320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris hale kuidas kohtunikud unitedi mänge ikka vilistavad. Kõigepealt ei vilistata sulgu ära ning siis antakse veel penalt ja punane kaart ka olukorras kus kontakt oli minimaalne.

    Kommentaar


      Mul on lihtsalt häbi.
      Tõenäoliselt kõige naeruväärsem otsus kohtuniku poolt mida kunagi näinud olen.
      Uskumatu.
      (ja mina olen ManU fänn)
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        OH here we go lol
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          asi hakkab juba imelikuks minema, järjekordne penalti old traffordil ja kahtlane punane kaart. see tuleb ManU fännilt btw

          Kommentaar


            Manu on mu meeltes ikka plusspooles olev sats,aga selliseid kingitusi pole neile küll vaja teha,mäng on eos ära tapetud! ei viitsi rohkem vaadata,kardan,et üks punane tuleb veel ja seis umbes 5:1,aga noh sitta sellest! Kohtunikud ahju!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Üsna jube. Vaene QPR.
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                ei saa aru jaa, et mis türa Mõlemal kohtunikul hakkas: ühel, et sulgu ära ei võtnud ja teine, et punasega karistas. kamp idikaid.

                a üks asi tekkitab endiselt hämmastust. kurat, kui on teada, et mingi relegatsiooniohus olev sats tuleb vastu ja ilmselt on oodata tavapärast 8-mehega-kaitses-kükitamist, siis berba on ju kõige õigem vend neid lukke seal lahti muukima. faking hell noh.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  fucking disgrace.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Jube häbi on.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Hihi. nägin kah. Polnud paha vilekombinatsioon.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        ei saa aru jaa, et mis türa Mõlemal kohtunikul hakkas: ühel, et sulgu ära ei võtnud ja teine, et punasega karistas. kamp idikaid.

                        a üks asi tekkitab endiselt hämmastust. kurat, kui on teada, et mingi relegatsiooniohus olev sats tuleb vastu ja ilmselt on oodata tavapärast 8-mehega-kaitses-kükitamist, siis berba on ju kõige õigem vend neid lukke seal lahti muukima. faking hell noh.


                        Äärekohtunikult väga ränk eksimus, aga ilma suluta oleks punane siiski õige olnud! Kuid paraku on see kõik ainult oleks. Korralik kassjak vilemeestelt!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
                          aga ilma suluta oleks punane siiski õige olnud!
                          no ei. või manu mehe puutumise eest on automaatne punane?
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            no ei. või manu mehe puutumise eest on automaatne punane?
                            See ehk aitab.
                            The Laws of the Game state a player who commits an offence which denies an obvious goal-scoring opportunity, should be sent off.
                            mis muidugi ei õigusta äärekohtuniku eksimust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              no ei. või manu mehe puutumise eest on automaatne punane?
                              Viimase lootuse veast oled midagi kuulnud? Kui ei ole, siis seda see täpselt oli! See ei loe, et kaitsjad seal kõrval samal liinil olid, aga reaalselt ilma veata, oleks üksühele olnud ja see võrdub punasena. Reeglid on sellised! Aga ma ei viici siin täristada! Kokkuvõttes oli see otsus enivei vale!

                              Kommentaar


                                Häbi raisk, mulle ikka ei jõua kohale kuidas sellisel tasemel sellised vigu tehakse - jah, Mestriliigas annab Salong kolm suvalist punast(kuigi ta ise seletas oma punased pärast lahti), kuid kui mängitakse premmi mänge? Tooge videokordused kurat.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X