320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kas kineskoopteleri vaatamine on siinses meesšovinistlikus foorumis keelatud?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?
        Ma ei oskagi öelda. Minu jaoks töötas imeliselt. Samas mulle väga meeldivad kosmoseoopused.

        Ja milles teema? Ilmselt on tänapäeva vaataja jaoks tegu aeglase mõtisklusega. Kui sulle meeldis Tarkovski Solaris, siis see klikib. Kui fännad marveli koomiksifilme, siis pigem ei.

        Kommentaar


          Hea küll. Viimased kosmoseteemalised filmid, mida nägin, olid juba jupp aega tagasi The Martian ja Gravity. Need istusid. Marvelit väga ei fänna.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Hea küll. Viimased kosmoseteemalised filmid, mida nägin, olid juba jupp aega tagasi The Martian ja Gravity. Need istusid. Marvelit väga ei fänna.
            Siis peaks meeldima.

            Kommentaar


              Ma just ütleks, et mulle Ad Astra ei meeldinud, sest marslane meeldis. Ad Astra käitus teaduslikkusega kuidagi kergekäeliselt. Kuubaasi gravitatsioon, mingid piraadid, vahemaad ja ajad olid kuidagi nihu. Väga lihtsustatud protseduurid jne. Samas, visuaalselt oli ilus ja psühholoogiliselt põnev.


              Vaatasime pihviga JoJo Rabbiti sellesama foorumi tõttu ära. Jäime mõlemad rahule. Ei taha mingit kunstispetsi teeselda, aga film jättis väga mitmetasandilise mulje ja absurdne huumor ei rikkunud midagi ära, pigem andis juurde.

              Kommentaar


                The Whiskey Bandit sellist filmi on keegi näinud? 90ndate Ungari, sovjettide langus ja kapitalismi õitseng. Täielik kaos noores riigis.

                Kommentaar


                  Olen ka aegade algusest sci-fi fänn olnud, aga Ad Astrale annaksin ikka väga kesise hinnangu. Mulle tundus, et potensiaal jäi realiseerimata seal.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Õiglus linastub HÕFFil! Maailm on uutmoodi.

                    Kommentaar


                      Kas 1917 on parim sõjafilm maailmas? Ei julge päris sellele alla kirjutada, sest Dunkirk on ju ka olemas ja veel posu muid klassikuid, aga kindel on see, et ka 1917 on kindel klassik ja üks neid kõige paremaid. Olin filmi kohta veidi valesti lugenud ja sain aru, et ees ootab reaalajas film one-take tegutsemisega. Päris nii polnud, film kestis ajaliselt vist ööpäeva, aga need paari pausi järel tekkinud väga pikad justkui järjestikkuselt võetud kaadrid olid imelised vaadata.
                      Film pole selline kohene tähelepanu, valmis, sõda, vaid aeglaselt süvenev õõv, mis keerab vinti üha rohkem peale. Esimese hooga tundub, et on sõjaline "Sõrmuste isand", kus kaks tegelast lihtsalt kõnnivad ja arutlevad, aga üha rohkem ülesande arenedes läheb asi verisemaks ja kriitilisemaks. Sisust nii palju, et kaks sõdurit saavad kriitilise ülesande viia teisele väeosale teade, et neid plaanitakse lõksu tõmmata ja et nad peaksid planeeritava rünnaku ära jätma.
                      Võitlus, peitmine ja jälitamine varemetes linnas oli üks sõjafilmiloo parimaid.
                      Ülitugev film, Oscaritel samas neile pöialt ei hoia, aga tehnilisi peaks kõvasti saama.
                      Tisse polnud, filmis oli vist üldse kaks naistegelast, keda oli näha umbes kaheks minutiks.

                      Kommentaar


                        Kui jutuks läks tooks esile kolm vana klassikut, mis mu meelest nii top sõjafilmid (koos Dunkirkiga), et järgmisteni on tükk maad: Paths of Glory, Bridge Over the River Kwai ja Patton. The Longest Day on mul veel nägemata, seda kiidetakse ka väga. Peaasi et private ryanist keegi ei räägi selles kontekstis
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ma nimetaks veel Stalag 17, U-Boati, Full Metal Jacketit. Grave Of The Fireflies vist ei lähe päris sinna?

                          Kommentaar


                            Platoon ja Apocalypse Now.

                            Kommentaar


                              Minu top 10 sõjafilmi, päris raske on neid liigitada, mõni film nagu on ja samal ajal ei ole. Ehk sellised veidi kahtlasemad jätsin välja.

                              1. Apocalypse Now 10/10

                              2. The Deer Hunter 9,5/10

                              3. Come And See 8,5/10

                              4. Das Boot 8,5/10

                              5. Paths of Glory 8,5/10

                              6. Full Metal Jacket 8,5/10

                              7. Saving Private Ryan 8,5/10

                              8. Platoon 8/10

                              9. The Bridge of the River Kwai 8/10

                              10. Dunkirk 7,5/10

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Kui jutuks läks tooks esile kolm vana klassikut, mis mu meelest nii top sõjafilmid (koos Dunkirkiga), et järgmisteni on tükk maad: Paths of Glory, Bridge Over the River Kwai ja Patton. The Longest Day on mul veel nägemata, seda kiidetakse ka väga. Peaasi et private ryanist keegi ei räägi selles kontekstis
                                Kamoon, Reamees Ryani päästmine oli lapsena mu lemmik film. Sain Van Damme vamustusest üle. Pole vist üle 10 aastat vaadanud, aga mälestused on ainult head sellest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X