320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Ausalt mängides mina sain kogusummaks 10 punkti, nagu Teet Allas. Mina pakkusin saalijalgpallis meistriks FC Ararati.
    Minul täpselt sama lugu.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
      Kas keegi ise seda nn mälumängu kaasa mängis? Kui jah, siis palju punkte saite?
      Mul tuli 8 punga
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        Mikk-Mario Mõistlik.
        ehk siis ainult üks mees, aga kahe eesnimega. On nüüd arusaadav?
        Et siis kui paha poiss on-on Mikk ja kui hea-siis Mario?

        Kommentaar


          Lasnamäele ja kristiinesse käib postiljon vist valga kaudu ja jalgsi...

          edit:lasnamäe postiljonide ees vabandan!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            talutav peldikulektüür

            Kommentaar


              Saan ma aru, et Petersoo & Co. kõrge kvaliteediga ja tasemel ajakiri jääb sellel hooajal unistuseks ?

              Kommentaar


                Kuna siin on ennegi Sporditähe kohta ka soiutud, mitte ainult Jalka kohta, siis jätkan sama rada.

                Nagu juba viimasel ajal tavaks saanud, on taas sees hulgaliselt kroonilisi ja juhuslikke kirja- ja grammatikavigu.

                Tekib küsimus, et kas sellele ajakirjale artiklite kirjutamine on orjatöö, milleks peab igal kuul ennast natuke sundima või tehakse seda tööd rõõmuga? Selles suhtes, et kui sa kirjutada ei taha, siis sa võid alati ameti maha panna.

                Selliselt väljaandelt ootaks ikka suuremat professionaalsust, muidu jääbki nende tiraaž elu esimest ja viimast korda nii suureks.

                Kommentaar


                  Kusjuures suur osa sellel suurel tiraažil on tänu sellele, et Viljandi Järvejooksul said kõik osavõtjad tasuta ajakirja kaasa. 12500st 2500 peaks küll sellega seoses olema.

                  Kommentaar


                    mingil täiesti seletamatul pühjusel haarasin ka tolle ajakirja marodööritsemise käigus kaasa. ei tulnud pettuda. täielik pask. nagu uue aja pikker aga veel sitem.

                    Kommentaar


                      2 numbrit ilmunud see aasta- mingil määral saab ajakirja- eriti 2 nr. võrrelda eelmise aasta ajakirjaga eesti liigajalgpall 2006, mil selle põhiinfoks oli klubide tutvustamine. See aasta siis ajakiri inreko press väljaantuna ejl teenistuses ja senini enamus artiklite autor I.Schwede.
                      Mõlemas ajakirjas leheküljed ka ejl presidendilt kus ta selgitab eesti jalgpalli süsteemi. Meil on ju häid jalgpalliajakirjanikke rohkem kui schwede- muutub ju nii väljaanne liiga ühekülgseks.
                      Meistri- ja esiliiga klubide tutvustamisel võrreldes eelmise hooaja ajakirjaga on näha muutusi: ei ole enam klubide eelarveid ja mängijate skemaatilist paiknemist, nüüd on näha klubide põhivormi särgi, pükste ja põlvikute värv.
                      Klubide postrid läksid topeltlehekülje suuruseks ja et kõiki või teatud postreid seina panna peab olema mitu ajakirja, sest postrid on teine teisel pool.
                      Ma ei paneks seina postreid kus meeskond on dressides või pilt udune.
                      Oluline osa on ajakirjal statistikas- üsna hästi on kajastatud eelmist hooaega kõikidest liigadest. Ajakiri võiks avaldada infot ja pilte kuu parimaist mängijaist, statistikat ja infot emv, koondisest ja eurokarikatest ja miks mitte ka oluliste kohtumiste puhul eelvaateid, korraldada ennustusvõistlusi viktoriine, panna välja auhindu.
                      Kunagi oli Sporditähes VVV ja seda tasus lugeda- VV on terava sulega, aga rubriigis 1- teist mõtet võiks iga kord avaldada arvamust erinev autor.
                      Loodan, et ajakiri näeb ja kajastab ka jalgpalli kitsaskohti ja oleks heaks sõbraks nii võhikule( võiks teha õpetliku rubriigi jalgpallitehnikast, taktikast, formatsioonidest) millest võiks ka tulevastele ja praegustel jalgpalluritel kasu olla. Paha ei oleks ka mingi üllatusmoment.
                      Jalkat peaks arendama nii, et see suurendaks inimestes tõsiselt isu ka emv vaatama tulla.
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        Mind häirib ka see, et suurem osa on kirjutatud Schwede poolt. Isegi soccernetist oleks võtta inimesi, kellel lasta midagi kirjutada. Siim ju eelmisse ajakirja kirjutas ühe aritkli futasilst kui ma õieti mäletan. Kas seekord ei tehtud pakkumist? Noh parem kui teisel pool on poster kui mingi jutt, sest ikkagi peaks igaühel olema üks lemmikklubi ja kui tõesti tahad mõlema meeskonna postrit, siis eks tuleb 25 juurde maksta või küsida sõbra käest. Kõige parem oleks muidugi, et oleks valge leht teisel pool, aga praegune lahendus sobib ka minu meelest. Postrite kvaliteet jätab tõesti kohati soovida, aga hea, et needki olemas on. Ülevaadete kirjutamine poleks minu meelest hetkel eriti mõtekas kui ajakiri ilmub kahe kuu jooksul korra. Jalgpalli kui mängu enda kohta võiks tõesti olla midagi. Näiteks muutuvad ju vahel ka reeglid, need küll hooaja vahel, aga siiski võiks nendest ka juttu olla. Muidugi mainin ikkagi selle ära, et hea, et meil see ajakirigi olemas on. Kui huvilisi jätkub, siis küll läheb asi aina paremaks. Jääme ootama siis juuni ajakirja!

                        Kommentaar


                          Ma vist olen seda mõtet juba korra avaldanud, aga kordamine on teadagi mille ema.

                          POSTRID on jah kõige olulisem osa ükskõik mis ajakirja juures, liiatigi siis ainsas eesti jalgpalli omas. Väga oluline, palju neid on (mida rohkem, seda parem) ja mis on teiselpool, valge külg või maagtammeka. Pohhui see ajakirja sisuline ja informatiivne pool. Jaguks aga knopkasid ja kahepoolset teipi!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Noortel on palju eeskujusid, lemmikuid ja iidoleid- sellepärast siis postrid, aga kui saadakse vanemaks siis jäävad need tahaplaanile. 14 aastasena oli mul neid seinal palju.
                            name of the game- FOOTBALL

                            Kommentaar


                              Pole mul muhvigi, kuigi teisipäeval Kure-Trans mängu ajal mõningad seda juba ka lappasid :/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                huvitav, et siin uue numbri kohta veel kommentaare pole, kui mina selle sain täna poest osta, siis peaks ta tellijatel ju ammu käes olema.
                                mis kaanel on siis..mul tuleb krt sporditähega aga nood ju uimerdavad aind..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X