320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    spekulantõ pljät
    Last edited by Osvaldo; 17.10.11, 09:52. Põhjus: kirjaviga

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Tondi selveris sai pileti osta 4 inimest, ma olin järjekorras kaheksas. Esimene ostis 10, teine 4, kolmas ostis tervele sõjaväele (reaalselt see masin trükkis pileteid 3 minutit) ja neilas sai 4 piletit. Siis tahtis viies kodanik veel nelja piletit ja oligi kook.
      Novotongi. Ja mina, 2 aastat piletipaketiga faking iga ilmaga faking iga mängu vaatamas käinuna pean nüüd kodus passima, sest spekulandid ja muud tšordid NÜÜD faking ärkasid.

      Üldiselt muidugi ise olen loll, et tahtsin kell 11 pileteid ostma minna. Ja kui piletid tõesti nii läksid nagu orbit kirjeldas, siis huvitav, palju iirlasi lõppeks staadionil on. 3000 ja peale? Ei üllatuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Novotongi. Ja mina, 2 aastat piletipaketiga faking iga ilmaga faking iga mängu vaatamas käinuna pean nüüd kodus passima, sest spekulandid ja muud tšordid NÜÜD faking ärkasid.
        duubeldan
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          et kui kõik oleks täpselt õigel ajal valves olnud, siis oleks kõik ka piletid saanud? olenemata klubide ja sponsorite ja jalkaliidu poolt tehtud bronnidest? seda ma ei teadnud. teinekord katsun õigel ajal valves olla siis.
          Ei ole vaja hakata mingit tava fänni, õige fänni, vale fänni või pintsaklipslase juttu ajama.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Mine ise ka putsi. Ma rõõmustan selle üle, et staadion välja müüdi ja nii kiiresti. Ammu oli aeg sellisteks asjadeks, koondis vääris seda. Ja kui nüüd irriteerida natuke, siis sinu viidatud "tavafännid" oleks võinud natukenegi matsu jagada ja stardivalmis olla. Tead ikka, MIS mäng tulemas on?
            sa oled vist marsielanik

            Kommentaar


              10:07 sain siis oma kaks piletit läbi veebi B12 sektorisse teise ritta ja hea et üldse sain. Enne valisin viiendasse ritta ja siis mõtlesin midagi ümber, tahtsin midagi muuta, läksin tagasi, siis ei saanud enam piletid lisada, uus login ja need kohad mis tahtsin olid läinud, samuti need, mis mul enne olid valitud olid. Siis võtsin teise rea omad mis on halvemad, sest metallist käsipuu varjab staadionivaadet.

              Kommentaar


                No tra minge pange refresh ja saate pileti ju.. jälle mõned kohad vabanenud.

                E: Inimestel on see pilet lihtsalt kinni, 15min aega ju seda kinni hoida. Nii need mõned vabanevadki aegajalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Novotongi. Ja mina, 2 aastat piletipaketiga faking iga ilmaga faking iga mängu vaatamas käinuna pean nüüd kodus passima, sest spekulandid ja muud tšordid NÜÜD faking ärkasid.

                  Üldiselt muidugi ise olen loll. Ja kui piletid tõesti nii läksid, siis huvitav, palju iirlasi lõppeks staadionil on. 3000 ja peale? Ei üllatuks.
                  Sinusugustest mul on muidugi siiralt kahju ja praegu kahetsen, et ei võtnud ikka "igaks juhuks" üht piletit veel juurde, nagu enne kohtade valimist korraks mõtlesin (paarimees oli kahevahel, kas tuleb või ei, nüüd nutab siin) - oleks selle sulle müünud.
                  Passige peale, ilmselt võib arvata, et lisatribka(d) tuleb (tulevad). Piletilevis käib ka hull tagantjärele piletiotsimine, aga huvi tundub ikka rajumetsik olema...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    sa oled vist marsielanik
                    Ei ole marsielanik, teadsin, mis toimuma hakkab ja olin õigel hetkel valmis. Pintsakus või kampsunis, mul on savi, kes mu kõrval istub, sinu kiun lihtsalt oli piisavalt idiootne, et reageerida.

                    Sa päris siiralt ei olnud selliseks asjaks (nii kiireks väljamüügiks) valmis või?

                    Kommentaar


                      Piletilevist:
                      Selling 10 tickets C9 row12 409-418. Separately 120eur/psc, all together 1000eur.
                      email: gordon99@hot,ee


                      Leppige tondiga kohtumine kokku ja biitige temast kräpp välja, spekulandipask selline...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Sa päris siiralt ei olnud selliseks asjaks (nii kiireks väljamüügiks) valmis või?
                        Mina nt lugesin siit liiga hilja, et pm terve fännikas jalgpallihaiglale läks (kus nad kõik varasemate mängude ajal olid?) ja suur osa staadionist klubidele jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Piletilevist:
                          Selling 10 tickets C9 row12 409-418. Separately 120eur/psc, all together 1000eur.
                          email: gordon99@hot,ee


                          Leppige tondiga kohtumine kokku ja biitige temast kräpp välja, spekulandipask selline...
                          Eks ta iirlastele ostiski.. halb, halb.

                          Kommentaar


                            Üldiselt peaks nüüd kõik hoidma seda joont, et üle paari euri spekulantidele peale ei viska. Glasgow derbyl oleks võinud peksa saada nii liiga kalli ostmise kui müümise eest.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              tundub,et aegajalt ikka midagi tuleb müüki
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                selline pileti müümise otsus näitab ikkagi jalkaliidu amatöörlust. siit käis läbi ka, et võiks ju id-kaardi alusel müüa igale inimesele mingi kindel arv pileteid, nagu eestis tehtud ka on, suuremate kontsertite ajal (ps, ei tea, kas just id-kaardi alusel, aga igastahes süsteemi alusel, mis töötas). ma usun ka ,et pilteid pole veel välja müüdud, lihtsalt ei paisatud kõiki korraga müüki. eks siin hakkab järkjärgult neid nüüd juurde tiksuma, ma südamest loodan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X