320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Poola 15. august 2012 A. Le Coq Arena, Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see fännisektor teistest erineb, et seal suitsetama peaks? Tribüünil ei saa inimene sisuliselt suitsetajast eemale minna, kui tahab mängu näha.

    Mis kuradi volinikule ma kituma pean? Peaks kusagil ütlema, et mingit lesbi-mosolem-neegrit häirib tribüünil suitsetamine, siis vast võetaks midagi ette ka.

    Kommentaar


      Kui ei erine, nefik sinna ronida siis, et pärast kõik pahasti oleks ja volinikku vaja?

      Eh, tegelt ma ei taha mingit teravat jälle, absoluutselt. Sisuliselt ma ju saan aru probleemi olemusest ja ise näkku ei roni teistele oma sigaretiga, aga endiselt jään seisukohale, et fännikal peavad säiluma teatud vabadused, mis seal praegu on, juba sektori sisu kooshoidmise mõtte pärast. Utreering võib-olla, aga järgmisena taaskeelatakse tõesti sõpakate aegu kesvamärga löristada tribüünil, sest järgmisele homomoslemafroeestlasele see ei meeldi. Siis uus keeld ja uus, ja veel mõni ja ehk isegi veel mõni. Ja shallalalaa, gudbai.

      Kommentaar


        Kui keegi mu kõrval õlut joob, siis see ei riku minu tevist.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mis see fännisektor teistest erineb, et seal suitsetama peaks? Tribüünil ei saa inimene sisuliselt suitsetajast eemale minna, kui tahab mängu näha.
          Jeesuslapsuke kesk pohlamoosi, seda vabadust, et suitsetada saab, ei tohi mingil juhul keelata. See on Jalgpallihaigla läbi aegade suurim võit ja ettevõtmine. Kui seda ka enam poleks, tuleks nende viimast ägedat tegevust enam kui kümne aasta kauguselt otsida. Ei, suitsetamist tuleb kaitsta, hoida ja võimalusel laiendada ning see on ajastu ja organisatsiooni märk!

          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Kui ei erine, nefik sinna ronida siis, et pärast kõik pahasti oleks ja volinikku vaja?
          Utreering võib-olla, kuid nahhui ma oma pasunat puhuda ei või? Jälle uus keeld? Shallalalaa, gudbai.

          Väike peegeldus.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Utreering võib-olla, kuid nahhui ma oma pasunat puhuda ei või? Jälle uus keeld? Shallalalaa, gudbai.
            oleks staadionil ainult üks sektor, kus võib pasunat puhuda ja kui mulle ei meeldi pasunapuhumine, siis ma hoiaks antud sektorist eemale.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              oleks staadionil ainult üks sektor, kus võib pasunat puhuda ja kui mulle ei meeldi pasunapuhumine, siis ma hoiaks antud sektorist eemale.
              Ditto.

              Selle teema võiks muidugi kolida siit kuhugi eraldi threadi. Hädalised, tehke ära. Diskuteeritagu. Või noh... Jah. Sitta siit mingit diskussiooni tuleb, lahmooni ja sõimu mõlemalt poolt ainult.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                oleks staadionil ainult üks sektor, kus võib pasunat puhuda ja kui mulle ei meeldi pasunapuhumine, siis ma hoiaks antud sektorist eemale.
                Nagu mina fännisektori osas olen teinud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kuulge, sõbrakesed, kas kellelgi on üle Poola mängu mängumärki? Unustasin ise osta (kui neid üldse muidugi oli müüa). Oleks tarvis oma memorabiilia-kastikese jaoks. PM, kui sul on pakkuda. Aitäh!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X