustu Blue Rockiga. Esiteks on minu arvates Xabi Alonso sama palju kaitsev poolkaitsja kui Andrea Pirlo ja ega see Busquetski mingi kõva mängulõhkuja pole. Ma arvan, et need kaks hoiavad selle koondise päris hästi tasakaalus (lähevad küll mõlemad tihti ründesse, aga mitte nii agaralt) ning kui veel rohkem ründavaid mängijaid toppida, siis läheks tiimi tasakaal paigast ära.
    sigpic

    Kommentaar


      #47
      Tavaliselt kaotaja meeskond ikka neid vahetusi teeb ja arvatavasti saab näha Tšiili vastu Cesci, sest mis mees on Busquets Arsenali kapteni Fabregase kõrval, kes lõi see hooaeg 19 väravat!
      Igatahes ma olen Tšiili poolt siin alagrupis ja Hispaanial pole Alexise ja teiste Red Hot Chile Pepperite vastu lootust, arvan ma.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
        Tavaliselt kaotaja meeskond ikka neid vahetusi teeb ja arvatavasti saab näha Tšiili vastu Cesci, sest mis mees on Busquets Arsenali kapteni Fabregase kõrval, kes lõi see hooaeg 19 väravat!
        Igatahes ma olen Tšiili poolt siin alagrupis ja Hispaanial pole Alexise ja teiste Red Hot Chile Pepperite vastu lootust, arvan ma.
        Selline mees, kes hoiab palli ja lõhub mängu, mitte ei ehita seda ules?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Aga ei nõustu Blue Rockiga. Esiteks on minu arvates Xabi Alonso sama palju kaitsev poolkaitsja kui Andrea Pirlo ja ega see Busquetski mingi kõva mängulõhkuja pole. Ma arvan, et need kaks hoiavad selle koondise päris hästi tasakaalus (lähevad küll mõlemad tihti ründesse, aga mitte nii agaralt) ning kui veel rohkem ründavaid mängijaid toppida, siis läheks tiimi tasakaal paigast ära.
          Tasakaal jäänuks sellegi poolest, kui olnuks Busquetsi või Xavi asemel Cesc kolme mehe keskväljal olnud. Busquets-Xavi-Alonso on liiga kaitsva orientatsiooniga keskväljakolmik Šveitsi taolise, kaitses hästi organiseeritud meeskonna, vastu. Sarnaseid näiteid on Barcelona puhul klubitasandil nii mitmel korral nähtud. Ses suhtes võinukski eeldada, et Cesci taoline otsekohesem ja liikuvam olnuks tunduvalt parem rohi sarnases olukorras olnud.

          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
          ...sest mis mees on Busquets Arsenali kapteni Fabregase kõrval, kes lõi see hooaeg 19 väravat!
          Cesci kaasamine koosseisu on Hispaania vaatevinklist teretulnud, kuid meeste omavaheline võrdlemisi totter ja mõttetu, juba üksnes seetõttu, kuna mängivad sedavõrd erinevates rollides.

          Kommentaar


            #50
            Super Tšiili, ei ole normaalne see mismoodi šveits mängib.

            Kommentaar


              #51
              Mäng läks just nii nagu ma lootsin, Šveits suutis teha rekordi ja Tšiili võttis võidu Selles alagrupis läheb alles põnevaks.

              Kommentaar


                #52
                Masendav vilepartii järjekordselt. No kuidas sa annad punase kaardi sellise asja eest???
                Saudi-Araabia küll.. Siiski tundub, et Shveits on nii või teisiti edasi. Eelduseks, et suudetakse Honduurast vähemalt kahe väravaga võita. Ei tohiks olla keeruline.
                Aga jah Hispaania-Tsiili saab olema maiuspala.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Masendav vilepartii järjekordselt. No kuidas sa annad punase kaardi sellise asja eest???
                  Saudi-Araabia küll.. Siiski tundub, et Shveits on nii või teisiti edasi. Eelduseks, et suudetakse Honduurast vähemalt kahe väravaga võita. Ei tohiks olla keeruline.
                  Aga jah Hispaania-Tsiili saab olema maiuspala.
                  Kohtunike valdkonnas algus tundus ehk liigagi paljulubavalt, misjärel ootused ka edaspidise suhtes olid kõrgel. Kuid mõningad vilebrigaadid, nagu näiteks see viimane, sellisel tasandil ei tohiks eksisteerida.

                  Muidugi kõik on endiselt lahtine veel, aga siiski on selline tunne, et siiamaani endast kõige sümpaatse mulje jätnud Tšiili jääb alagruppi. Kuidagi raske uskuda, et Šveits Hondurasest jagu ei saaks ning olgem ausad, ka Hispaania on Tšiili vastu favoriit, hoolimata kõigest. Aga õnneks pall on ümmargune ka viimati mainitud mängus.

                  Kommentaar


                    #54
                    Uskumatu kui palju võimalusi siin raisati. Oleks vaid naabrite tasemel finishing olnud oleks ka kuskil 7-0 kandis mäng lõppeda.

                    Kommentaar


                      #55
                      'spaanlased mängivad korralikult tulega. Tšiili tahab vältida brassidega kokku minemist. Honduras on kohati asjalik, aga mitte kõigi minutite vältel ja kui juustu/kella/armeenugade mehed veidigi rünnata tahavad, siis on skalp seal lihtsalt võtmiseks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                        Uskumatu kui palju võimalusi siin raisati. Oleks vaid naabrite tasemel finishing olnud oleks ka kuskil 7-0 kandis mäng lõppeda.
                        Kurat, Aragones oli treener, kes oskas häid & kavalaid vahetusi teha. del Bosque eesmärgiks on vist mängida barcelonalikku jalgpalli, masendav.

                        Terve mäng siuke kahtlane tunne, et Bosque keerab selle MM-i meil tuksi.

                        Täna küll 2-0 võideti, aga tuleb tänada Suazot, et tal head päeva polnud, ühesõnaga see 2-0 ikka täiesti joppas.

                        Ramose, Pique, Xavi suunas ainult suured kiidusõnad. Fabregas oli hunnik sitta, Navase eksisteerimisest nõnda kaua ei saanud üldse aru.

                        Kommentaar


                          #57
                          fabregas tuligi ilmselgelt mängu korraldusega tempo maha võtta, see mis ta seal tegi ei olnud üldse tema moodi. ega del bosque vist ei ole sellest väravate vahe reeglist teadlik või on sveitsi pangas mingi summa ootamas

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas ÄSS17 Vaata postitust
                            ega del bosque vist ei ole sellest väravate vahe reeglist teadlik või on sveitsi pangas mingi summa ootamas
                            ega ei imestaks. mul siin paar hispaanlasest klienti igatahes seletasid, et võrdsete punktide korral saab otsustavaks omavaheline mäng ja samuti polnud väravatevahest kuulnud.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #59
                              Aga 2:0 on ju piisav küll. Hispaanial praegu +1 , Tšiilit peavad kindlasti võitma, see tähendab, et pärast viimast mängu on vähemalt +2 (kui võidavad minimaalselt ühe väravaga). Tšiilil praegu +2 ja kui Hispaaniale kaotavad on neil väravate vahe kõige paremal juhul +1. Seega viimases voorus piisab Hispaaniale igasugusest võidust, et alagrupist edasi saada. Tšiili peab siis muidugi lootma, et Honduras ei kaota šveitsile.

                              Kommentaar


                                #60
                                no, kui Hispaania võtab 1-0 võidu Tšiili üle, ning Honduras kaotab vaid 1-0 Šveitsile, siis on alagrupist edasi siiski Tšiili ning Hispaania.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X