320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Igatahes mul on homme vaja Hamlet läbi lugeda, aga ausaltöeldes ma ei saa eriti aru, millest seal räägitakse
    Nõrk, ma olen isegi kirjandiga hakkama saanud

    Kommentaar


      Kafka Protsess

      Kommentaar


        Thomas Keneally "Schindleri nimekiri".
        Austraalia kirjandus nakatab.

        Kommentaar


          Kust leiab raamatut: "Minu Võitlus (Mein Kampf)", by Adolf Hitler?
          Sooviks lugeda

          Kommentaar


            Ma ei taha mingi vingats olla, aga see teema ei kuulu ju sarja "mida hetkel ...". Seega võiks siia postitades natuke rohkem aega, ruumi ja ajumahtu raisata ning lisaks näiteks käsiloleva teose autorile ja pealkirjale poetada ka paar sõna selle kohta, millised on su ootused või muljed seoses loetavaga või miks teised ka seda raamatut võiksid proovida või siis miks mitte. See on üks hea teema iseenesest, kahju, kui sisult hõredaks muutub.

            (Spetsiaalselt Reinu pärast kasutatud suuri algustähti ja isegi alustatud taandreaga, mida siinne formaat aga vist ei aktsepteeri!)
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Eks ma siis paar sõna poeta.

              Tahaks rohkem teada tema ajaloost ning ta mõttemaailmast. Tahtsin eelmine aasta juba lugeda seda, aga Eestis on selle raamatu müümine poodides vist kahjuks keelatud.
              Ärge muidugi arvake, et ma mingi hull fašist olen (need on siiski itaallased ja Sakslased olid natsid). Mind lihtsalt huvitab CCCP ja Natsi-Saksa juhtide ajalugu ja mõtteviis.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Eks ma siis paar sõna poeta.

                Tahaks rohkem teada tema ajaloost ning ta mõttemaailmast. Tahtsin eelmine aasta juba lugeda seda, aga Eestis on selle raamatu müümine poodides vist kahjuks keelatud.
                Ärge muidugi arvake, et ma mingi hull fašist olen (need on siiski itaallased ja Sakslased olid natsid). Mind lihtsalt huvitab CCCP ja Natsi-Saksa juhtide ajalugu ja mõtteviis.
                Mu eelmine veits noriv postitus ei käinud küll üldse Sinu küsimuse kohta, aga väga tubli, et nii kenasti seda kohe põhjendasid. Sinu otsitava näol on jah tegu keelatud raamatuga ja kahjuks ei oska aidata selle leidmisel.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Kust leiab raamatut: "Minu Võitlus (Mein Kampf)", by Adolf Hitler?
                  Sooviks lugeda
                  eesti keelde on tõlgitud vist ainult esimesed 6 peatükki ja see on Rahvusraamatukogus olemas,

                  ingliskeelse online-versiooni leiad näiteks siit.

                  Kommentaar


                    Kuningas Oidipus - sitt, läbi ei viitsi lugeda

                    Kommentaar


                      Hetkel olen lummatud Agatha Christie krimkadest.
                      Mõnusad ja huvitavad lugeda. Pole eriti pikad ka, 3 päeva üks raamat.
                      Soovitan kui juba tutvunud pole.

                      Kommentaar


                        Robin Hobb - Salamõrtsuka triloogia
                        Esimened kaks osa on eesti keelde tõlgitud (ma pole seda poes näinud igatahes), kolmas vaid inglise keeles.
                        Ise olen hetkel teise osa juures, mille ingliskeelne versioon õnnestus leida pooljuhuslikult Apollo raamatupoest.
                        Raamat siis säärane Sõrmuste isanda laadne muinasjutt, selline ajalooline fantaasiamaailm, samuti on raamatu alguses kogu tegevuspaiga kaart toodud.
                        Juurde käib ka kerge maagia, ürgvaenlane ja armastuseliin.
                        Hobb kirjutab väga paeluvalt, nii et õhtuti on tegu raamatu käest panemisega.
                        Sisu kohta ei hakkaks tiisereid välja tooma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                          Kuningas Oidipus - sitt, läbi ei viitsi lugeda
                          mats. 10 märki

                          Kommentaar


                            Ma lõpetasine ennem Watchmen'i ja väga mõnus ja huvitav lugemine. Kindlasti parim GN mis ma lugenud olen. Rorschach on väga huvitav ja küllaltki originaalne tegelane. Aga kuuldavasti rikub Hollywood asja ära, nimelt muudetakse lõppu selleks et jätta võimalus järjeks

                            God help us all! indeed...
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Täna terve päev igal võimalikul hetkel olen üritanud Schindlerit lugeda. Olen sellest vaimustuses. Ma olen üsna kindel, et selle põhjus on see, et mulle väga meeldib WWIIaege Euroopa ja sellest ajast kõnelev kirjandus(Remarque jne).

                              Kommentaar


                                John Fowles "Liblikapüüdja"- üle pika aja raamat, mida lihtsalt ei suutnud käest ära panna enne kui läbi sai.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X