320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah käige perse.

    Kommentaar


      täitsa perses.. sõbrale ei saanudki piletit ostetud. Algusel kell 10 olin järjekorras 2min, siis olid enamus kohad vabad.. valisin enda jaoks mõnus koha ära aga ostukorvi lisada ei saanud.. jamasin päris kaua ja ikka sama jama, korvi pole. Siis ma olin juba nii paanikas ja paar min ennem "väljamüüdud" staatust sain pileti õnneks.

      Kas koht C11 A. Le Coq Premium rida: 14 koht: ?

      Kommentaar


        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        täitsa perses.. sõbrale ei saanudki piletit ostetud. Algusel kell 10 olin järjekorras 2min, siis olid enamus kohad vabad.. valisin enda jaoks mõnus koha ära aga ostukorvi lisada ei saanud.. jamasin päris kaua ja ikka sama jama, korvi pole. Siis ma olin juba nii paanikas ja paar min ennem "väljamüüdud" staatust sain pileti õnneks.

        Kas koht C11 A. Le Coq Premium rida: 14 koht: 529 on hea ?
        Sellise idika sõber ei tahaks küll olla,jälle rattaga kuskile kimamas?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          28 minutiga müüdi staadion välja. Vot see on äge!
          Fuck yeah! Kahju muidugi neist, kes ilma jäid, aga seda sisimas ma midagi sellist ka lootsin. Ise olin 9:55 Piletilevis valmis ja toksisin F5, ID-kaart lugejas valmis.

          Mõnus, velled, mõnus!

          Kommentaar


            mis nüüd peab hakkama siis klubide, sponsorite ja teiste teada tuntud "piletimüüjate" uste taga kraapimas käima?

            Kommentaar


              Mõh, Staadion on välja müüdud? Meil, Eestis? Mõtlesin, et kella 11 aeg lähen ostan piletid ära, aga wtf?

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Fuck yeah! Kahju muidugi neist, kes ilma jäid, aga seda sisimas ma midagi sellist ka lootsin. Ise olin 9:55 Piletilevis valmis ja toksisin F5, ID-kaart lugejas valmis.

                Mõnus, velled, mõnus!
                ma ei saa aru mille üle sa rõõmustad? et tavafännid jäid piletitest ilma ja tulevad pintsaklipslased sulle kõrvale istuma? fuck yeah!

                Kommentaar


                  Kui nüüd jalkaliit pole ise jagamiseks jne. poolt staadioni bookinud, siis peaks neid kindlasti juurde tulema, sest täpselt 10.00 pakkus valikusse ainult ülemisi sektoreid, seega suht võimatu, et sekundiga osteti kõik nii tühjaks, et isegi lisatribüünidele ei andnud valikut. Tõenäoliselt ütleb Pohlak paari päeva pärast, et kuna huvi piletite vastu oli nii suur siis laseme müüki veel pileteid. Aga oma piletid sain õnneks kätte, mitte muidugi sinna kuhu oleks tahtnud.

                  Kommentaar


                    Hakkab jälle mingi tavafänni ja pintsaklipslase teema. Õige fänn ongi täpselt õigel ajal valves, et saada piletid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reix Vaata postitust
                      Kui nüüd jalkaliit pole ise jagamiseks jne. poolt staadioni bookinud, siis peaks neid kindlasti juurde tulema, sest täpselt 10.00 pakkus valikusse ainult ülemisi sektoreid, seega suht võimatu, et sekundiga osteti kõik nii tühjaks, et isegi lisatribüünidele ei andnud valikut. Tõenäoliselt ütleb Pohlak paari päeva pärast, et kuna huvi piletite vastu oli nii suur siis laseme müüki veel pileteid. Aga oma piletid sain õnneks kätte, mitte muidugi sinna kuhu oleks tahtnud.
                      Klubid, nende liikmed, liikmete tuttavad ja tuttavate tuttavad, mille võimaluse ma muidugi laupäeval ühest kõrvast sisse ja teisest välja lasin. Ise süüdi, aga mis teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        ma ei saa aru mille üle sa rõõmustad? et tavafännid jäid piletitest ilma ja tulevad pintsaklipslased sulle kõrvale istuma? fuck yeah!
                        Mine ise ka putsi. Ma rõõmustan selle üle, et staadion välja müüdi ja nii kiiresti. Ammu oli aeg sellisteks asjadeks, koondis vääris seda. Ja kui nüüd irriteerida natuke, siis sinu viidatud "tavafännid" oleks võinud natukenegi matsu jagada ja stardivalmis olla. Tead ikka, MIS mäng tulemas on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Klubid, nende liikmed, liikmete tuttavad ja tuttavate tuttavad, mille võimaluse ma muidugi laupäeval ühest kõrvast sisse ja teisest välja lasin. Ise süüdi, aga mis teha.
                          Till saab ikka tillist...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas reix Vaata postitust
                            Hakkab jälle mingi tavafänni ja pintsaklipslase teema. Õige fänn ongi täpselt õigel ajal valves, et saada piletid.
                            et kui kõik oleks täpselt õigel ajal valves olnud, siis oleks kõik ka piletid saanud? olenemata klubide ja sponsorite ja jalkaliidu poolt tehtud bronnidest? seda ma ei teadnud. teinekord katsun õigel ajal valves olla siis.

                            Kommentaar


                              Tondi selveris sai pileti osta 4 inimest, ma olin järjekorras kaheksas. Esimene ostis 10, teine 4, kolmas ostis tervele sõjaväele (reaalselt see masin trükkis pileteid 3 minutit) ja neilas sai 4 piletit. Siis tahtis viies kodanik veel nelja piletit ja oligi kook.

                              Kommentaar


                                Võiksite valvel olla, sektor 6's oli just oma 10 piletit vabad. Kõrvuti jne. Nüüd juba kõik läksid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X