320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah-jah, pumpame jälle ootused üleks nagu läheks Andorra vastu mängima ja võit on üsna reaalne. Hiljem peame ikka väravast neid palle imema.. aga loodan, et nii ei lähe.

    Kommentaar


      Eestlased on emotsionaalsed ja analüüsivõimetud, ütles üks "juhm habemik" ja hakkas analüüsima kuidas kassai tegi kõik õigesti. Lõppkokkuvõttes siis eestlased ei oska kaotada ja süüdistavad kõiki peale enda. Minu jaoks on see ajakirjanik ikka ülijuhm ja võiks koos oma endise kolleegiga rohelis peugeoga ringi sõita mitte jalgpallist rääkida. Pesapall, mis nagunii palju ruumi ei saa, on tema jaoks maksimum!
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Soosiv kohtunik mängus Armeeniaga, jutud armeenlasi hoiatanud slovaklastest...
        Ryanair tõstab piletihindu juba enne loosi...
        UEFA president prantslane Platini...
        Loosi viib läbi keegi härrasmees, kelle tõi Juventusesse köh-köh Giovanni Trapattoni ning kes mängis ka Platiniga koos...

        Ja nüüd veider silmapilgutus kui Iirimaa pall avatakse:



        Kui mõni ajakirjanik selle klikkideks vormistab, siis palun viidake, et info ikka meie foorumist ka tuli.
        Tuleks Pealtnägijale vihje saata?:P
        Midagi see küll ei päästaks, aga nad võiksid ühe põhjalikuma uurimistöö teha küll korruepeerunud FIFAst

        Kommentaar


          Kuidas see Ryanair üldse UEFA-ga seotud peaks olema?

          Kommentaar


            kas keegi on üldse uurinud, et äkki ryanair tõstis hinda igas riigis, mis oleks võinud Iirimaale vastaseks tulla ?

            Kommentaar


              Tundub, et vandenõu ulatub veel sügavamale:



              Ta selgitas saatuslikku olukorda: "Arvasin, et Stjopa on seal üksinda. Roheline reklaam helkis silmanurgast vastu ja sama värgi särgis Robbie Keane jäi mulle täiesti märkamatuks. Nii ta palli vahelt võttiski."
              Aga mis värvi särgis mängis Iiri reedel?
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                Ei tea, kas siit juba on läbi käinud, aga veel üks pilge EJL läbimõtlemata piletimüügi ja laiemalt korraldusliku poole pihta:


                Kommentaar


                  Algselt postitas überalles Vaata postitust
                  Ei tea, kas siit juba on läbi käinud, aga veel üks pilge EJL läbimõtlemata piletimüügi ja laiemalt korraldusliku poole pihta:


                  http://www.independent.ie/national-n...t-2937536.html
                  Mismoodi täpsemalt see piletimüügi läbimõtlematus antud loos avaldub? Et üks iirlane ilma jäi?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas überalles Vaata postitust
                    Ei tea, kas siit juba on läbi käinud, aga veel üks pilge EJL läbimõtlemata piletimüügi ja laiemalt korraldusliku poole pihta:


                    http://www.independent.ie/national-n...t-2937536.html
                    Kordaksin siinkohal Indrek Zelinski surematuid sõnu peale Kostja väravat P-Iirimaal.

                    "Oioioioioioioioioioioioioioioi!"

                    Kui ma nüüd päris ausalt ja südamepõhjast ütlen, siis mul ei ole mitte kõige vähematki, kui EJL ja Meeskond saaksid nüüd korraliku kolaka selle eest.

                    Ei, ausalt, mul ajab kaane pealt ära, kui ma mõtlen selle peale, et kui me Jansa & Co-ga käisime enne sama mängu plagusid üles panemas, tuli EJL ametnik ja tegi transvaali, et mida me teeme ja kellega kooskõlastatud ja sada häda. Meenub ka, kuidas enne mitut mängu on mind ja mu last läbi otsitud nagu terroriste. Kuidas ma olen turvadega jagelenud, sest seisin U21 mängu ajal tühjal staadionil püsti.

                    Ja nüüd mingi suvaline iirlane teeb... Seda!
                    Argh. Lihtsalt argh.

                    Mehele endale muidugi hai faiv. Kuradi hästi tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas überalles Vaata postitust
                      Ei tea, kas siit juba on läbi käinud, aga veel üks pilge EJL läbimõtlemata piletimüügi ja laiemalt korraldusliku poole pihta:


                      http://www.independent.ie/national-n...t-2937536.html
                      lihtsalt hämmastav. avaldan tüübile au.

                      Kommentaar


                        EJL sittus ennast täiega täis, palju õnne!

                        Tüübile kestvad kiiduavaldused, tehke järgi
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          See tüüp istus koos sõbraga ajakirjanike ees, seal oli terve kari iirlasi. Tundus endalegi veider, et iirlane Eesti dressis. Mõtlesin siis küll, et seetõttu, et lihtsalt piletiga valesse sektorisse saada.

                          Hea töö.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            järgmine kord kui keegi end rahva loenduriks maskeerib ning kellegi tuppa, majja ennast sisse nihverdab ja seal asetsevale kaadrile peeruvahele kütab, siis saate jälle toda kenjaalsust kiita ja pererahvast laita.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              järgmine kord kui keegi end rahva loenduriks maskeerib ning kellegi tuppa, majja ennast sisse nihverdab ja seal asetsevale kaadrile peeruvahele kütab, siis saate jälle toda kenjaalsust kiita ja pererahvast laita.
                              Mis loom see kenjaalsus on?
                              Ja väga debiilne võrdlus! Samas ongi need inimesed purulollid kes igasugu libamentide või loendajate lõksu langevad
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                see sama kenjaalsus, mida siin mõned viljelevad, et loll peabki loll olema ja nende üle peab ilkuma.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X