320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    selge ju, et härra allus fifa kriitikale, mis järgnes heinze väravale.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      selge ju, et härra allus fifa kriitikale, mis järgnes heinze väravale.
      Ma arvan, et maailmas on ligi 300 miljonit inimest kes tahaksid talla peksa anda.

      Kommentaar


        #48
        Mitte, et kollaseid oleks vähe olnud, aga kas mitte see Sebialane, kes värava lõi ei oleks pidanud kollast saama? Peale väravat ta jooksis publiku poole ja hüppas üle vähemalt kahest-kolmest väljaku piirangust.

        Kommentaar


          #49
          Ma ei tea, vahepeal käis mingi jutt tõesti, et väljaku piiridest lahkumise eest tuleks kollane anda, aga seda pole eriti järgitud kuskil ning minu arust õige ka. Ilus näha, kuidas mängijad fännidega tähistama tormavad.
          sigpic

          Kommentaar


            #50
            Austraalia mängus, polnud tahtlik käsi seega fuck off kohtunik.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas elionpros Vaata postitust
              Austraalia mängus, polnud tahtlik käsi seega fuck off kohtunik.
              Käi persse. Käega värava takistamine. 100% punane kaart.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Käi persse. Käega värava takistamine. 100% punane kaart.
                Mai kuu jalka ajakirjas on analoogne olukord lahti seletatud, aitäh.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Ma ei tea, vahepeal käis mingi jutt tõesti, et väljaku piiridest lahkumise eest tuleks kollane anda, aga seda pole eriti järgitud kuskil ning minu arust õige ka. Ilus näha, kuidas mängijad fännidega tähistama tormavad.
                  Aga näiteks särgi seljast võtmisel või üle pea tõmbamisel antakse kohe kollane. Ega see hullem pole..

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Ma ei tea, vahepeal käis mingi jutt tõesti, et väljaku piiridest lahkumise eest tuleks kollane anda, aga seda pole eriti järgitud kuskil ning minu arust õige ka. Ilus näha, kuidas mängijad fännidega tähistama tormavad.
                    Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                    Aga näiteks särgi seljast võtmisel või üle pea tõmbamisel antakse kohe kollane. Ega see hullem pole..
                    Selle tõttu näeme meie, televaatajad, vähem mängijate kõhu peale kleebitud reklaamikesi, mille tõttu reklaamitellijad tahavad vähem raha maksta võistluste korraldajatele. Ning seda ei taha võistluse korraldajad.
                    Ehk siis see on rahas kinni. Tribüünilejooksmine on midagi muud.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                      Aga näiteks särgi seljast võtmisel või üle pea tõmbamisel antakse kohe kollane. Ega see hullem pole..
                      samahästi ju vett jooma minnes sa ei tohi väljakult lahkuda, ega jah need kohtunikud on veidi failerid, pole mõtet Okeaaniast ja Aafrikast kohtunikke tassida,

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                        Mai kuu jalka ajakirjas on analoogne olukord lahti seletatud, aitäh.
                        Mai kuu Jalka: "Ründaja tõmbab konksuga väravavahist mööda ja lööb peale. Pall tabab väravajoonele jooksva kaitsja kätt. Kaitsja on seljaga väljaku poole ega näe palli lendu ja käepuutest põrkab pall mängust välja. Kindel värav jäi tulemata."

                        Harry Kewelli käsi:


                        Aitähh.

                        Kommentaar


                          #57
                          Punane kaart on sellises olukorras ebaõiglane. Pennal pluss kollane oleks piisav karistus, eemaldamine peaks järgnema siiski ilmselge sihiliku määrusterikkumise korral.
                          Marko Kristal võttis äsjases Postimehe intervjuus käega mängu kokku nii:
                          Ma olen selle küsimuse üle palju vaielnud ja arvan, et kohtunikud ise ka täpselt ei tea, kuskohas see käsi on. On olemas lahtised käed, kinnised käed, käsi otsis palli, pall otsis kätt jne.

                          Minu arusaam on selline – kui pall puudutab kätt ja sellest muutub palli lennusuund, siis see on käsi. Kui pall riivab kätt ja sellest midagi ei muutu, siis see minu jaoks ei ole käsi.

                          Kohtunike tõlgendus on ka see, et kui ma seisan loomulikus asendis ja mulle lüüakse vastu kätt, siis see ei ole käsi. Aga kes see ütleb, milline on minu loomulik asend? Siin on palju tõlgendamise võimalusi.

                          Aga põhimõtteliselt loetakse käeks kätt õlast sõrmeotsteni.

                          Kommentaar


                            #58
                            vapsee vastu õlga ju

                            Kommentaar


                              #59
                              Biitsepsi filigraanset muljumist ignoreerime?

                              Kommentaar


                                #60
                                Arvestades kohtuniku positsiooni väljakul,siis polnud objektiivset kätt näha võimalik,et fikseeris abikohtunik,aga punane õige kui juba "käega" fikseeriti,siis ei jäänudki üle kui punast näidata ja penalt,aga Austraalaste mäng oli super.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X