320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    esimese numbriga oli mul pull...ostsin kioskist ära ja samal 6htul sain teada et see tuleb koos sporditähega, sest mu sporditäht tuli topelt ei kärise ju
    hehehe, muidugi ei kärise mina jällegi arvasin, et mul sporditäht ei käi ja siis ostsin hoopis kioskist ja siis 6htul sain teada, et käib ikka küll

    tegelikult ka.

    Kommentaar


      Mina jällegi katkestasin oma Spordtähe tellimuse, kuna sealt pole midagi lugeda.

      Kommentaar


        Kas müügile tuleb veel mingi jalkaajakiri?

        Kuskilt kuulsin.

        Jalkat juba oootan ... Kams on kaanel nii kui nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Aprill on käes ja ma tahan juba uut ajakirja lugeda Eelmine ajakiri ilmus 19. kuupäeval, et millal see võib müügile jõuda?
          Värske Jalka number on poes müügil ja minu laual juba olemas, süvenenud veel sisusse ei ole, kuid pildi materjali on juurde tulnud. Keskel on suured postrid kõikidest ML meeskondadest, milledest mõne tegemise au ka minule langes. Aga eks reisil olles loeb läbi ja vaatab mis asjaliku täpsemalt kirjas.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
            Keskel on suured postrid kõikidest ML meeskondadest,
            Jess, ma ei jõua oodata, millal kõik need postrid oma seinale saan panna. Knopkadega.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Soetasin ka selle täna endale R-kioskist. Veidike üllatav oli esmapilgul see, et esikaanel kasutatakse nii kehva kvaliteediga pilti. No ju siis polnud paremat panna. Muidu sirvisin ta nüüd kodus läbi ja sisu tundub küll huvitavam olevat eelmisest.

              Kommentaar


                Ok, torman Stockmanni.

                Kommentaar


                  igavas ja pikas laevasõidus sai kõik kenasti läbi loetud, sisuga võib rahule jääda. Aga see mis puudutab esikaane pilti, siis selle kohta küsi autor Peegli enda käest.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    Täna kukkus ka minu postkasti, täitsa huvitavat lugemist oli.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Huvitavam ja põhjalikum kui eelmine nr
                      Kas keegi ise seda nn mälumängu kaasa mängis? Kui jah, siis palju punkte saite?
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Jalka JK Tallinna Kalevi posterilt vaatab vastu poolkaitsja Mikk Mõistlik. Ons ta Super Mario (selle, kes lõi eile Levadia vastu võiduvärava) kaksikvend või? Ja kus Mario Mõistlik ise pildi tegemise ajal oli? Sellele Jalka tegijad ei viita. Ei ole mõistlik selliselt segadust külvata. Kui inimesel on passis kaks nime siis tuleks need mõlemad nimed sellisel kohal, nagu poster, mille paljud noored vutimehed oma magamistoas voodi peatsisse seinale teibivad, ka kindlasti ära tuua.

                        Kommentaar


                          Ajakiri oli parem kui eelmine kord, kuid, jah, palju vigu oli tekstis sees. Huvitav, kas keegi need tekstid üle ka luges pärast kirjapanekut?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            Jalka JK Tallinna Kalevi posterilt vaatab vastu poolkaitsja Mikk Mõistlik. Ons ta Super Mario (selle, kes lõi eile Levadia vastu võiduvärava) kaksikvend või? Ja kus Mario Mõistlik ise pildi tegemise ajal oli?
                            Mikk-Mario Mõistlik.
                            ehk siis ainult üks mees, aga kahe eesnimega. On nüüd arusaadav?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Mikk-Mario Mõistlik.
                              ehk siis ainult üks mees, aga kahe eesnimega. On nüüd arusaadav?
                              Just sellele ma ju tähelepanu juhtisingi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                                Kas keegi ise seda nn mälumängu kaasa mängis? Kui jah, siis palju punkte saite?
                                Ausalt mängides mina sain kogusummaks 10 punkti, nagu Teet Allas. Mina pakkusin saalijalgpallis meistriks FC Ararati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X