320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    for fuck's sake. sul ilmselgelt puudub kas võime lugeda, võime aru saada või siis mõlemad.

    ma räägin sellest, et eksimusi ei ole tegelikult keskeltläbi rohkem kui tavapäraselt. kohtunikud on samuti inimesed ja millest eeldus, et nad hakkavad turniiril järsku paremini vilistama ega tee enam ühtegi viga, kui läbi terve hooaja on olukord samasugune olnud? seejuures kuus kohtunikku oleks näiteks minu meelest igati mõistlik lahendus, aga hetkel neid, nagu ka videokordusi ja jumal teab veel mis imevidinaid, ei ole, seega mis mõtet on selle üle kräunuda. samas on sul alati võimalus fifasse kiri saata ja tutvustada neile oma suurepäraseid plaane nagu "hakkame ära lugema väravaid, mida pole tegelikult olnud" või siis muid kavalaid skeeme, mis kohtunike eksimused nullini viiksid. milleks raisata aega mingi tühise foorumi peale, kui maailm ikka nii hirmsasti parandamist vajab.

    ja mis jaanalinde puudutab, siis mulle isiklikult käivad inimlik lollus ja tühi mölisemine neist elukatest märksa rohkem närvidele.
    nagu näha tolerantsi puudus on siin foorumis päris suur. paistab et oma arvamust ja mõtteid ei tohi enam üldse avalikustada ja teistega jagada kui nn. foorumikunnide heakskiitu pole. puudutab ka muid teemasid.

    muide aitäh sulle, ma enam ei hakka oma aega raiskama vaidlustele, sest nagu näha puudub enamus foorumlastel üldse huvi arutleda mingil teemal ja ka näha asju teises valguses, olenemata sellest kas see langeb kokku nende arvamusega või mitte.

    omalt poolt vabandan, et tekitasin off-topicut siinsetes MM-de teemades, sest tegelikult oli vist üks parem teema selleks.

    seniks rohkem tolerantsi ja avarat silmaringi!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      nagu näha tolerantsi puudus on siin foorumis päris suur. paistab et oma arvamust ja mõtteid ei tohi enam üldse avalikustada ja teistega jagada kui nn. foorumikunnide heakskiitu pole. puudutab ka muid teemasid.
      Kirjuta kaebus kuskile.

      Minu hinnangul äärekohtunik tegi täna Uruguayle liiga, kuid sellegi poolest ei soovi ma videokordusi näha. Sellised kohtunike eksimused teevadki jalgpalli ägedaks. Isegi Robin van Persie oli kindel, et värav ei lugenud, jalutas ta niivõrd rahulikult (pettunult) edasi pärast "väravat". Shit happens.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        keegi pole kunn ja arvata võib loomulikult alati, aga mul näiteks isiklikult on see viga küljes, et kui mõte tundub rumal, siis nii ka ütlen. vahel läbi lillede, vahel ka üsna otse. see omakorda on jällegi ainult minu arvamus ja ka sellest ei pea hoolima.

        arutletud sai ju antud teema üle kõvasti ja algul ka täitsa asjalikult. seekord juhtus lihtsalt nii, et paljud polnud sinu seisukohaga üldsegi nõus. siis sai veel lisaks argumentidest mingil hetkel ühtede ja samade kinnisiideede korrutamine pluss sõnade väänamine, mille peale tuligi vähe teravam reaktsioon. nagu öeldud, selle kõige pärast ei tasu omakorda ülemäära solvuda.

        peace.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          nagu vincu postitatud pildilt näha, siis polnud äärekohtunik suluseisu liinil, kuid otsus oli siiski õige, sest mingit sulgu seal polnud. otsepildis tundus kahtlane, kuid kordusest(ja ka sellelt pildilt) oli näha, et kehad on samal joonel ning mingi jalavibutuse järgi sulgu ei võeta. nibin-nabin, kuid siiski õige otsus. nagu ma kuskil teises teemas kirjutasin, siis räme kärn pandi maha hollandi-kamerun mängus.

          arusaamatu oli aga poolteist minutit lisaaega lisaajale.

          ps. olin uruguay poolt, kui keegi tahab erapoolikuses süüdistada.
          Uruguaylastele võis see olla 100% suluseis, aga hollandlastele täiesti puhas olukord. Seitsmendas klassis õpitakse parrallelseid sirgeid, monteerijal pole see kooli etapp kindlasti vahele jäänud(, suva mis maast jutt oleks.) Kohtunikud ei pea olema mingid kotkasilmad.

          Pall on ümmargune, seekord veeres Uruguay võrku.

          Kommentaar


            #80
            Einoh, napp suluseis muidugi oli aga rõhk sõnal napp - eriliseks kohtuniku veaks seda pidada ei saa. Esimesel poolajal kui vist Forlanile pikk pass ette anti, oli kohtuniku eksimus selge - vahe oli kaitsjaga mitukümmnend sentimeetrit - aga antud olukorras oli eksimus õnneks väike ja kokkuvõttes võitis Holland teenitult. Selliste ülinappide olukordade puhul, kus piltlikult öeldes küsimus selles kas ründaja jalg on eespool, kui kaitsja t..a, ei aitaks alati ka kümmekond kohtunikku ega videokordused.

            Aga nüüd loodan vaid Saksamaa - Hollandi finaali. See oleks klassika, raisk! Vel kaks aastat tagasi olin EM-il GER-ESP vastasseisus lõunapoolsemate tüüpide poolt aga kahe viimase mängu (ja hispaanlaste senise suht uimaste esituste) põhjal olen selles paaris veendunud fritsude pooldaja.
            Aga noh, isegi kui sakslassed kaotavad, tulgu vähemalt sama kõva mäng kui esimene poolfinaal.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              keegi pole kunn ja arvata võib loomulikult alati, aga mul näiteks isiklikult on see viga küljes, et kui mõte tundub rumal, siis nii ka ütlen. vahel läbi lillede, vahel ka üsna otse. see omakorda on jällegi ainult minu arvamus ja ka sellest ei pea hoolima.

              arutletud sai ju antud teema üle kõvasti ja algul ka täitsa asjalikult. seekord juhtus lihtsalt nii, et paljud polnud sinu seisukohaga üldsegi nõus. siis sai veel lisaks argumentidest mingil hetkel ühtede ja samade kinnisiideede korrutamine pluss sõnade väänamine, mille peale tuligi vähe teravam reaktsioon. nagu öeldud, selle kõige pärast ei tasu omakorda ülemäära solvuda.

              peace.
              vincent, kogu austuse juures pole mul tegelikult sinu vastu midagi. ma pole mingi solvuja tüüp.

              lihtsalt soovitus- kui rumal ka mingi idee võib olla, alati on mõistlik tekitada diskussioon. inimesi on ju erinevaid, erinevate mõtete ja ideedega, arusaamadega.
              minu moto on näiteks selline- aru saada miks inimene mõtleb teisiti, miks on teise arusaamaga asjadest kui mina.
              eks muidugi igaühel oma arusaam elust ja asjadest.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                minu moto on näiteks selline- aru saada miks inimene mõtleb teisiti, miks on teise arusaamaga asjadest kui mina.
                Kas sa praegu näiteks saad aru miks ma sind perse saadan?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #83
                  Uruguay was robbed

                  Kommentaar


                    #84
                    Mina olen põhimõtteliselt väikeriikide poolt. Hollandi fänn juba 22 aastat. Lõpuks ometi on Holland suutnud oma potentsiaali realiseerida ja üle pika aja taas MM finaali jõudnud. Samas on ka Uruguai väga sümpaatne koondis ja loodan, et nad võidavad pronksi.

                    Holland vs Saksamaa oleks muidugu musi finaal. Aga arvan, et ESP võidab GERi. Ja finaalis võidab Holland Hispaaniat. Selle paari (NED vs ESP) muide ennustasin finaali juba enne MM-i. Dokumenteeritud.

                    Riik, rahvaarv, pindala. Saksamaa on ikka räme koljat.

                    GER 81,7 milj, 357 000 km2
                    ESP 46 milj, 504 000 km2
                    NED: 16 milj, 41 500 km2
                    URU: 3,5 milj, 176 215 km2
                    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                    http://www.jkpiraaja.ee/

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Edson Vaata postitust
                      Riik, rahvaarv, pindala. Saksamaa on ikka räme koljat.

                      GER 81,7 milj, 357 000 km2
                      ESP 46 milj, 504 000 km2
                      NED: 16 milj, 41 500 km2
                      URU: 3,5 milj, 176 215 km2
                      Ma arvan, et selliste numbrite juures pole enam suurt vahet (Uruguaai välja jättes) - kui rahvaarvuga on mingi kriitiline piir ületatud, siis tuleb lihtsalt need pärlid üles leida ja kõik hakkab olenema pigem treening- ja skautimise süsteemist kui rahvaarvust.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Ma arvan, et selliste numbrite juures pole enam suurt vahet (Uruguaai välja jättes) - kui rahvaarvuga on mingi kriitiline piir ületatud, siis tuleb lihtsalt need pärlid üles leida ja kõik hakkab olenema pigem treening- ja skautimise süsteemist kui rahvaarvust.
                        Nojah, pmslt nõus. Vaadates viimaseid maailmameistreid, on see maailmameistriks saamise kriitiline piir kuskil 40 - 60 miljonit. Seega Holland oma 16 miljoniga kuulub selgelt väikeriigi alla, kelle võit oleks väga meeldiv üllatus.

                        2006 Itaalia 60 milj
                        2002 Brasiilia 192 milj
                        1998 Prantsusmaa 65 milj
                        1994 Brasiilia 192 milj
                        1990 Saksamaa 82 milj
                        1986 Argentiina 40 milj
                        1982 Itaalia 60 milj
                        1978 Argentiina 40 milj
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          #87
                          Kui Mark Van Bommelist saab maailmameister, siis pole see mäng mitte sittagi väärt.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kui Mark Van Bommelist saab maailmameister, siis pole see mäng mitte sittagi väärt.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              arusaamatu oli aga poolteist minutit lisaaega lisaajale.
                              Van Bommel otsustas pärast vea tegemist ja löögiliigutust Fernandezi suunas haavata saada. Sellele järgnenud karistuslöögist tuli Uruguay teine värav.

                              Kommentaar


                                #90
                                Eile vaatasin peale poolfinaali veel närvide rahustuseks 2010 CL finaali.
                                Krt, täpselt samad näod mängivad kes poolfinaalides: Sneijder, Robben, van Bommel, Müller, jne + kari brasse.

                                Ainult teist värvi särgid on seljas ja ära jagatud kahe tiimi peale

                                Maailma tipp on ikka kitsas ja van Bommel on tegija.
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X