320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sam'i kohta vastas eston. Rõhutaks veel ka asjaolu, et Boltoni kaitse oli suurepärane. Kui sul ei ole nii palju raha kulutada, kui SAF'il või kui sa ei juhtu olema üks mõnest geeniusest, nagu kehva silmanägemisega prantslane, siis on üpris keeruline saavutada edu põhimõttega "lööme teist alati ühe rohkem". Geeniust silmapiiril polnud, ning seetõttu peaks minu nägemuse kohaselt Newcastle'i suurune klubi mängima mõnevõrra Kevini käekirjast negatiivsemalt, et euroopasse jõuda. Ta lihtsalt ei saa endale lubada neid mängijad, kes tema käekirja suudaks suurte vastu välja mängida.

    No eks ma saan ka klubi toetajatest aru - ootused olid sama kõrged nagu alati ning kui need ei täitunud, siis oli igasugune muutatus juba ok. Vt ka Inglise koondis. Tean seda meeleolu, olen näinud, kuidas mu enda klubi juhtkond vahetab Et Teli Peytari vastu.

    Aga tegelikult suutsin ma vist jätta mulje,et ma just Sam'ile suusaandmist hirmsitaks mõtteks pean. Tegelikult seda suudan ma veel mõista. Just Keegani palkamine on see uudis, mis üllatas mind hommikul isegi rohkem, kui teade Ines Karu röövimisplaanist. Tule taevas appi! Kaks korda sain järjest öelda. Nagu kaks peaministrit. Mõistus maailmast otsas!

    Aga ok. Mõned võibolla usuvadki, Keeganisse, aga asja juures on veel üks väga murettekitav nüanss. Teie jaoks, siis, kallid sõbrad, minuga on umbes nii nagu Ince arvas. Nimelt kannavad sellised ostused endaga alati ka mingit sõnumit, ning minu jaoks on selle otsuse sõnumiks ambitsioonitus. Harry ja Kevin ei peaks olema inglismaa suuruselt kolmanda staadioniga klubi ambitsiooni tase. Isegi Tottenham pani paremaks, kuigi sellest pole abi, sest nn Tottenheimi faktor nullib kõik hea niikuinii alati ära, aga nad vähemalt üritavad. Respekta! No ja sarnast käekirja peaksite teie ka eeldama, mitte siin oma põhjendamatut rõõmu väljendama.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      kas täna mängu näeb?

      Kommentaar


        Hunt ei näita.
        Täna on keskväljale põhimeeste hulgast valida 3 mängija hulgast, kes kõik on ääred. Ilmselt tuleb siis 4-3-3 mängida

        Kommentaar


          urmas arvas, et molly's peaks näitama. kohtume seal?

          Kommentaar


            smith on vigastatud või?

            Kommentaar


              Punase sai eelmine mäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                smith on vigastatud või?
                Smith, Butt ja Emre jätsid mängu punastega vahele.

                Kohapeal viibinute sõnutsi olevat trottersid täna mõlemad trahvikastid porri tammunud ...
                ... ja varumeeste pink oli täna sümpaatselt nooruslik
                299195

                Kommentaar


                  Titus Bramble tegi täna taas oma ära!

                  Kommentaar


                    "Bramble will re-join Newcastle before the transfer window closes, because if entertainment is what the Geordies want, then you can't get much better than a quality Titus trademark moment of madness!"

                    Kommentaar


                      ebaterve huumor http://www.soccernet.ee/news.php?id=18396

                      ütleme nii et brambel on ka parem ründaja kui ameobi ja ameobi on ka parem keskkaitsja kui brambel

                      Kommentaar


                        Saab keegi mulle privada mjikk´u moblanumbri, oleks vaja ASAP.

                        E: olemas.
                        Last edited by vandersell; 24.01.08, 15:18. Põhjus: infoajastu
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          avalikud t2nus6nad sellile.
                          homme teleka ette ja kui ma ilmun ekraanile, siis palun suurt kisak2ra yle pubide.
                          ja kui kellelgi on veel soove, sest et urmasel n2iteks oli, siis andke mulle enne m2rtsi algust teada, sest siis on tyneside ja kylask2ik ja v6in k6ike kaasa v6tta sealt. ja siinkohal avalikud t2nus6nad indrekule. kyll inimesed on ikka toredad.
                          tervitused.

                          Kommentaar


                            OT: http://www.postimees.ee/250108/esile...tish-newcastle

                            Kas seesinane tähendab nüüd, et NC Brown kaob lettidelt-pubidest praeguses mahus?
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                              avalikud t2nus6nad sellile.
                              homme teleka ette ja kui ma ilmun ekraanile, siis palun suurt kisak2ra yle pubide.
                              Plaanid striikida?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Seda ju ei näidata tänapäeval enam :S
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X